masazny olej na svalovicu bolave svaly Fitshaker
masazny olej na svalovicu bolave svaly Fitshaker
masazny olej na svalovicu

Masážní olej na bolavé svaly

Dostupné skladem

Aromaterapeutický olej, který pomůže zmírnit bolest svalů po náročném tréninku.

9,90 €
1

Správná regenerace je stejně důležitá jako správný trénink nebo výkon při sportovní aktivitě. Někdy se bolesti svalů nevyhneme. Když už přijde, chceme, aby trvala co nejkratší dobu. Abychom vám pomohli, vytvořili jsme masážní olej s unikátním složením. Tvoří ho přírodní silice – levandule, kafr a wintergreen. Tento unikátní mix jsme navrhli ve spolupráci s odborníky tak, aby přinesl vytoužený účinek. Každá je pečlivě vybraná tak, aby pomohla fyzickému i psychickému zrelaxování a zotavení.

Olej je vhodný na masáž bolavých svalů, při svalové únavě, svalové horečce, bolesti šlach, vaziv a svalů. Také při menstruačních bolestech. Pokožka zůstává po masáži jemná, vyživená a voňavá.

Levandule zklidňuje nejen na fyzické úrovni, po náročném tréninku, ale je ideální i na psychické zrelaxování. Má aromaterapeutické účinky. Tlumí křeče a uvolňuje svalové napětí.

Kafr má krásnou typickou bylinkovou vůni. Často se využívá v medicíně při léčbě různých zranění, jako je například vyvrtnutí nebo natažení svalů. Tato složka je skvělá proti svalové bolesti, svalové horečce. Stimuluje svaly, aby se dobře regenerovaly.

Wintergreen je relaxant a antirevmatikum. Působí zklidňujícím účinkem proti křečím, včetně menstruačních. Pomáhá při svalové horečce, svalových křečích, ztuhlosti svalstva po cvičení. Tato silice se dokáže vstřebat do těla pokožkou, umí prohřát a uvolnit svaly do hloubky. Pomáhá i při dně, zánětech kostí nebo svalů. Vůně je sladká, příjemná a doplňuje se s vůní levandule.

Použití:
Olej lze použít na masáž nebo do koupele. Při masáži naneste a vmasírujte malé množství oleje do pokožky na rukou, krku, zádech nebo nohou. Při koupeli nalijte do vany s teplou vodou 1 PL oleje. Ponořte se do vody, inhalujte a relaxujte.

Skladujte na suchém, chladném a tmavím místě mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima, sliznicemi a poraněnou pokožkou. Při zasažení očí vypláchněte vodou. Určeno na vnější použití. Nevhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Balení: 50 ml

Víc o svalové horečce a další tipy, jak si s ní poradit, najdete i na našem blogu:

Měla bych cvičit, když mám svalovou horečku?

Dynamický strečink versus statický strečink

Jaké potraviny pomáhají při svalové horečce

Jak předejít svalové horečce a jak zmírnit bolest