Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
10:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.7
Instruktor
Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÍ VÝZVA 2022
Oblíbené
Instruktor
Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÍ VÝZVA 2022

NOVOROČNÍ VÝZVA 2022 - Metabolické typy, diety a doporučení ve výživě

informace o cvičení

Přehoupli jsme se do 7. týdne výzvy. Janka Kondrcová je tu opět s dalším zajímavým tématem, jehož pochopení může posunout tvoje stravování zase kousek blíž ke zdravějším návykům. Budeme se bavit o metabolických typech a dietách.

Dozvíš se:

  • Jaké metabolické typy existují a který jsi ty?
  • Proč bychom se měli cíleně zamýšlet nad tím, který typ u nás vede?
  • Jak je to s dietami? Jsou pro nás některé prospěšné?
  • A co stravování podle krevních skupin?
  • Co Janka doporučuje, abychom ze stravy vytěžili co nejvíc benefitů a cítili se fit?

Video trvá jen 10 minut a dozvíš se v něm další důležité informace o zdravém stravování. Udělej si chvilku pro sebe, uvař si oblíbený čaj a dej se do sledování. :-)

Na závěr ještě pár důležitých informací:

  1. Nefunguje ti video plynule? Sniž si kvalitu videa v pravém dolním rohu kliknutím na ozubené kolečko a vyber nejnižší hodnotu.
  2. Další rady, tipy a odpovědi na své otázky NAJDEŠ TADY.

Instruktor

Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÍ VÝZVA 2022
Výživě se intenzivně věnuji 8 let, po zdravotních problémech sebe a mého syna, souvisejícími i s výživou. Právě díky výživě se nám podařilo zdravotní problémy držet pod kontrolou... Tehdy se začal můj zájem pochopit výživu do každého malého detailu a také z hlediska fyziologických procesů v našem těle. Momentálně studuji třetí rok, obor Výživa lidí na SPU Nitra, Fakulta agrobiologie a potravinových zdrojů. Moje kvalifikace na základě vzdělání je Výživář - specialista (Národní soustava kvalifikací). Začala jsem certifikovanými kurzy v oblasti výživy jako jsou: Poradce pro výživu Střevní mikrobiom a mozek Podpora imunity Konference o výživě a mnoha přednáškami, na kterých jsem byla jako posluchač a později jako přednášející. Jsem členkou: Aliance výživových poradců na Slovensku Společnost pro výživu v České republice Momentálně už třetí rok vedu vlastní nutriční poradnu a minulý rok jsem začala pracovat jako nutriční specialista pro gastroenterologickou ambulanci skvělého odborníka doc.MUDr. Ladislav Kužela PhD, MPH, kde pomáhám při řešení zdravotních problémů vyžadujících speciální stravovací nebo dietní režim. Založením vlastní nutriční poradny i portálu vyzivajk na sociálních sítích a webu www.vyzivajk.sk bych chtěla pomáhat pochopit výživu, aby vyhovovala a přinášela efekt každému z vás, přizpůsobit si ji pro své zdraví, své benefity, možná zdravotní omezení a hlavně pro dlouhodobě udržitelné stravování a zdravý životní styl. Jsem přesvědčena, že teorii ovládáme všichni, jen díky mýtům a dezinformacím ve výživě, nebo informacím vytržených z kontextu někdy neumíme správně přenést znalosti do každodenního života. Jsme jedineční vzhledem, chováním i metabolismem... proto se snažím o vysvětlení, praktikování a poznání té vlastní cesty výživou. Mojí největší snahou je vysvětlovat mýty a přenést motto skvělého otce medicíny Hippokrata do každodenního života nás všech: „Ať potrava je vaším lékem a lék vaší medicínou“
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty