sviecka- ja-som-radost-harmonicka-vyzva-2023
sviecka- ja-som-radost-harmonicka-vyzva-2023
prírodná-sviecka- ja-som-radost-harmonicka-vyzva-2023
relaxacna-sviecka- ja-som-radost-harmonicka-vyzva-2023
upokojujuca-sviecka- ja-som-radost-harmonicka-vyzva-2023
harmonizujuca-sviecka- ja-som-radost-harmonicka-vyzva-2023
sviecka- ja-som-radost-harmonicka-vyzva-2023-zdravá

Svíčka – Já jsem radost (Limitovaná edice)

Dostupné skladem

Jemná a hřejivá vůně jako stvořená pro tyto dny😊.

 

18,90 €
1

Radost se ukrývá v každodenních maličkostech. My jsme ji ukryli do této unikátní svíčky.

Chceme, aby byly tvoje podzimní a zimní večery příjemné, hřejivé a plné radosti. Navrhli jsme proto už třetí rok po sobě oblíbenou limitovanou edici zdravé sójové svíčky. Tentokrát s názvem Já jsem radost. Namíchali jsme nádhernou kombinaci přírodních zemitých a dřevitých vůní, která tě přenese přímo do kouzelného lesa. V svíčce se prolíná sladká a opojná vůně byliny Pačuli s příjemným cedrovým dřevem a jemně kořeněným santalovým dřevem. Tato vůně vytváří příjemnou náladu a klid. Kombinaci vůní jsme pečlivě vybírali tak, aby se hodila k Harmonické výzvě a předvánočnímu podzimně-zimnímu období.

Svíčka je vyráběná ručně, na Slovensku – s láskou. Vznikla odléváním čistého sójového vosku bez GMO a má aromaterapeutické účinky. Voní díky přírodním silicím (esenciálním olejům) a přírodním vonným olejům. Použitý je pouze čistý bavlněný knot, který neobsahuje parafínový vosk, olovo a chemické látky, které zpomalují hoření.

Sójový vosk je zdravější alternativou ke klasickému parafínovému vosku. Během hoření se do prostředí uvolňuje mnohem menší množství zplodin. Je šetrnější k našemu zdraví a taky je ekologičtější. Rozpouští se pomaleji a ty se tak můžeš z vůně těšit déle než u klasické svíčky z parafínového vosku.

Čistá váha vosku je 180 g, doba hoření je cca 48 hodin. Svíčka je odlitá do skla, s bavlněným knotem. Použité silice jsou santalové dřevo, pačuli, cedrové dřevo.

Charakteristika vůně: sametově teplá vůně, sladká, hřejivá, dřevitá, afrodiziakum

 

Santalové dřevo má čistou, unikátní hřejivou vůni. Tato dřevitá silice je základem většiny podzimních a zimních vůní. Santal působí na hlubší vrstvy našeho vědomí, pomáhá vyvolat hlubokou a klidnou meditaci. Uzemňuje a stabilizuje, omezuje neustálou potřebu přemýšlet, analyzovat a očekávat, harmonizuje, navozuje vnitřní jednotu těla, mysli a ducha.  Působí jako silné antidepresivum, snižuje stres, má relaxační potenciál. Pomáhá i při bolestech hlavy, nespavosti a nervovém vyčerpání. Má prý i jemné afrodiziakální účinky :)

Pačuli je tropická bylina s růžovo-bílými květy, která roste hlavně v Indii. Pačuli má intenzivní zemitou vůni, sladce-dřevitou, s jemným kořeněným podtónem. Přináší výrazné harmonizující, uklidňující a uvolňující, dokonce až afrodiziakální účinky. Zmírňuje pocity úzkosti, deprese, strachu. S dalšími ingrediencemi může tvořit nespočetné množství různorodých kombinací, protože právě ona podtrhuje vůni ostatních silic. Vůně Pačuli pohltí ostatní pachy v interiéru a rozvoní celý prostor.

Cedrové dřevo má měkkou dřevitou, jemně jehličnatou vůni. Její působení je posilňující, uklidňující, harmonizující a má výrazné terapeutické účinky. Vůně cedrového dřeva v nás stimuluje odvahu, vytrvalost, upřímnost, ale taktéž prestiž a prosperitu. Používá se v medicíně, kosmetice a parfumérii dlouhé roky. Cedrové dřevo používají také tibetští budhisti jako chrámové kadidlo na zvýšení duševní síly, vytrvalosti a jistoty.

 

Bezpečnostní informace:

Nekonzumovat!

Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat!

Nepřenášejte hořící svíčku!

Umístěte mimo dosah hořlavých materiálů, mimo průvan!

Dbejte na dostatečný prostor mezi dvěma zapálenými svíčkami – aspoň 10 cm!

Doporučení k použití: Před každým zapálením svíčky zkraťte knot na cca 0,5 cm. Zabráníte tak silnému hoření. Doporučujeme nechat hořet svíčku 3-4 hodiny. Zajistí se rovnoměrné hoření a rozpuštění vosku. Před zapálením svíčky zkontrolujte, jestli je vosk čistý, případné nečistoty odstraňte ještě před zapálením svíčky.