Harmonie
těla a duše

40-denní výzva

Nastal čas postavit svoje štěstí na první místo!

Do začátku výzvy zůstává:

0dní

20hodin

0minut

0sekund

Začínáme už 7. listopadu 2022

Objev s námi oázu klidu a lásky ve svém nitru

Stres, vypětí v práci, hněv, frustrace... Neboj se, nejsi v tom sama.

Každá z nás ví, jaké je náročné nepodlehnout emocím, když jsme zavaleni tunou povinností. Hlavně když se staráme o štěstí všech kolem. A to svoje odsuneme až na poslední místo.

Právě proto jsme vytvořili 40-denní harmonickou výzvu, v níž ti pomůžeme zpomalit, lépe si porozumět,udělat si pořádek ve svých prioritách a hlavně...

Vytvořit oázu klidu, lásky a upřímné radosti ve svém nitru, která bude darem nejen pro tebe, ale pro každého v tvé přítomnosti.

Meditation

Zveme i tebe

Jak bude vypadat naše cesta k harmonii těla a duše?

30 minut denně, kdy si dáš „rande sama se sebou“, ztišíš zmatek ve své mysli a dobiješ si baterky na celý den formou cvičení, meditace nebo rozhovoru. Začínáme 7. listopadu a končíme před Vánoci, takže tenhle rok slova „svátky klidu“ konečně naberou ten správný význam. Už žádné předvánoční stresy!

Můžeš se těšit
na 6 tematických týdnů

Čtyři podoby ženy1. týden

Co všechno znamená být ženou? Jak rozeznat a přijmout různé podoby sebe? V tomto týdnu si vysvětlíme i to, jak fungovat v souladu s jednotlivými fázemi ženského cyklu pro větší spokojenost a sebevědomí.

Jak pracovat s hněvem2. týden

Z čeho pramení náš hněv a jak s ním zacházet tak, aby nás neničil, ale podporoval v našem osobním rozvoji? Tento týden vás provedeme postupy a technikami, jak v životě pracovat s náročnými emocemi.

Kreativita jako zdroj životní síly3. týden

Každý člověk má v sobě potenciál umělce. I my si ukážeme, že tvořivou energii v sobě nese každý z nás. Když ji probudíme, dostaneme se k velkému zdroji životní síly. Odhalíme, že tvoření je úžasný způsob, jak vypnout mysl a oddechnout si od každodenních povinností.

Proč je mysl stále nespokojená a co s tím?4. týden

Neustálá touha po zlepšování může sice působit vznešeně, ale může být i pastí naší mysli, která nám namlouvá, že stále nejsme dost dobří. Proč je to tak, si objasníme tento týden a naučíme se terapeutické techniky, které nám pomůžou být spokojenějším a vyrovnanějším člověkem.

Jak zdravě komunikovat sebe5. týden

Jak si díky komunikaci ulehčit život? Naučit se vnímat své hranice, lépe pochopit partnera a zároveň stále zůstat sám sebou? V rozhovoru s Mab vám představíme komunikační techniku, kterou můžeme využít v jakékoliv interakci, ať už ve vztahu partnerském, pracovním nebo s dětmi.

Světlo v nás6. týden

V posledním, předvánočním týdnu harmonické výzvy přineseme do svého srdce klid a světlo, které se stanou zdrojem naší síly a darem pro naše blízké. A věříme, že tento klid a světlo v sobě dokážeme kultivovat a stanou se naší neoddělitelnou součástí.

S inspirativními hosty

Daniela Krušinská Trudičovácertifikovaná lektorka ©Cyklické ženy

Učí ženy (ale i muže) porozumět ženské cykličnosti, tj. tomu, že ženská podstata je proměnlivá a že je velmi léčivé tuto proměnlivost znát a přijmout. Ve výzvě nás provede jednotlivými fázemi ženského cyklu a objasní, jak se v dané fázi žena projevuje a co je během ní vhodné pozorovat a ne/dělat. Naučí nás trochu víc respektovat, kdo jsme i to, že „kdo jsem“ u ženy znamená více podob.

Tara Svobodoválektorka osobnostního rozvoje a průvodkyně vnitřní transformací

Sama si prošla náročnou životní cestou, díky níž dnes pomáhá lidem vymanit se z role oběti a uchopit svůj život do plného potenciálu v každodenním bytí. V současnosti vede workshopy zaměřené na práci s tělem, přepisem limbického otisku a energetickým dýcháním. Ve výzvě nám přinese užitečné tipy, jak pracovat s hněvem, ale i jinými náročnými emocemi.

