Podmínky soutěže – 50 denní novoroční výzva 2023

1. Pořadatel Soutěže:

Pořadatelem soutěže s názvem „50 denní Novoroční výzva 2022“ (dále jen „Soutěž“) je společnost Fitshaker, s.r.o., se sídlem Tekovská Nová Ves 462, 935 25 Nová Dedina, Slovenská republika, IČO: 47569522, zapsaná v Obchodním rejstříku Okresního soudu Nitra, Oddíl: Sro, Vložka číslo: 36662/N (dále jen „Pořadatel”). Pořadatel vydává tato Pravidla Soutěže (dále jen „Pravidla“). Cílem Soutěže je podpora a propagace služeb Pořadatele za účelem uplatnění na relevantním trhu.

2. Trvání Soutěže:

Soutěž se uskuteční ve dnech od 9.1.2023 do 27.2.2023.

3. Účastníci Soutěže:

Účastníkem Soutěže se pro účely těchto Pravidel rozumí fyzická osoba:

• které je více než 15 let,

• která splní podmínky účasti v Soutěži podle Pravidel,

s výjimkou

• zaměstnanců Pořadatele a jejich blízkých osob ve smyslu ust. § 116 zákona č. 40/1964 Sb. Občanský zákoník Slovenské republiky ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Občanský zákoník”)

4. Podmínky Soutěže:

Do soutěže bude zařazen každý Účastník Soutěže, který se zaregistruje na www.fitshaker.cz, nahraje svoji fotografii celé postavy s Fitness diářem 2023 (otevřeným na straně, kde začíná leden, nebo zavřeným) před proměnou do svého profilu a zapíše své míry (aktuální výšku, aktuální váhu, obvod boků, obvod stehna, obvod pasu) do 23.1.2023 do svého Fitshaker účtu a zároveň nahraje svoji fotografii celé postavy s Fitness diářem 2023 (otevřeným na straně, kde začíná březen) po proměně a zapíše své míry (aktuální výšku, aktuální váhu, obvod boků, obvod stehna, obvod pasu) do 13.3.2023* do svého Fitshaker účtu.

Jak se zapojit?

Je to velice jednoduché. Pro začátek potřebuješ odhodlání být lepší a Fitness diář 2023 (český nebo slovenský, ať už limitku nebo klasický). Pokud už nemáme diáře na skladě, doporučujeme skočit do nejbližšího knihkupectví, případně objednat z Martinusu TADY nebo z Luxoru TADY).

1. Vyfotografuj PŘÍMO ZEPŘEDU celou svoji postavu v plavkách (včetně hlavy) s naším Fitness diářem 2023 (otevřeným na straně, kde začíná leden, nebo zavřeným) v ruce – neboj se, fotografie nebudeme bez tvého souhlasu nikde zveřejňovat. Jsou jen pro naše potřeby při hodnocení tvojí proměny během výzvy.

2. Nahraj tuto fotografii do svého účtu na Fitshakeru. Tuto možnost budeš mít po spuštění novoroční výzvy přímo nad kalendářem ve svém kontě i s odpočtem dnů, dokdy budeš moct svoje míry vyplnit.

3. Vyplň všechny údaje (aktuální váhu, obvod boků, obvod stehna, obvod pasu). Pokud jsi tak už učinila, super.

4. Fotku načti a míry vyplň nejpozději do 23.1.2023.

5. Od 9.1.2023 do 27.2.2023 cvič prostřednictvím videí v sekci Novoroční výzva 2023 a řiď se našimi radami.

6. Po skončení výzvy, nejpozději 13.3.2023*, nahraj svoji aktuální fotografii v plavkách přesně v té samé póze PŘÍMO ZEPŘEDU do svého účtu. Opět měj v ruce diář, tentokrát ho otevři na straně se začátkem měsíce března. Znovu vyplň všechny uvedené údaje (aktuální váhu, obvod boků, obvod stehna, obvodu pasu), abychom mohli zhodnotit tvůj pokrok.

