Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
18:00
Obtížnost
Lehká obtížnost
SPÁLENÉ KALORIE
0 kcal
Hodnotení videa
4.8
Instruktor
Mgr. Zuzana Woleková
Mgr. Zuzana WolekováDIASTASIS
Oblíbené
Instruktor
Mgr. Zuzana Woleková
Mgr. Zuzana WolekováDIASTASIS

Jak si diagnostikovat diastázu?

informace o cvičení

Milá maminko, nejsi si jistá, jestli máš diastázu? Chceš vědět, jak si ji můžeš sama doma diagnostikovat? V tomto videu ti Zuzka na našich dvou modelkách (Katce a Jance) ukáže, jaké typy samodiagnostiky můžeš vyzkoušet.

Doporučujeme ti svléknout se do spodního prádla, připravit si podložku, aby sis mohla lehnout, a dobrou pomůckou ti bude také zrcadlo.

Mgr. Zuzka Woleková je gynekologická fyzioterapeutka, která je certifikovaná specialistkou pro fyzioterapii poruch pánevního dna a diastázy a také autorkou a lektorkou rehabilitačního systému POSTNATAL. Vybrali jsme si právě ji, protože jejíma rukama už prošly stovky maminek a právě díky ní si s diastázou dokázaly hravě poradit. Věříme, že její rady budou i pro tebe velkým přínosem.

Vhodné

Instruktor

Mgr. Zuzana Woleková
Mgr. Zuzana WolekováDIASTASIS
Jsem fyzioterapeutka specializující se na uro-gynekologickou fyzioterapii. Provázím ženy životním cyklem od první menstruace až po anebo i za menopauzu. Spolupracuji s nimi na obnově nebo udržování jejich zdraví, radím jim, vzdělávám je.       Vystudovala jsem fyzioterapii (magisterské studium) na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Získala jsem specializaci ve dvouletém specializačním studiu, zaměřeném na léčbu vybraných strukturálních a funkčních poruch pohybového systému na SZU v Bratislavě. Doplnila jsem si trenérské vzdělání 1. stupně pro vzpírání (fascinuje mě práce trupového válce v tomto sportu) na FTVŠ v Bratislavě. Během studia a po něm jsem získala praktické odborné vědomosti na zahraničních stážích v nemocnici specializované na respirační onemocnění v německém Solingenu a na rehabilitační klinice v Sydney v Austrálii. Jsem certifikovaná specialistka fyzioterapie svalů pánevního dna, inkontinence moči a diastázy na Slovensku ale i v Čechách. Jsem certifikovaná specialistka pro léčbu funkční ženské sterility metodou L. Mojžíšové, jsem držitelkou certifikátu v certifikované pracovní činnosti mobilizační techniky, absolventka kurzů lymfodrenáže, viscerální terapie, DNS, Redcordu, Pilates, jógy, funkčního tréningu, fyziotréningu a mnoha dalších.  Veškeré zmíněné vzdělání využívám ve své práci a přístupu, který je vysoce kauzální. Pracovala jsem ještě během studia s dětmi s DMO, v Dětské fakultní nemocnici v Bratislavě na onkologickém oddělení, zároveň v ProBios Bratislava, chvilku jsem se zastavila i ve Falck Healthcare, vytvořila jsem své vlastní Centrum Aktivní Fyzioterapie, které jsem provozovala 3 roky před nástupem na třetí mateřskou dovolenou. Momentálně mám vlastní praxi a spolupracuji s Fyziocentrem Zdravo a Fit, kde jsem i odbornou garantkou. Jsem máma 3 dětí, z nichž jsem první rodila císařským řezem a další dvě medicínsky vaginálně. Moje vlastní ženství, mateřství a také samotné ženy mi ukázaly, jaký je deficit odborných vědomostí v této problematice. Od roku 2018 školím fyzioterapeuty v SR a ČR. V SR se nám s kolegy z InkFora podařilo vytvořit akreditovaný kurz MZSR pro fyzioterapeuty v problematice dysfunkce svalů pánevního dna a inkontinence moči, ve kterém mám tu čest být lektorkou. Vedu diplomové práce a jsem také lektorkou kurzů www.zdravoafit.sk. Jsem zároveň autorkou celostního konceptu poporodní rehabilitace POSTNATAL . WEB: www.gynfyzio.sk
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty