Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

Délka videa
20:00
Obtížnost
Střední obtížnost
Spálené kalorie
78
Hodnotení videa
4.7
Instruktor
Helena Ballová
Helena BallováPORT DE BRAS

Opři se do toho

Informace o cvičení

První video máme za sebou. Líbilo se ti? ;-) Věříme, že se ti bude líbit i dnešní dvacetiminutovka. Tato sekvence je dynamičtější, proto nezapomínej správně dýchat a opakovat tolikrát, kolikrát budeš chtít. ;-)

Pomůcky: bez pomůcek

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Helena Ballová
Helena BallováPORT DE BRAS
Aktivnímu cvičení jsem se začala věnovat během vysoké školy, začínala jsem jako instruktorka aerobiku. S přicházejícími novými formami cvičení jsem lety postupně prošla snad všemi druhy od body work, přes hi-low aerobic, step aerobic, fitball aerobic až po spinning. Později jsem vzhledem ke svému pracovnímu vytížení ve své profesi omezila předcvičování, ale jako aktivní cvičenec jsem se věnovala klasickému aerobiku a se zájmem jsem se zúčastňovala různých pohybově zaměřených kongresů. Tyto mě nadále posouvaly na fyzické a mentální úrovni, až mě v listopadu 2008 velmi zaujala nová forma cvičení – PortDeBras®, kterou prezentuje ruský tanečník a choreograf Vladimir Snezhik se svým kolegou – spolutvůrcem, španělským prezentérem a zároveň fyzioterapeutem Juliem Papim. PortDeBras® jsem se začala intenzivně věnovat a často jsem cestovala za tvůrci cvičení na jejich hodiny do zahraničí. U obou tvůrců jsem absolvovala certifikované workshopy, pracovně i lidsky jsme se sblížili, nadále navštěvuji jejich kurzy a připravujeme společné aktivity. V červenci 2013 jsem absolvovala nejvyšší stupeň ve vzdělávání PortDeBras® a stala jsem se International PortDeBras Presenter. Právě Vladimir Snezhik mě navedl k tomu, abych začala věnovat i pilates, a nikdy bych nevěřila, že mě pilates tak osloví. Základní vzdělání jsem absolvovala u Renaty Sabongui v Praze a následně jsem se vzdělávala u renomovaných zahraničních lektorů, a tak jsem měla možnost vyzkoušet různé přístupy k tomuto skvělému cvičení a moje chuť na další vědomosti stále roste. Doplňkově se věnuji i novince FlyFit, při níž využívám svoje zkušenosti jak z PortDeBras®, tak i pilates. Dosažené vzdělání: 2010 červen        workshop (3dny) Julio Papi a Vladimir Snezhik (Mallorca) říjen         certifikát PortDeBras – advance (Julio Papi, Bielsko Biala) listopad     certifikát PortDeBras – progression (Vladimir Snezhik, Budapešť) 2011 duben         certifikát PortDeBras – Floorwork + Pilates Fusion (Julio Papi, Praha) červen         pilates (Pilates Academy – Renata Sabongui) červen         Postural Dynamics (Julio Papi, Praha) červen         Integrated Power Stretch (Julio Papi, Praha) říjen         Pilates_Fletcher Teaser (Cinzia Galletto, Max Stohr, Praha) prosinec     certifikát Aerial Yoga – 1. stupeň (Denisa Šarmírová, Bratislava) 2013 červenec     certifikát PortDeBras Presenters International Team (Julio Papi, Vladimir Snezhik, Praha) srpen           certifikát AY Fly Pilates (Denisa Šarmírová, Prievidza) 2014 květen         certifikát PortDeBras – Floorwork + Pilates Fusion (Julio Papi, Praha) červenec     certifikát PortDeBras International Bronze Presenter (Julio Papi, Vladimir Snezhik, Pescara) červenec     100 hodin Teacher Training – Ashtanga Yoga (Jaroslav Pávek, Bratislava)
Přečíst více

Zapojené partie

SHOULDERSCHESTBICEPSTRICEPSFOREARMABSQUADSCALVESGLUTESLATS
Celé tělo

Má poznámka

Stále váháš? Porovnej si fitko s Fitshakerem

Porovnej

Klasické fitko

 • Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti
 • Jedno místo, ti samí lidé
 • Zácpy přeplněná MHD, přeplněná parkoviště
 • Mnoho času stráveného mimo domov
 • Hledání chůvičky, nebo fitka s dětským koutkem
 • Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla
 • Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně
Cca 1900 CZK / měsíc

Fitshaker PREMIUM

 • Doma se na tebe nikdo nedívá
 • Cvič kdykoliv chceš
 • Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš
 • Víc času na rodinu a přátele
 • Během cvičení můžeš hlídat děti
 • Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená
 • Cvičení můžeš kdykoliv přerušit
Jen 0 Kč / měsícKoupit si členství
help

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš že to nestojí za 0 Kč měsíčně, ihned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoli otázek a připomínek.