Kesu natierka s kokosom
Kesu natierka s kokosom
Kesu natierka s kokosom
orieskove maslo s kokosom
Kesu natierka s kokosom
Kesu natierka s kokosom
Kesu natierka s kokosom
orieskove maslo
zdrave recepty

Fitnutka: BIO Kešu & Kokos

Dostupné skladem

Bio pomazánka z kešu ořechů a kokosu. Nečekej na dovolenou! Exotická chuť kokosu a kešu tě na ni přenese okamžitě! 🥥🏝️

13,90 €
1

V těchto dnech „převlékáme“ naše produkty do nového designu, proto k tobě může Fitnutka přicestovat v původním nebo novém obalu.

Důležité je, že měníme jen design obalů. Kvalita a složení zůstávají stejné. 🙂

Pro velký úspěch naší první lískooříškové Fitnutky s čokoládou představujeme i její sourozence – Fitnutku: BIO Arašídy & ProteinFitnutku: BIO Kešu & Kokos. Vyzkoušejte tyto famózní oříškové pomazánky ze surovin vyprodukovaných ekologickým zemědělstvím – protože na původu ingrediencí a BIO kvalitě nám záleží.

Fitnutka: BIO Kešu & Kokos je lahodná oříšková pomazánka s výraznou kokosovou příchutí pro každého milovníka všech známých i neznámých kokosových dezertů – tentokrát ve zdravé verzi. Osladili jsme ji kokosovým cukrem, aby byla připravená na jakékoliv použití bez dalšího slazení. Mňam! 😋

Jakoukoliv Fitnutku, podle toho, na jakou máš chuť, můžeš přidat do snídaňové kaše, smoothie, proteinového nápoje, koláče, palačinek, na ovoce, zmrzlinu nebo chleba.

Chceš, aby se Fitnutka stala součástí tvojí kuchyně? Inspiruj se na www.fitshaker.cz v kategorii RECEPTY S FITNUTKOU, kde všude se dá využít, a vykouzli novou chuť na talíři.

Kešu ořechy jsou převážně tvořeny tělu prospěšnými tuky – nenasycenými mastnými kyselinami, které pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. V kešu najdeme i vysoký obsah vlákniny a proteinů, které dodávají organismu dlouhodobý pocit nasycení. Ořechy snižují i hladinu inzulinu v těle. Kešu ořechy obsahují zinek, selen, fosforvitamíny skupiny B, které mají blahodárné účinky na pokožku, nehty a vlasy. Obsahují také draslík, hořčík a vápník, které pomáhají udržovat zdravé kosti.

Kokos, který pomazánku doplňuje, je dobrým zdrojem vlákniny a obsahuje vícero prospěšných minerálů, např. mangan (působí příznivě na náš metabolismus a spalování tuků, chrání nás před osteoporózou, vysokým krevním tlakem, anémií a cukrovkou), železo (na tvorbu červených krvinek) a selen (antioxidant).

Kokosový cukr použitý v oříškovém másle obsahuje inulin – je to vláknina, která může zpomalovat absorpci glukózy a tím by se dalo vysvětlit tvrzení, že kokosový cukr má nízký glykemický index. Obsahuje poměrně široké spektrum živin. Nejvíc zastoupené je železo, zinek, vápník a draslík.

Složení:
BIO kešu 65%*
BIO kokos 25%*
BIO kokosový cukr 10%*
*Vyprodukováno v ekologickém zemědělství.

Alergeny: Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů.
Před použitím promíchejte. Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. Spotřebujte do jednoho měsíce od otevření.

Výživové údaje na 100 g:
Energie 2167 kJ / 518 kcal
Bílkoviny 12,27 g
Sacharidy 29,66 g, z toho cukry 12,28 g
Tuky 38,37 g, z toho nasycené mastné kyseliny 14,7 g
Vláknina 3,88 g
Sůl 0 g

P.S.: Při větších teplotních rozdílech, hlavně v podzimním a zimním období, se oddělený olej může vysrážet do tukových částeček (malé bílé kuličky) nebo se může oddělit tuhá a tekutá složka pomazánky, což však není vadou produktu. Pro odstranění tohoto jevu doporučujeme produkt důkladně promíchat v teplé, ne vroucí lázni, aby se všechny „vrstvy“ řádně spojily. Vznikne tak lahodná krémová konzistence.

Balení: 330g