Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
27:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.8
Instruktor
Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÍ VÝZVA 2022
Oblíbené
Instruktor
Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÍ VÝZVA 2022

NOVOROČNÍ VÝZVA 2022 - Jak na zdravý jídelníček + doplňky stravy

informace o cvičení

Vítej ve 3. týdnu naší výzvy!

Přišel čas říct si něco o jídelníčku. Na začátku výzvy jsi od nás jeden dostala a dnes ti k němu Janka řekne víc informací. Jak

striktně je nutné ho dodržovat? Jak si vytvořit ten svůj podle vlastních preferencí? Jak zjistíš, že se dobře stravuješ?

Kromě jídelníčku jsme se víc zamysleli i nad otázkami ohledně zdravého stravování, které se nám často opakují, a Janka

Kondrcová nám na ně odpověděla. V tomto videu se dozvíš například také:

  • Jak se zbavit chutě na sladké?
  • Co dělat, když chci zhubnout a nejíst sladkosti, ale ostatní členové domácnosti se nestravují zdravě?
  • Jak je to s výživovými doplňky?
  • Existují nějaké, které nedokážeme nahradit pestrou stravou?

V následujících minutách je obsaženo více důležitých témat, která tě můžou posunout zase o krok vpřed ke zdravějšímu stravování a spokojenějšímu tělu. Tak si udělej pohodlí a pojď se naučit zase něco nového. Věříme, že tento poslech pro tebe bude výživný a hodnotný. :-)

Na závěr ještě pár důležitých informací:

  1. Nefunguje ti video plynule? Sníž si kvalitu videa v pravém dolním rohu kliknutím na ozubené kolečko a vyber nejnižší hodnotu.
  2. Další rady, tipy a odpovědi na Tvé otázky NAJDEŠ ZDE.

Instruktor

Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÍ VÝZVA 2022
Výživě se intenzivně věnuji 8 let, po zdravotních problémech sebe a mého syna, souvisejícími i s výživou. Právě díky výživě se nám podařilo zdravotní problémy držet pod kontrolou... Tehdy se začal můj zájem pochopit výživu do každého malého detailu a také z hlediska fyziologických procesů v našem těle. Momentálně studuji třetí rok, obor Výživa lidí na SPU Nitra, Fakulta agrobiologie a potravinových zdrojů. Moje kvalifikace na základě vzdělání je Výživář - specialista (Národní soustava kvalifikací). Začala jsem certifikovanými kurzy v oblasti výživy jako jsou: Poradce pro výživu Střevní mikrobiom a mozek Podpora imunity Konference o výživě a mnoha přednáškami, na kterých jsem byla jako posluchač a později jako přednášející. Jsem členkou: Aliance výživových poradců na Slovensku Společnost pro výživu v České republice Momentálně už třetí rok vedu vlastní nutriční poradnu a minulý rok jsem začala pracovat jako nutriční specialista pro gastroenterologickou ambulanci skvělého odborníka doc.MUDr. Ladislav Kužela PhD, MPH, kde pomáhám při řešení zdravotních problémů vyžadujících speciální stravovací nebo dietní režim. Založením vlastní nutriční poradny i portálu vyzivajk na sociálních sítích a webu www.vyzivajk.sk bych chtěla pomáhat pochopit výživu, aby vyhovovala a přinášela efekt každému z vás, přizpůsobit si ji pro své zdraví, své benefity, možná zdravotní omezení a hlavně pro dlouhodobě udržitelné stravování a zdravý životní styl. Jsem přesvědčena, že teorii ovládáme všichni, jen díky mýtům a dezinformacím ve výživě, nebo informacím vytržených z kontextu někdy neumíme správně přenést znalosti do každodenního života. Jsme jedineční vzhledem, chováním i metabolismem... proto se snažím o vysvětlení, praktikování a poznání té vlastní cesty výživou. Mojí největší snahou je vysvětlovat mýty a přenést motto skvělého otce medicíny Hippokrata do každodenního života nás všech: „Ať potrava je vaším lékem a lék vaší medicínou“
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty