Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
20:15
Obtížnost
Lehká obtížnost
SPÁLENÉ KALORIE
47 kcal
Hodnotení videa
4.5
Instruktor
Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA
Oblíbené
Instruktor
Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA

Jóga ve stoji

informace o cvičení

Víme, že s bříškem bys radši cvičila vsedě nebo si radši vychutnávala relaxaci, a proto ti možná název dnešního cvičení nezní lákavě, ale o to víc pro tebe bude cvičení prospěšné.

Dnešní sestava obsahuje modifikované varianty dynamických a energizujících pozic – tikonasana (trojúhelník), virabhadrasana II (bojovník II), parsvottanasana (pyramida) a dalších. Sekvence pozic zaměřených na procvičení páteře a svalů dolních končetin.

I dnešní cvičení můžeš zakončit videem s relaxací.

Pomůcky: podložka na cvičení

Víc (i delších) cvičení Gravid Yoga najdeš TADY.

Vhodné

Instruktor

Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA
Józe se věnuji přibližně od března roku 2010. Začínala jsem cvičením power jógy v Trnavě u své první učitelky Janky Jančovičové. Power jógu jsem víc než 2 roky i předcvičovala. Touha po pokroku a posouvání mých fyzicko-psychických hranic mě přivedla k ashtanga józe a mému současnému učiteli Jarkovi Pávkovi. Ashtanga je pro mě ideální formou jógy, je aktivní, dynamická, systematická a ozdravná. V roce 2014 jsem si u J. Pávka udělala svoji první certifikaci v rozsahu 100 hodin a tento rok mě čeká učitelský tréning s Nancy Gilgoff, první západní ženou ashtangy. Zároveň se věnuji učení a předcvičování v oblasti gravid jógy – jógy pro těhotné. Na svých hodinách pro těhulky se kromě tělesného pohybu věnuji i relaxačním technikám a nácviku správného dýchání. Jóga je v mém životě velkým darem, děkuji jí za radost a harmonii, kterou mi do života přináší a učí mě být lepším člověkem na podložce i mimo ni. DOSAŽENÉ VZDĚLÁNÍ: instruktorka jógy – specializace na power jógu I. a II. stupně (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2011 certifikát Vinyasa flow powerjoga (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2010 vzdělávací program jógy pro těhotné (D. Beierová), 2011 odborný seminář „Jóga pro specifickou skupinu těhotné ženy“ (Akadémia Powerjoga Slovensko – E. Čupka, D. Beierová), 2014 učitelský tréning ashtanga jógy (1yoga.sk – J. Pávek), 2014 Ashtanga Yoga Teacher Training (Nancy Gilgoff, J. Pávek), 2015 ÚČASŤ NA AKCÍCH: Ashtanga Conference, Trnava, březen 2015 Prague Spirit Festival, březen 2015 Reebok Yoga Sensation, Praha, květen 2014 a mnoho dalších...
Přečíst více

Zapojené partie

SHOULDERSCHESTBICEPSTRICEPSFOREARMABSQUADSCALVESGLUTESLATS
Celé tělo

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty