Náš tým

Náš tým

Katka Vrbičanová
Head of Content
K pohybu mám blízko odmalička. 10 let jsem tancovala v dětském folklórním souboru, kouzlo zdravé stravy jsem objevila během vysoké školy a od té doby víc dbám na kvalitu toho, co sním. Záleží mi na tom, v jakém těle budu žít.
Baška Línek
Head of Product & Image
Jsem kreativní duše, která chodí do hor ztrácet starosti a nacházet nápady. Když nejsem u PC, najdete mě na trailech, na kole nebo v turistické obuvi.
Katarína Rakúsová
Head of Marketing
Když zrovna něco neoptimalizuju, vzdělávám se, čtu detektivky, kde najdu místo, tam sázím květiny, a aktivně běhám za svými syny.
Miška Jurdíková
e-shop manažerka
Ráda beru věci s humorem. Díky své rodině, přátelům a práci si naplno vychutnávám každodenní maličkosti, pohyb, kvalitní jídlo a život jako takový.
Mirka Zvarová
Marketing manager
Jsem overthinkerka a optimalizátorka. Miluju hledání řešení a cestiček, jak dospět k cíli. A když někdy potřebuju vypnout, najdete mě, jak lezu po skalách, v přírodě na bylinkách nebo v dílně u keramiky.
Tomáš Gibej
PR & Marketing Manager
Mám rád marketing, psychologii, jsem sportovní fanatik a, pokud právě nepobíhám na nějakém tréninku, běhám po světě.
Zuzka Pavlíková
marketingová specialistka
Kdysi parkurová jezdkyně, dnes máma hnědooké školačky. Pokud momentálně nepomáhám s DÚ do školy, tak zřejmě háčkuju hračky. Miluju šum listí, hory a léto.
Ivka Pavlišinová
marketingová asistentka
Pozitivně naladěná, se srdcem na správném místě. Volný čas trávím sledováním filmů nebo malováním obrazů. Nejlíp se cítím v přírodě se svým čtyřnohým kamarádem.
Matej Moravčík
grafik
Mám rád dobré lidi, smích a pohodu. Energii nejradši dobíjím toulkami liptovskou přírodou. Zároveň mám to štěstí, že moje práce je mojí zálibou.
Baja Amarante
manažerka štěstí
Cvičení a zdravý životní styl mě naplňují štěstím. Lidské tělo vnímám jako zázrak, o nějž je třeba s láskou pečovat a odměňovat ho pravidelným pohybem a zdravým jídlem.
Simča Kollárová
manažerka štěstí a profesionální trenérka
Kvalitní jídlo a pohyb – to je moje! Miluju starat se o svoje tělo a zdraví a poznávat tato dvě témata do hloubky teoreticky i v každodenní praxi.
Romana Cibulková
video production manažerka
Rodina, dobrá nálada, příroda, zdravé jídlo a kreativní věci – to je to, co definuje můj život. Obyčejný a vzácný zároveň. A přesně takový ho miluju. :-)
Veronika Klasovská
manažerka štěstí & reportérka
Nejšťastnější jsem, když můžu své blízké potěšit dobrým a zdravým jídlem. Když právě nevytvářím něco dobrého v kuchyni, najdete mě na kole nebo v přírodě.
Dáška Krajčovičová
Junior content špecialistka
Ráda se toulám po horách, v přírodě či v městských uličkách. Miluju dobrodružství, pohyb, poznávání nových zákoutí, umění a kávu. Při mých „road tripech“ však nesmějí chybět moji přátelé a čtyřnohý chlupáč Thori.
Vierka Kvasňovská
manažerka štěstí
Kreativní maminka s nekonečným úsměvem. :-) Miluju svoji rodinu, cestování, focení, sport, zdravý životní styl a zábavu... Radost z obyčejných věcí činí můj svět krásným.

Autoři

Antónia Smetanková
recepty
Viktória Janov
recepty
Júlia Rašlová
recepty
Jana Kondrcová
vzdělávání a recepty
Ivana Maheľová
vzdělávání a recepty
Matúš Špirko
tréningy a vzdělávání
Martin Toth
seberozvoj a motivace
Stanka Šišková
recepty
Adriana Špronglová
podcasty
Martina Novotová
eko témata
Petra Ryšková
rozhovory
Henrieta Kundrátová
recepty a stravování
Miriam Latečková
zdraví z přírody
Daniela Krušinská Trudičová
ženská témata

DĚKUJEME, ŽE JSI S NÁMI!

Každý tvůj krok ve Fitshakeru bude provázet někdo z nás. Ať už si budeš chtít zacvičit, nebo jen přečíst článek.