Cvičení přes TV a Aplikace

Máš doma SMART TV? Ano? V tom případě se nemusíš při cvičení omezovat jen na mobil, notebook nebo PC. Využij cvičení přes televizi!

Na výběr máš několik možností. Stačí si už jen vybrat! 😊

Stáhni si Fitshaker aplikaci pro:

🔹 Android TV

Využij pro cvičení naši Android TV aplikaci. Klikni na tlačítko, kde najdeš postup, jak si ji nainstaluješ do svého TV 😉.

Pozn. Android TV se stal základním operačním systémem nejznámějších značek na trhu a dnes je součástí mnoha televizorů. Podporují ho značky jako např. Sony, Thomson, TCL nebo Philips atd.

Stáhni si Fitshaker aplikaci pro Android TV

🔹 Samsung TV

Využít můžeš i naši Samsung TV aplikaci. Klikni na tlačítko níže, kde najdeš celý postup, jak si ji můžeš nainstalovat 😊. Dostupná je pro modelové řady TV od roku 2018.

🔹 LG TV

A naší novinkou je, že můžeš využít už i naši Fitshaker aplikaci přes LG Conect Store. Klikni na tlačítko níže, kde najdeš celý postup, jak si ji můžeš nainstalovat 😊.

UPOZORNĚNÍ: Pro plnohodnotné využívání Fitshakeru prostřednictvím našich TV appek je třeba být předem registrován přes web www.fitshaker.cz a mít na svém kontě aktivované PREMIUM členství.

Připoj se přes mobilní aplikaci

Pro cvičení kdekoliv a kdykoliv můžeš využít i mobilní aplikaci na iPhone, iPad nebo telefony se systémem Android.

Stáhnout aplikaci si můžeš zde 👇 👇 👇

Alternativní způsoby připojení k TV:

1. Spoj svůj PC / notebook s televizí pomocí HDMI kabelu:

Pokud to tvůj Smart TV umožňuje, zkus ho propojit s počítačem / notebookem přes HDMI kabel.

Tento kabel koupíš v jakékoliv prodejně nebo e-shopu s elektronikou. Jeho výhodou je i to, že ti propojí s televizí nejen obraz, ale přímo i zvuk.

V případě, že vlastníš starší model TV, je možné, že disponuje jen VGA nebo SCART výstupem. Jejich nevýhodou je to, že dokážou do TV přenést videa pouze ve slabší kvalitě. Měj to prosím na mysli při přehrávání cvičení 😊.

2. Mini zařízení pro bezdrátový přenos

Do této kategorie patří všechny tzv. „Smart connect“ - malá, šikovná zařízení, která umožňují přenášet video obsah z PC, notebooku či mobilního telefonu přímo na velkou obrazovku televizoru. Bez spojování kabely. Na aktuální nabídku se vždy zeptej v elektroobchodě nebo si prohlédni e-shopy s elektronikou. Stačí, když zadáš „Smart connect“.

Konkrétním příkladem může být Evolveo ve tvaru USB klíče, nebo AppleTV pro příznivce této značky.

3. Streamuj z telefonu na TV

Máš telefon, který ti umožňuje streamování? Spoj si ho s TV!

Obraz bude přenášet na větší obrazovku a ty nemusíš cvičit na maličké obrazovce mobilu. Většinou je to pod názvem „Bezdrátové promítání“ a podobně.

Pokud máš iPhone a televizor podporující technologii AirPlay, tak se ti automaticky při spuštění videa zobrazí na telefonu v pravém dolním rohu ikonka „Přehrát přes TV“, přes kterou si naše videa hravě spustíš na televizoru. (Stejně tak je tato funkce dostupná i v mobilní aplikaci)

4. V prohlížeči Smart TV

Nové Smart TV nabízejí přímé připojení na internet. Stačí si otevřít internetový prohlížeč, otevřít si tam stránku www.fitshaker.cz, přihlásit se a můžeš cvičit 😉.

Upozornění: Tento způsob funguje pouze u novějších televizních přijímačů. Náročnost na bezpečnost přenosu internetového videa se totiž stále zpřísňuje, a ne všechny televizory bývají nadále podporované. Toto bohužel nemůžeme ovlivnit, proto raději doporučujeme předchozí možnosti přehrávání Fitshakeru přes TV.