5. Určení výherců:

Určení výherců soutěže proběhne do 3.4.2023 po vzájemné poradě Fitshaker týmu a dalších vybraných instruktorek na základě jejich subjektivního zhodnocení zaslaných fotek všech Účastníků Soutěže. Výherce bude ohledně oznámení o výhře kontaktovat zaměstnanec Fitshakeru nebo pověřený zástupce v průběhu 14 pracovních dní od termínu hodnocení.

Výherce bude informován o výhře prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Pořadatel má právo vyřadit Účastníka Soutěže v případě podezření z porušení pravidel Soutěže nebo použití neregulérních postupů.

Důležité oznámení k vyhodnocení:

Určení výherců soutěže bude vyhodnoceno se zpožděním, tedy do 17.4.2023. Důvodem jsou technické problémy po ukončení výzvy v účtech některých soutěžících. V těchto dnech jsou všechny evidované údaje v pořádku a probíhá vyhodnocení. Výherce bude kontaktován a informován o výhře nejpozději do 24.4.2023

Účastník Soutěže uděluje svůj souhlas s účastí v Soutěži podle těchto Pravidel, souhlas se zněním Pravidel bez výhrad a s případným přijetím výhry způsobem podle Pravidel. Pořadatel Soutěže není zodpovědný za technické nebo programové chyby a omyly, které během Soutěže vzniknou.

6. Výhra:

Cenu podle těchto Pravidel poskytuje Pořadatel po předešlé dohodě s obchodními partnery.

Cena pro absolutní vítězku:

Víkendový jarní pobyt pro jednu osobu v Hotelu Jason - Kyra B.

Ceny v kategorii žen, které měly před výzvou do 70 kg

1. cena: 4x mixér FitStream Pro v celkové hodnotě 220 € od Fitstream - Dana Š., Jana V., Lucia L., Maria M.

2. cena: set merino oblečení v celkové hodnotě 215 € od Woollies.sk - Patrícia K.

3. cena: barefoot obuv BeLenka nebo Barebarics podle vlastního výběru v celkové hodnotě až do 200 €- Iveta F.

4. cena: 5x balíček Compeed v celkové hodnotě 150 € od vhcosmetics.sk - Andrea H., Marcela P., Barbora B., Veronika B. a Zuzana T.

5. cena: balíček přírodní kosmetiky nové řady Exclusive linie Natuint od Dulcia v celkové hodnotě 140 € - Dia A.

6. cena: osobní kuchař Luli Chef Mini od k www.mamigo.sk v hodnotě 130 € - Kamila S.

7. cena: balíček produktů od Fitshaker.sk v hodnotě 115 € - Michaela R.

8. cena: balíček vodního kefíru ashwagandha + oregano v celkové hodnotě 75 € od www.bonumos.sk - Zuzana B.

9. cena: set termolegín a termočelenky podle vlastního výběru (a aktuální nabídky na eshopu) od společnosti Abraka v hodnotě 70 € - Ivana D.

10. cena: balíček medu Manuka MGO 250 + 2 balíčky bonbonů podle výběru – balík v hodnotě cca 50 € od Manuka.sk - Jana D.

11. cena: balíček knih a ročního předplatného časopisu FIT štýl v hodnotě cca 50 € - Jana C.

Ceny v kategorii žen, které měly před výzvou nad 70 kg

1. cena: 5x balíček Compeed a TETESEPT v celkové hodnotě 400 € od společnosti vhcosmetics.sk - Michaela L., Nikola B., Martina, Silvia V. a Zuzana B.

2. cena: 2x balíček přírodní kosmetiky nové řady Exclusive linie Natuint od Dulcia v celkové hodnotě 280 € - Ingrid H. a Barbora M.

3. cena: set merino oblečení v celkové hodnotě 215 € od Woollies.sk - Ľudmila K.

4. cena: 3x mixér FitStream Pro v celkové hodnotě 165 € od Fitstream - Dominika B., Zuzana H. a Monika I.

5. cena: balíček produktů od Fitshaker.sk v hodnotě 115 € - Veronika F.

6. cena: balíček produktů v celkové hodnotě 92 € od www.mamigo.sk - Stanka V.

7. cena: balíček vodního kefíru ashwagandha + oregano v celkové hodnotě 75 € od www.bonumos.sk - Barbora K.

8. cena: set termolegín a termočelenky podle vlastního výběru (a aktuální nabídky na eshopu) od společnosti Abraka v hodnotě 70 € - Simona B.

9. cena: balíček medu Manuka MGO 250 + 2 balíčky bonbonů podle výběru – balík v hodnotě cca 50 € od Manuka.sk - Eliška P.

10. cena: balíček knih a ročního předplatného časopisu MAMA a ja v hodnotě cca 50 € - Dáša B.

11. cena: 2x dárkový balíček Rakytník v hodnotě 52 € od společnosti Koldokol - Veronika S. a Soňa P.

A cena, která je k nezaplacení a získá ji každá naplno odhodlaná žena, je: fantastický pocit ze sebe sama a krásné výsledky. :-)

7. Oznámení výhry:

Výherce bude kontaktován a obeznámen o způsobu odevzdání výhry prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky nejpozději do 17.4.2023.

V případě, že se nepodaří s výhercem zkontaktovat do 14 dní od určení výherce, bude určen nový výherce.

Pořadatel si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí, zda byly podmínky stanovené pro danou cenu splněny nebo ne. Ceny nemůžou vyhrát soutěžící, kteří nesplnili podmínky stanovené pro výhru ceny, byť jen částečně.

Pokud výherce do 3 dnů od kontaktování neprojeví souhlas s nabytím výhry, vzdá se výhry, odepře souhlas, resp. nesplní jinou podmínku podle těchto Pravidel, výhru získává nově určený náhradník.

Důležité oznámení k vyhodnocení:

Určení výherců soutěže bude vyhodnoceno se zpožděním, tedy do 17.4.2023. Důvodem jsou technické problémy po ukončení výzvy v účtech některých soutěžících. V těchto dnech jsou všechny evidované údaje v pořádku a probíhá vyhodnocení. Výherce bude kontaktován a informován o výhře nejpozději do 24.4.2023

8. Osobní údaje:

Každý Účastník uděluje Pořadateli svou účastí v Soutěži souhlas k tomu, aby byly jeho osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení, fotografie na začátku výzvy, fotografie po skončení výzvy, e-mail a telefonní číslo zpracovávány za účelem pořádání Soutěže a vyhodnocení Soutěže. Tento souhlas je udělen dobrovolně na dobu konání a vyhodnocení Soutěže a po nevyhnutelně dlouhý čas na odevzdání cen. Výherci Soutěže dále souhlasí s tím, aby jejich jméno, příjmení a výhra byly zveřejněny zejména na webové a facebookové stránce www.fitshaker.sk a www.sexypostava.sk. Výherci dále souhlasí s tím, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, avšak nevyhnutelné pro účast v Soutěži. Odvolání souhlasu má za následek vyloučení ze Soutěže. Výherci Soutěže dále souhlasí s tím, aby je Pořadatel po skončení Soutěže kontaktoval za účelem zjištění, zda souhlasí se zveřejněním jejich fotografie a výsledků v Soutěži. V žádném případě nebudeme fotografii zveřejňovat bez takového dodatečného souhlasu. Pořadatel Soutěže je také oprávněn před likvidací osobních údajů tyto údaje anonymizovat a použít ke statistickým účelům, aby například zjistil, kolik osob se Soutěže zúčastnilo a kolik kilogramů společně zhubly.

Další podmínky zpracování osobních údajů jsou upraveny ve Všeobecných obchodních podmínkách Pořadatele.

9. Daně:

Pořadatel nebude odpovídat za daně vyplývající z výhry podle příslušného slovenského zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z příjmů ve znění pozdějších předpisů.

10. Zvláštní ustanovení:

Pořadatel nezodpovídá za žádné škody, které vzniknou v souvislosti s nesprávnými údaji poskytnutými Účastníky Soutěže v souvislosti s neuplatněním, resp. nevyužitím výhry. Výherce nemá právní nárok na výměnu výhry/ceny nebo výplatu její hodnoty formou peněžní nebo jiné kompenzace.

Zapojením do Soutěže vyjadřují Účastníci Soutěže svůj souhlas řídit se těmito Pravidly.

V Bratislavě, 30.11.2022

Fitshaker, s.r.o.