Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

NOVOROČNÍ VÝZVA 2022 - Shrnutí a podpora k dlouhodobě udržitelnému stravování

Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÍ VÝZVA 2022
Náučné video
4.8
1 min
0 vidění

Informace o cvičení

Vítej v posledním týdnu této výzvy!

I když se pomalu ale jistě blíží závěr tvojí téměř dvouměsíční cesty, nezoufej. Konec výzvy neznamená konec tvojí práce na zdravějším já. A v tom bychom tě chtěli z celého srdce podpořit i tímhle videem.

Dozvíš se v něm, co je podle Janky Kondrcové nejdůležitější zapamatovat si i po skončení výzvy. Co by se mělo stát součástí tvého vyváženého jídelníčku a na co myslet při plánování tvojí stravy? Abys nejen hubla, ale hlavně „tankovala do svého těla zdravé palivo.“ :-)

A jak je to s cvičením? Co ti doporučujeme cvičit po výzvě? Máš několik možností a Lucka Švaral (spoluzakladatelka Fitshakeru) ti o nich poví v těchto minutách víc.

Protože tvoje snažení teď nemusí skončit. Právě naopak. Stojíš na slušně nastartované cestě za svým zdravějším já. A rádi tě budeme provázet i nadále.

Děkujeme, že jsi tu s námi. Je úžasné, co všechno pro sebe děláš, a posíláme hodně sil, ať se ti takhle daří i nadále! :-)

Na závěr ještě pár důležitých informací:

 1. Nefunguje ti video plynule? Sniž si kvalitu videa v pravém dolním rohu kliknutím na ozubené kolečko a vyber nejnižší hodnotu.
 2. Další rady, tipy a odpovědi na své otázky NAJDEŠ TADY.

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÍ VÝZVA 2022
Výživě se intenzivně věnuji 8 let, po zdravotních problémech sebe a mého syna, souvisejícími i s výživou. Právě díky výživě se nám podařilo zdravotní problémy držet pod kontrolou... Tehdy se začal můj zájem pochopit výživu do každého malého detailu a také z hlediska fyziologických procesů v našem těle. Momentálně studuji třetí rok, obor Výživa lidí na SPU Nitra, Fakulta agrobiologie a potravinových zdrojů. Moje kvalifikace na základě vzdělání je Výživář - specialista (Národní soustava kvalifikací). Začala jsem certifikovanými kurzy v oblasti výživy jako jsou: Poradce pro výživu Střevní mikrobiom a mozek Podpora imunity Konference o výživě a mnoha přednáškami, na kterých jsem byla jako posluchač a později jako přednášející. Jsem členkou: Aliance výživových poradců na Slovensku Společnost pro výživu v České republice Momentálně už třetí rok vedu vlastní nutriční poradnu a minulý rok jsem začala pracovat jako nutriční specialista pro gastroenterologickou ambulanci skvělého odborníka doc.MUDr. Ladislav Kužela PhD, MPH, kde pomáhám při řešení zdravotních problémů vyžadujících speciální stravovací nebo dietní režim. Založením vlastní nutriční poradny i portálu vyzivajk na sociálních sítích a webu www.vyzivajk.sk bych chtěla pomáhat pochopit výživu, aby vyhovovala a přinášela efekt každému z vás, přizpůsobit si ji pro své zdraví, své benefity, možná zdravotní omezení a hlavně pro dlouhodobě udržitelné stravování a zdravý životní styl. Jsem přesvědčena, že teorii ovládáme všichni, jen díky mýtům a dezinformacím ve výživě, nebo informacím vytržených z kontextu někdy neumíme správně přenést znalosti do každodenního života. Jsme jedineční vzhledem, chováním i metabolismem... proto se snažím o vysvětlení, praktikování a poznání té vlastní cesty výživou. Mojí největší snahou je vysvětlovat mýty a přenést motto skvělého otce medicíny Hippokrata do každodenního života nás všech: „Ať potrava je vaším lékem a lék vaší medicínou“
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP