Fantastické proměny našich PREMIUM členek

Lenka

Lenka

- 15 kg

Důvodem toho všeho, proč jsem začala s Fitshakerem, bylo to, že už jsem se ve vlastním těle necítila dobře. Moje odhodlání bylo velké, i když začátky byly velice těžké. O to lepší pocit jsem z toho všeho samozřejmě měla, když jsem viděla nějaké pokroky, přestože ze začátku jen malé, ale přece nějaké. Potřebovala jsem shodit pár kil, chtěla jsem se cítit lépe, mít víc energie, být pozitivnější. A to všechno se podařilo.

Marina

Marina

- 1 kg

Postupně jsem si na sobě všímala více změn – i když to nebyla váha, ale měla jsem víc energie, zvládala jsem víc cvičení, měla jsem lepší náladu a fakt jsem se těšila na každé další cvičení. Toto pro mě byla hlavní odměna. Podle mě je potřeba všímat si změny na sobě během výzvy. Každá změna je dobrá a věřím, že i ty „číselné“ se za chvilku přidají!

Lucie

Lucie

- 6,5 kg

Doslova mě nadchnul do detailu promyšlený systém výzvy, její pestrost od poklidných cvičení, jako je pilates nebo joga, až po HIIT-ka, kdy jsem myslela, že vypustím duši. Díky motivačnímu systému Fitshakeru jsem si ze cvičení vytvořila pravidelnou rutinu. I po psychické a emoční stránce jsem klidná a vyrovnaná. Každou činnost se snažím dělat prostřednictvím cviku, kdykoli si jen vzpomenu. Cvičení z pohodlí domova je pro mě snad ten největší benefit Fitshakera.

Miška

Miška

- 12,6 kg

Začala jsem cvičit asi půl roku po porodu, když jsem si všimla, že i navzdory kojení mi váha stále stojí. Určitě mi byl Fitshaker velmi nápomocný, hlavně co se stravy týká, a různorodá videa se mi víc než líbila. Ve výzvě jsem cvičila od začátku vždy video, které jsem měla na ten den v kalendáři. Netrvalo dlouho a pouštěla jsem si i bonusová videa. Určitě to všechno stálo za to.

Zjisti, co bylo pro Mišku inspirací k nastartování jejího hubnutí po porodu.

Aneta

Aneta

- 30 kg

Fitshaker je skvělý v tom, že si každý může najít přesně to, co mu pasuje. Cvičení se mi stalo zálibou. Důležité je se nevzdat, když se člověku nepodaří jít přesně podle plánu. Mám lepší trávení, cítím se lehčí, pružnější, silnější, mám víc energie, víc se usmívám, chodím rovně! Když si i toto uvědomím, jak veliký vliv má celá tato změna na mé zdraví, rozhodně nehodlám přestat.

Veronika

Veronika

- 5 kg

Když jsem zjistila, že existuje nějaký Fitshaker, se kterým se dá cvičit doma v obýváku, zkusila jsem to. Výběr cvičení se mi moc líbil, rozložení bylo fajn. Dny, kdy se člověku nechce, samozřejmě přijdou, ale je třeba se přemoct a ono to půjde. Stravu jsem upravila, zvolila jsem nějakou tu střední cestu a té jsem se držela. Pokud někdo váhá, jestli začít, musí to vyzkoušet. Člověka to časem chytí a chce se zlepšovat.

Lucie

Lucie

- 27 kg

Chtěla jsem se vydat udržitelnou cestou, která bude fungovat dlouhodobě. Změny ve stravování byly základem mého úspěchu. S novoroční výzvou, do níž jsem se zapojila, přišla videa na cvičení doma, která se mi velmi líbila. Zhubnout kila je jen půlka práce, druhá půlka je udržet si to. Teď můžu říct, že můj odraz v zrcadle se mi líbí. Jsem šťastná a pozitivně naladěná.

Kristínka

Kristínka

- 12 kg

Výzvy jsou to nejlepší, co jsem objevila. Hlavně jsou pestré, žádná nuda a kombinace různých trenérů dává tělu více nových impulsů. Vždycky musím mít nějaký plán, cíl, najít něco nového, abych se nezasekla na jednom místě a neskončila. Zjistila jsem, že moje tělo dokáže a vydrží to, co nikdy předtím. Začala jsem věřit v sebe sama.

Veronika

Veronika

- 60 kg

Každá žena dokáže i nemožné, pokud to opravdu chce. Nejlepší na Fitshakeru je to, že nemusím odcházet od svých dětí cvičit někam pryč a mám všechno na jednom místě! Tady jsem pochopila, že můžu jíst doopravdy všechno s mírou. Snažím se najít tu správnou rovnováhu ve cvičení i ve stravě. Často říkám, že mi 30. narozeninami začal nový, zdravější život. A je to nádherný pocit líbit se sama sobě!

Dominika Hudáková

Dominika Hudáková

- 30 kg

Přiznám se, že jsem si v první dny vůbec nevěřila. Dnes jsem hrdá, že jsem se nevzdala. Vidím krásné výsledky, procítila jsem svoji dřinu a krize. Jsem dokonalým příkladem toho, že se dá začít ne od nuly, ale z mínusu, a zároveň dosáhnout cíle, po kterém toužíte. Využijte svoji sílu, kterou vám dá vaše tělo, svoje odhodlání, které máte. Cvičte tak, abyste z toho měli radost. Napište si důvod, proč chcete změnu. Když ho najdete a je pravý a upřímný, zvládnete to.

Nikolka

Nikolka

- 15 kg

Pořád jsem se vztekala, že neexistuje, aby mi bylo všechno malé. Říkám si a dost! Léto bude moje a já nebudu sedět na břehu v šatech jako 3 roky po sobě. Každý den jsem cvičila video, které bylo na konkrétní den, a snažila se jíst podle nedělních videí o stravování. Zkrátka jsem se nechala vést. Od té doby, co cvičím, jsem spokojená, veselá, a když je spokojená žena, je spokojená i celá domácnost.

Kristínka

Kristínka

- 15,3 kg

Každým ztraceným kilogramem jsem se jakoby ve svém nitru probouzela nejen do nového těla, ale našla jsem i ztracené sebevědomí, pozitivní myšlení a sebelásku, která je v životě velmi důležitá. Jednoduše jsem se nastavila na něco, čeho jsem chtěla dosáhnout hlavně kvůli sobě, a věděla jsem, že pokud to chci získat, musím pro to něco udělat v první řadě já a bojovat za to. Takže z vlastní zkušenosti – je třeba mít jasně nastavenou mysl a pevnou vůli. Určitě není třeba se každý den sledovat a vážit. Přečti si příběh Kristínky, která díky cvičení po porodu získala svou vysněnou postavu.

Kyra Brenčičová

Kyra Brenčičová

- 37 kg

Když jsem to zvládla já, zvládne to opravdu každý. Při mém odhodlání mi velmi pomáhá facebookova skupina Fitshakeru, protože kdybych nebyla v té komunitě, sama to nedám. Recepty z blogu mě naučily, že můžu jíst zdravě, lehce, ale zároveň dosyta. Považovala jsem se za nejlínějšího člověka na světě a teď si neumím představit jediný den bez cvičení.

Janka

Janka

- 6,5 kg

Podstatné je neporovnávat se a hlavně mít trpělivost. Líbilo se mi, že si kdykoliv můžu vybrat cvičení a trenéra podle chuti. Hodně jsem se naučila z výzev, je super, že je stále jiný výživový poradce, který inspiruje něčím jiným, a tím si každý může najít to svoje, co mu nejvíc vyhovuje. Cvičte pro radost a kvůli sobě, ne kvůli ostatním

Barborka

Barborka

- 7 kg

Po porodu syna jsem si diastázu diagnostikovala sama podle návodu z internetu. Byla jsem naštvaná, že nemůžu cvičit to, co jsem chtěla. Každé tělo je jiné, stačí mu jen naslouchat a přizpůsobit se. Naučila jsem se vnímat, které cviky zvládnu a které ne. Myslím, že mi pomohla kombinace pohybu a stravy. Ano, i s diastázou se dá cvičit výzva. Jen musíte dobře znát své tělo.

Alenka

Alenka

- 20 kg

Novoroční výzvu jsem jela naplno a vlastně i díky ní jsem přišla na to, jaký je to skvělý pocit dávat si takto do těla. Fyzicky se cítím úplně super. Přestala mě bolet záda, zlepšil se mi spánek, odešly bolesti hlavy. Hlavně je potřeba věřit si a nevzdat to při první krizi. Byla jsem na sebe tak hrdá. A to mě vždy rovnou i nakoplo, abych šla dál za svým cílem.

Veronika

Veronika

- 17,5 kg

Přihlásila jsem se do výzvy především proto, protože moje váha začala stagnovat a ztrácela jsem motivaci. Moje očekávání, že mě to začne bavit a vrátí mi to chuť do cvičení, se naplnila. Trenéři byli skvělí, vyzařovala z nich energie a cviky ukazovali tak, že jsem věděla, jak je mám dělat. A díky tomu, že jsem změnila své stravovací návyky, jsem zjistila, že může být jídlo tak pestré, chutné a oku lahodící. Největší radost mám z toho, že mě přestala bolet hlava, už mě nic jen tak nerozhází, jsem plná energie, mám lepší kondičku a jsem silnější.

Kristínka Sojáková

Kristínka Sojáková

- 15 kg

Michal na Ostrove

„Už delší dobu jsem se necítila dobře ve svém těle a neustále jsem zkoušela a hledala, co by mě zaujalo. Potom na mě na Facebooku vyskočila reklama na novoroční výzvu a stránka mě nakonec zaujala natolik, že jsem se rozhodla zkusit si zaplatit členství s tím, že později uvidím, co dál. Nakonec jsem s Fitshakerem zůstala a určitě zůstanu i dál. Nemám do budoucna žádný speciální plán kromě jediného – vytrvat v tom, čeho se držím zhruba poslední půlrok – nepřestat se hýbat a udržet si to, čeho jsem dosáhla. Ale věřím, že to nebude až tak těžké, protože je to jako droga (konečně toto přirovnání chápu) – jen co se některý den nehýbu, ať už cíleně jako oddych, nebo proto, že opravdu nestíhám, jsem vnitřně nervózní a přemýšlím, kdy a jaký pohyb nacpu do toho minima času.“

Katka Galková

Katka Galková

- 18 kg

Liptovský Mikuláš

„Sama jsem nevěřila, že mě to až tak chytne. Jsem mámou dvou dětí – téměř 7leté dcery a 4letého syna. A protože mám diastázu, rozhodla jsem se začít cvičit cviky podle vás a můžu říct, že jsem na sebe nikdy nebyla tak hrdá, jako jsem teď. Přestože je náročné skloubit domácnost, děti a cvičení, snažím se cvičit každý den, někdy až po 21. hodině, když děti usnou.

Dokonce i na dovolené jsem cvičila. A léto v plavkách pro mě bylo konečně bez hanby! Snažím se přizpůsobit i stravu, máte na stránce opravdu výborné zdravé recepty. Konečně jsem se dostala pod váhu 60 kg, a tak kudy chodím, tam vás opěvuju. Už se k vám přihlásily 4 moje kamarádky. 😀 Takže jsem opravdu vděčná za vaši stránku.“

Věra Čecharová

Věra Čecharová

- 3 kg

Kroměříž

„Můj důvod byl takový, že jsem se chtěla vejít do oblečení stejně jako dřív a nestát ráno bezradně před skříní. Současně jsem si nechtěla nakoupit větší oblečení, protože neumím nosit kila navíc. Některé ženy s tím problém nemají a sluší jim to, mně to vadilo a kazilo mi to každé ráno. Původně jsem chtěla zhubnout 5 kg, nakonec jsem horko těžko zhubla 3 kg, ale cíl to splnilo, oblečení mě přestalo tlačit a navíc jsem se začala díky každodennímu cvičení cítit opravdu dobře.“

Marta Dernerová

Marta Dernerová

- 16 kg

Bratislava

„Do své první výzvy jsem se pustila s velkou nadějí. O stránce Fitshaker jsem věděla už déle. Byla pro mě však více méně jen zdrojem inspirace na zdravé recepty. Cvičila jsem poctivě od začátku. Cvičení byla úžasně namixovaná. Protože jsem byla ve cvičení jako takovém v podstatě nováčkem, postupovala jsem podle harmonogramu. Videa jsem nepřeskakovala ani nevyměňovala. Řekla jsem si, že dám šanci všem a maximálně jsem důvěřovala Fitshakeru v tom, že výsledek se objeví, když půjdu podle plánu. Začínala jsem vloni v dubnu s váhou 81,9 kg a dnes mám 65 kg. A ani náhodou nekončím.“

Veronika Veselá

Veronika Veselá

- 1,5 kg

Prešov

„I bez této výzvy se mě moji známí často ptali, proč chodím do fitka a proč tolik cvičím, když mám dobrou postavu a jsem štíhlá. Já jim na to vždycky řeknu, že dobrou postavu mám právě proto, že chodím do fitka a cvičím. :-D“

Martina Balážová

Martina Balážová

- 6,5 kg

Kremnica

„Cítím se opět vnitřně silná – na duši i na těle. Přestože jsem mámou a mojí prioritou je rodina, tak jsem stále i žena a péče o sebe by měla být naší součástí.“

Přečti si článek, jak se Martince podařilo zhubnout po porodu.

Veronika Kubicová

Veronika Kubicová

- 4 kg

Raková

„V první řadě chci poděkovat, že jste. Velice jste mi pomohli a myslím si, že nejsem jediná. Dělejte to, co děláte, i nadále. Jde vám to skvěle a musím říct, že jsem byla velmi překvapená, že jste se mi ozvali. Když vídám ty obrovské změny, kterých některé ženy dosáhly, padá mi brada. Doufám, že i moje malá změna může někomu pomoct nakopnout, jako mě nakoply vaše proměny.

I když jsou dny, kdy mám problém najít si čas, musím si zacvičit. Vadí mi, když vynechám video. Pokud se ale stane, že jsem fakt nestihla, druhý den to doběhnu.“

Tatianka Bartošová

Tatianka Bartošová

- 10,5 kg

Martin

„Změny jsem začala pozorovat, asi když jsem se zbavila prvních 5 kil, což bylo po ukončení novoroční výzvy. Oblékla jsem se do kalhot, které jsem si na začátku dala jako motivaci, ale stále byly těsné. To mě nakoplo a pokračovala jsem. Během výzvy se ke mně přidal i manžel, který mi byl velkou oporou a motivací.

Brát cvičení jako něco přirozeného, nijak to nesílit, prostě to vnímat jako něco prospěšného pro zdraví. Jako zdravotnice vím, jaké benefity cvičení nabízí a jaká rizika s sebou nese obezita.

Teď je naší vášní kolo, ale protože jsem doma, střídám to. Jeden den jdeme na kolo, další den cvičím videa. Cvičení mě prostě dobíjejí energií a endorfiny.

Cítím se po několika letech krásná a hlavně spokojená, i když stále pokračuju. Největší benefit je asi v tom, že se vejdu do oblečení, které jsem měla odložené velmi dlouho. Nebyla jsem zkrátka ochotná kupovat si nové věci jen kvůli tomu, že jsem přibrala.

Dalším benefitem je psychická a fyzická pohoda.“

Janka Eviaková

Janka Eviaková

- 6 kg

„Fitshaker přece není jen o odvaze, zapojit se dá i bez toho, aby se někde zveřejnila vaše tvář nebo tělo v plavkách, udělá to z vás nejen krásnějšího, ale hlavně zdravějšího a veselejšího člověka. :-)“

V rozhovoru s Jankou si přečti víc o tom, jak dosáhnout výsledků natrvalo.

Zuzka Chovancová

Zuzka Chovancová

- 8 kg

Žilina

„Mám malého syna, s nímž se někdy cvičit prostě nedalo, zkoušela jsem různé finty, aby se zabavil a já měla aspoň těch 30 minut volna pro sebe. Někdy to skončilo tak, že mi obsadil podložku na cvičení, v případě planku si lehl pode mě a mně hlavou běželo jenom: to musíš vydržet, nic jiného ti nezbývá. Celkem se mi od začátku minulého roku podařilo zhubnout přes 20 kg a všichni víme, že najednou to nejde. Takže moje taktika byla jít do toho vždycky naplno a potom měsíc dva zastabilizovat váhu, aby se mi nestalo, že teď všechno zhubnu a za půl roku ta „vydřená“ kila budu mít zpátky.“

Katka Vrbová

Katka Vrbová

- 40 kg

„Minulý rok jsem oslavila 40 a pár týdnů nato jsem se jedno ráno probudila a řekla si: DOST! Nejsem tak stará, abych vypadala a cítila se takhle!

Ke změně není zapotřebí nový rok, nový měsíc, ani pondělí. Změňte to hned. Nezačínejte s dietou, začněte s novým životním stylem, jako jsem to udělala já, protože to, jakým stylem žijeme, se odzrcadlí na našem zdraví.“

Jak začít s hubnutím poradila Katka v rozhovoru na našem blogu.

Renáta Molnárová

Renáta Molnárová

- 7 kg

„Výzvu jsem absolvovala poprvé a už vím, že ne naposledy. O vaší stránce jsem věděla už déle, protože jsem hledala hodně zdravých receptů a u vás je opravdu velký výběr.

Mám od vás i několik knížek, podle kterých velice ráda vařím. Protože mám malou dcerku, tak je u nás v kuchyni i nejnovější knížka Zdraví papkáči. ☺ Snažíme se jíst mnohem zdravěji a i manžel se mnou změnil stravovací návyky a také začal jíst zdravěji.“

Tatiana Rišková Macejová

Tatiana Rišková Macejová

- 6 kg

„Výzva mi toho dala hodně... hlavně sebevědomí, které jsem ztrácela, nový pohled na stravování, začala jsem se stravovat pravidelně a zvládla jsem zlepšit i pitný režim. Předtím jsem totiž měla velmi velký problém dostat do sebe víc než půl litru vody. Dnes bez problémů zvládnu 2– 2,5 litru. :-) Mám z toho velkou radost.

Jsem velice šťastná, že jste mi vstoupili do života, protože měníte životy každičké z nás. Šiřte svoje poselství i nadále.“

Jak si najít čas na cvičení na mateřské nám Táňa popsala v rozhovoru.

Zuzana Gregorová

Zuzana Gregorová

- 14 kg

„Fitshaker doporučuju každému, protože mně pomohl, dalo by se říct, k úplné životní změně. Samozřejmě, že nejdřív člověk musí mít chuť a odhodlání a když se to spojí s konceptem Fitshaker, už jen čekat na výsledky. To je ideální pro maminky, které se chtějí po porodu dostat zpátky do formy a hlavně nabrat energii a sílu.“ Ale i pro všechny ženy, vždyť jak už to tak bývá, my ženy jsme věčně nespokojené a vždycky je co zlepšovat.

Už jsem vyzkoušela i hodně receptů z vašeho blogu, vždy si přečtu, co je nového, a miluju prohlížet si proměny. :-)“

Elena Sengeveinová

Elena Sengeveinová

- 9 kg

Bratislava

„Mně primárně ani nešlo o to, abych extra zhubla, i když i to samozřejmě potěší, ale chtěla jsem, aby měla naše malá dobrý základ a abychom byli zdraví celá rodina a cítili se nejlépe, jak to jde. A opravdu jsem se už dlouho necítila tak dobře jako tento rok nejen proto, že obleču šaty, které mi byly těsné i před těhotenstvím. 🙂

Podle mě je tato výzva (vlastně i všechny vaše výzvy) velice širokospektrální, a můžou ji tedy cvičit úplné začátečnice i mírně pokročilé a při některých cvičeních by se podle mě zapotily i starší mazačky v cvičení. Kudy chodím, tam vždy ráda doporučuju, že tohle je taky možnost.

Velice mi vyhovuje, že můžu cvičit kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv dlouho, když mi to okolnosti a chuť dovolí. 🙂“

Jana Horvatova

Jana Horvatova

- 15,3 kg

Nová Kelča

„Cítím se úplně super. Asi nikoho nepřekvapím, když řeknu, že se cítím mnohem lehčí. :-D Ale je to tak, cítím to hlavně, když jdu každý den po schodech, protože bydlíme ve vícepodlažním rodinném domě a dost se nachodím. Cítím samozřejmě ten úbytek váhy a jsem za to ráda, protože vím, jak těžko se mi na začátku cvičilo. Opravdu banální cviky a já jsem byla hotová už při 20sekundovém jumping jacku a musela jsem nějakou dobu oddychovat. Teď tento cvik miluju. V jednoduchosti je krása, nebo ne? Takový jednoduchý cvik a kolik kalorií jde pryč. Cítím se mladší a ten pocit, když se konečně vejdete do svých oblíbených šatů, je k nezaplacení.“