Zuzana Freyjavýtvarnice, lektorka, designérka a průvodkyně říší hlubinné imaginace a kreativity

Intuitivní malbě se věnuje 9 let a její malby jsou snem jedné malé holčičky, že z ní jednou bude umělkyně. Od roku 2019 učí lidi svobodně se vyjadřovat barvami, důvěřovat sobě, svojí intuici a odevzdat se kreativnímu procesu. Na jejích kurzech se dějí kreativní zázraky. I lidé, kteří nikdy předtím nemalovali, se uvolní a s radostí a lehkostí dokážou vytvořit nádherný obraz.

Martin Lajpríkcertifikovaný hypnoterapeut a autor metody MindLimits

Jeho vizí je rozeznat a transformovat omezení, která v sobě máme, na svobodná rozhodnutí směřující ke spokojenějšímu životu.

Mab Junga Mihalterapeutka, matka 4 synů a průvodkyně žen

Ve své praxi se věnuje otvírání potenciálu člověka a odstraňování bloků, které mu brání objevit svoji vnitřní sílu a vedení. Se svým manželem vede páry na cestě k naplňujícímu vztahu. Je autorkou knih „Alchýmia ženy“ a „Ženy Bohom pobozkané“. Mab vás provede cestou hloubkové pocitové komunikace, kterou s manželem objevili, pro vyjádření sebe a pochopení partnera ve vztahu.

Lýdia Ladanovákoučuje lidi, kteří hledají své poslání, smysl a harmonii v životě

Na Univerzitě Komenského v Bratislavě přednášela 8 let předmět „štěstí v práci a harmonie v životě“ a založila také společnost Happy Company, jejímž záměrem bylo rozvíjet zdravou, lidskou a tvořivou firemní kulturu na Slovensku. Napsala knihu „NANOVO“ a je inspirující ženou, která vám pomůže znovu v sobě objevit to nejlepší.

Základem skvělé výzvy jsou super trenéři

A tihle ti pomůžou najít harmonii těla a duše v harmonické výzvě 2022

Naše trenérky

Trainer Andrejka PeniakováAndrejka Peniaková

Instruktorka pilates, mindfulness jógy a relaxací

Trainer Nikol ChovancováNikol Chovancová

Instruktorka jógy a koučka osobnostního rozvoje

Trainer Zuzka KlingrováZuzka Klingrová

Instruktorka jógy, autorka několika knih o józe

Trainer Lenka VelínskáÚplná novinka
Lenka Velínská

Poprvé si na Fitshakeru budeš moct zacvičit i s profesionálkou Lenkou, která se víc než 25 let pohybuje v profesionálním světě fitness a wellness. Lenka je majitelkou úspěšného MY FIT STUDIA v Brně a také přednáší na kurzech a workshopech pro lektory a trenéry. Prezentovala se na množství kongresů pro profesionály v oblasti fitness v ČR i zahraničí.

Jak se přihlásit?

Klikni na tlačítko Zapojit se zadej svou e-mailovou adresu.

Zaregistruj se nebo se přihlas do svého účtu na Fitshaker.cz

Pro zapojení do výzvy je potřeba mít aktivní PREMIUM členství. Jestli PREMIUM nemáš, aktivuj si ve svém účtuměsíčníčlenství za 249,- Kč, čtvrtletní nebo pololetní.

Po přihlášení do svého účtu uvidíš začátek výzvy v kalendáři od 7. listopadu 2022. Do té doby můžešcvičit v jakémkoliv jiném programu.

Máš další otázky? Zkus je vyhledat mezi nejčastějšími otázkami ZDE.

Co říkají na harmonickou výzvu účastnice?

Person Majka Z.Majka Z.

Rozhodla jsem se, že musím zpomalit a začít relaxovat, protože jinak celou situaci nezvládnu. Jelikož mám hodně povinností, vyčlenila jsem si každé ráno čas na video, občas i víc a už po týdnu jsem byla klidnější a vyrovnanější.

Person Silvia B.Silvia B.

Začnu asi tím, že jsem na mateřské už druhý rok. Poslední měsíce jsem byla uzlíček nervů a možnost trochu víc se vyventilovat, aby to mělo dlouhodobější efekt, nebyla žádná. Když na mě vyskočila zpráva o tom, že chystáte takovouhle výzvu, bez váhání jsem se přihlásila, i když jsem moc nevěděla, co mám vlastně čekat.

Person Deniska G.Deniska G.

Tato výzva mi pomohla uvědomit si, že stačí i 30 minut denně, abych se cítila lépe. Díky vaší výzvě jsem začala cvičit jógu; ještě ani teď mi některá cvičení nejdou na 100 %, ale zmírnily se moje bolesti zad a mám pocit, že konečně dokážu meditovat, aniž bych přemýšlela nad tím, co mě čeká.

Person Klaudia K.Klaudia K.

Ze srdce jsem vděčná, že jsem ji celou odcvičila a že na začátku byla dýchání, že mi tělo víc dovolilo. Zpevnila jsem si bederní páteř. Naučila se víc zapojovat pánevní dno. A navzdory úrazům teď běžkuju o sto šest a připravuju se na cyklistickou sezónu.

Harmonická výzva
je pro tebe, pokud

 • Ti chybí energie a potřebuješ dobít baterky.

 • Máš v životě hodně stresu a chceš se ho naučit kontrolovat.

 • Cítíš zmatek a potřebovala by sis udělat jasno v tom, co chceš.

 • Už tě nebaví honit se za štěstím venku a jsi odhodlaná vydat se ho hledat ve svém nitru.

 • Chceš si zlepšit držení těla, zbavit se bolesti zad a získat větší flexibilitu.

 • Jsi ochotná vyhradit si 30 minut denně a postavit sama sebe na první místo, protože víš, že tvoje tělo, mysl i duše se ti za to několikanásobně odmění.

 • A abychom nezapomněli…
 • Výzva je samozřejmě pro všechny věkové kategorie a je vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé

Jak bude vypadat tvůj týdenní harmonogram?

PondělíPondělí

Inspirativní rozhovor + úkol týdne

ÚterýÚterý

Jóga s Nikol

StředaStředa

Pilates s Lenkou

ČtvrtekČtvrtek

Meditace

PátekPátek

Jóga na téma týdne se Zuzkou Klingrovou

SobotaSobota

Pilates s Andrejkou

NeděleNeděle

Oddechový den

Kolik tě to bude stát?

Co získáš

 • 40denní propracovaný plán pro harmonii těla a duše

 • Cvičební videá jógy, mindfulness jógy a pilatesu s profesionálnymi trénerkami

 • Vedené meditace od zkušených lektorek

 • Rady, tipy, motivaci e-mailem několikrát týdně

 • Přístup do soukromé facebookové skupiny

 • Úplně nová cvičební videa, která dosud nebyla na Fitshakeru zveřejněna

 • Neomezený přístup k dalším více než 900 cvičebním videím na Fitshakeru

 • Výběr z dalších více než 20 programů cvičení během výzvy

 • Přístup k archivu stravovacích videí a webinářů

 • Zdravé tipy a triky jako odměnu po odcvičení videa

 • Podporu a motivaci od Fitshaker týmu, abys vydržela až do konce

 • Až 2měsíční garanci vrácení peněz

V hodnotě 750KčE-Book

Vánoční vaření a pečení - zdravě a chutně.

Najdeš v něm více než 30 chutných a zdravých receptů, aby byly tvoje Vánoce nejen klidné, ale i zdravé a dobré.

Zasílat budeme v prosinci
V hodnotě 600KčKe stažení

Meditace pro uvolnění stresu a napětí

Máš toho přes den přes hlavu? Tato meditace ti pomůže zrelaxovat, uklidnit mysl a lépe zvládat stresové situace. A to vše za pouhých 10 minut.

Záruka
NEZHUBNEŠ = NEPLATÍŠ

Kvalitou tohoto programu jsme si natolik jistí, že jsme se rozhodli poskytnout ti záruku vrácení peněz až na 2 měsíce!

Pokud budeš aplikovat všechno, co ti výzva nabízí, a navzdory tomu se neposuneš ke svému cíli, peníze ti vrátíme.

Věříme však, že budeš spokojená, protože za 8 let fungování jsme se snažili Fitshaker a celou výzvu opravdu vyšperkovat.

Peťo a Lucka Švaralovi,
zakladatelé Fitshakeru

Zapojením do
Harmonické výzvy pomáháš!

Účastí ve výzvě pomůžeš Lilien, mladé 25leté mamince s diagnostikovanou roztroušenou sklerózou. Nejvíc ze všeho si přeje, aby se dokázala plnohodnotně postarat o svoji roční dcerku.

Lilien se odhodlala podstoupit náročnou léčbu, transplantaci vlastních kmenových buněk, a teď ji čeká dlouhý proces léčby. Moc jí držíme palce a přejeme, aby návštěvy u doktorů už brzy vyměnila za bezstarostné dny a radosti se svojí rodinkou.

Zapojením do výzvy hraješ o skvělé ceny!

Do losování o tyto ceny zařadíme ty z vás, které budou cvičit v programu Harmonická výzva 2022 a na konci po výzvě vyplní dotazník, který budeme posílat.


Přihlášením uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů, tj. e-mailu, podle Pravidel ochrany osobních údajů.