kvaltina protismykova jogamatka Fitshaker
kvaltina protismykova jogamatka Fitshaker
Kvalitná potišmyková jogamatka na cvičenie
Kvalitná podložka na intenzívny tréning
Podložka na cvičenie Fitshaker
Protišmyková jogamatka Fitshaker
Kvalitná jogamatka drží na každom povrchu

Vysoce kvalitní protiskluzová podložka na cvičení

Nedostupné

Podložka, která ti zaručí komfort i při intenzivním tréninku.

Doprodej za zvýhodněnou cenu 🔥

49,90 €59,90 €
Produkt momentálně není na skladě a není možné ho objednat. Na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

V těchto dnech „převlékáme“ naše produkty do nového designu a nemine to ani Podložku na cvičení.

Jestli se ti líbí tento původní design, teď je ta poslední šance ulovit si ho. Navíc za výhodnou cenu! Neváhej a využij tuto možnost dřív, než tě někdo předběhne. Na skladě máme poslední kusy!

Jak si vytvořit podmínky ke cvičení tak, aby bylo každé online cvičení z domu pohodlné? Jednoduše. Vysoce kvalitní protiskluzová podložka na cvičení dopřeje komfort při každém jednotlivém pohybu – ať v sedu, v lehu, nebo při výskocích, či dřepování. Je tvůj trénink intenzivní? Tato protiskluzová podložka pěkně přilne k podlaze a zajistí absolutní komfort. Navíc při pohledu na ni budeš mít chuť nepřestávat a mít ji stále po ruce.

Rozměr: 185x68 cm
Tloušťka: 4 mm
Váha: 2,7 kg

Materiál: Přírodní kaučuk s polyuretanovým povrchem. Hladký povrch polyuretanu (PU) je odolný a jemný na dotyk. Je to moderní povrch, který nabízí maximální přilnavost a pohodlí pro tvoje cvičení. Polyuretan je navíc přátelský k pokožce. Je také bez latexu, AZO barviv, změkčovadel DOP a těžkých kovů.

Čištění:
Utírejte měkkým vlhkým hadříkem s jemným čisticím prostředkem, podložku nechte vyschnout na vzduchu.

Uskladnění:
Podložku zabalte PU stranou ven, skladujte ji na suchém a chladném místě.

Co na podložku říká Fitshaker instruktorka Diana Hô Chí? "Jógamatka je mým druhým "domovem". Trávím na ní množství hodin různými typy tréninků. Proto je pro mě důležité, aby byla ta moje využitelná na jógu, na kardio, na posilování, aby neklouzala po podlaze a stejně tak abych se na ní neklouzala já, i když se zpotím. A tato základní kritéria dokonale splňuje nová Fitshaker jógamatka. A co se týká estetiky, zamilovala jsem se do ní už na první pohled."

Recenze od naší zákaznice Dominiky: "Na ničem dokonalejším jsem nikdy necvičila. Je hebká a příjemná na jógu, neklouzavá a pevná na dynamická cvičení, dokonce ani v ponožkách to na ní neklouže, už vůbec ne když je člověk zpocený. Není sice silná, ale je dostatečně měkká, takže ani cvičení na kolenou není problém. Nevěřila jsem tomu, že je možné vyrobit univerzální podložku pro všechna cvičení, ale Fitshakeru se to dokonale podařilo!"