Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

HARMONIE TĚLA A DUŠE 2021 – Celostní přístup k imunitě

Bez instruktora
Náučné video
4.7
34 min
0 vidění

Informace o cvičení

Vítej v Harmonické výzvě!

Máme radost, že ses k nám přidala. Každý týden pro tebe budou připravena cvičení, meditace a rozhovory, které souvisí s určitým TÉMATEM TÝDNE, abychom ho prozkoumali z každé stránky a vytěžili z něj co nejvíc.

První týden si posvítíme na mimořádně aktuální téma: Celostní přístup k imunitě. Protože je tu období viróz, můžeme posílit imunitu nejen správnou výživou, ale i vztahem ke svému tělu a mysli, jakož i cvičením nebo meditacemi. Všechno si budeme během týdne postupně dávkovat.

Toto téma načneme právě rozhovorem s Monikou Hodásovou, holistickou průvodkyní ke zdravějšímu a vědomějšímu životu. Dozvíš se, co nám může pomoct při budování imunity a také naopak, jak ji strach a stres dokážou oslabit. Jak je důležité dostat se do svého středu, mít své emoce pod kontrolou a žít kvalitnější život.

Na závěr videa si Monika připravila dokonce 3 ÚKOLY TÝDNE, které doporučujeme aplikovat (nejen) během tohoto týdne. První můžeš zkusit hned při nejbližším sprchování. :-)

Recept na kvalitní vývar, který Monika doporučuje, najdeš TADY.

Pokud už dnes nemáš chuť na cvičení, můžeš si zapnout meditaci pro podporu imunity s Nikol, kterou najdeš v bonusových videích níže. V harmonogramu ji budeš mít naplánovanou jako hlavní cvičení na čtvrtek, ale klidně ji můžeš poslouchat i každý den tohoto týdne. Jestli si ji chceš stáhnout i k sobě do počítače nebo mobilu, můžeš si ji ve formátu MP3 stáhnout TADY (klikni pravým tlačítkem myši a vyber „Uložit odkaz jako“).

AFIRMACI, která tě bude provázet tímto týdnem, si můžeš do počítače STÁHNOUT TADY.

Ve formátu na pozadí telefonu si ji můžeš STÁHNOUT TADY.

Budeme velmi rádi, když se o zážitky nebo pocity z tohoto videa nebo z plnění prvního úkolu týdne podělíš v naší facebookové skupince, označíš nás na Instagramu nebo napíšeš svoje dojmy do komentáře. :-)

A teď už stačí kliknout na PLAY a naplno si užít dnešní video a začátek této výzvy! ;-)

Na závěr ještě pár důležitých informací:

Chceš vědět o Harmonické výzvě víc?

 1. Na tvůj e-mail jsme poslali MANUÁL s důležitými informacemi. Jestli ses k němu nedostala, můžeš si ho STÁHNOUT TADY (kliknout pravým tlačítkem myši a „Uložit odkaz jako“).
 2. Nefunguje ti video plynule? Sniž si kvalitu videa v pravém dolním rohu kliknutím na „ozubené kolečko“ a vyber nejnižší hodnotu. Další rady, tipy a odpovědi na své otázky NAJDEŠ TADY.

Pomůcky

Bez pomůcek

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP