Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Jógová sestava na podporu sebelásky

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Střední obtížnost
128 kcal
4.9
41 min
0 vidění

Informace o cvičení

Tato jógová lekce je zaměřená na podporu lásky k sobě sama. Je velice důležité přijmout sama sebe, věřit v sebe a akceptovat své slabé i silné stránky. Protože jak řekl Petr Havránek: „Miluj sama sebe, protože žádné množství lásky od ostatních nepostačí na to, aby v tvé duši naplnilo potřebu lásky, kterou si můžeš dát jedině ty sama.“ :-)

Úvod lekce začneme dechovými cvičeními. Pomocí nádechu a výdechu harmonizujeme sympatický a parasympatický nervový systém a zbavujeme se stresu. Budeme pozorovat své pocity a zaměříme se víc do svého nitra.

Pokračovat budeme pozicemi, které podporují sebelásku. Krásně si protáhneme záda, dolní končetiny i svaly v oblasti břicha. Budeme si ukazovat např. i záklonové ásany, jež jsou očistnou fází jógové praxe. Uvolňují se při nich jakékoliv emoce, které máme uložené ve svém podvědomí.

Na závěr si dopřejeme příjemnou relaxaci, při níž procítíme lásku k sobě i světu okolo nás a krásně nás naladí na tento den. :-)

Pomůcky: podložka na cvičení

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Jsem spolumajitelka jógového studia v Praze a programovou ředitelkou Rezortu Svatá Kateřina. Vzdělání a licence: ATVS Palestra, Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) sportovní licence a osvědčení z různých sportovních odvětví - zdravotní tělesná výchova, potápění, plavání, fitness, výživa a masáže Věnovala jsem se studiu mnoha stylů jógy, a to: hatha jóga power jóga jógová terapie tantra jóga kundalini jóga jóga pro těhotné a po porodu vin jóga fly jóga restorative jóga v současné době se hlouběji věnuji tantrickým tradicím v józe a kriya józe (para a ishta jóga) Věřím, že prostřednictvím jógy poznáváme nejen sami sebe – Om namo narayanaya.
Přečíst více

Zapojené partie

Celé tělo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP