Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
22:00
Obtížnost
Střední obtížnost
SPÁLENÉ KALORIE
162 kcal
Hodnotení videa
4.8
Instruktor
Saška Halmová
Saška HalmováSEXY BODY
Oblíbené
Instruktor
Saška Halmová
Saška HalmováSEXY BODY

Pevný zadeček

informace o cvičení

„Vstávat a cvičit!“ Tak zní už roky slova legendárních králíků Boba a Bobka. A my s nimi samozřejmě souhlasíme. :-) Pusťme se tedy do práce na pěkném a pevném pozadí. Při těchto cvicích se „svezou“ i naše nohy, které taky dostanou zabrat. Celá spodní část těla si dnes zamaká a výsledky se celkem určitě dostaví. Saška ti nabídne i jednodušší varianty, vysvětlí techniku cvičení a hlavně dodá chuť na sobě makat. Nemusíš se bát ani tehdy, když tě trápí nadváha anebo jsi absolvovala operaci. Cenné rady jsou v tomhle videu připravené i pro tebe. Pojďme na to! :-)

Pomůcky: podložka na cvičení nebo koberec

Instruktor

Saška Halmová
Saška HalmováSEXY BODY
Ahoj, jmenuju se Saška a na následujících řádcích si můžeš přečíst o mé práci, kterou opravdu zbožňuju. Od šesti let jsem se začala věnovat sportovnímu aerobiku. Maminka, jako trenérka moderní gymnastiky, mě přivedla k sportovnímu aerobiku. Odmalička mě vodila na tréningy a učila základní pohybové návyky. Sportovnímu aerobiku jsem se věnovala do 18 let, kdy jsem si při jednom z tréningů natrhla úpon a velmi mě to brzdilo v dalším pokračování. Nejlepší umístění v tomto sportu bylo druhé místo na mistrovstvích Evropy v Liberci v kategorii step aerobik. V roce 2009 jsem se stala instruktorkou Zumby a úplně mě to pohltilo. Věděla jsem, že právě pohyb spojený s pomocí lidem cítit se lépe je to, co chci dělat. Proto jsem se rozhodla udělat si kurz osobního trenéra a to s sebou přineslo myšlenku změnit nejdřív svoje tělo a potom k něčemu podobnému přesvědčovat ostatní. Změna stravy, pravidelné cvičení ve fitness centru a aerobní činnost s sebou rychle nesly příznivé výsledky a přivedly mě až na soutěžní pódia. Pevně věřím, že právě pomocí mých hodin na Fitshakeru se ti podaří shodit nejen přebytečná kila, ale vyformuješ si i postavu, po které toužíš. Pamatuj: „Fitness není chvilkový stav dodržování zdravé životosprávy a diet, fitness je životní styl!" Dosažené vzdělání: miss aerobik junior Slovenské republiky 2008 oficiální instruktor Zumba basic, Zumba basic 2, Zumbatomic osobní trenérka ve fitness centru (SAKST) poradce sportovní výživy instruktor TRX soutěžící ve fitness (bikini fitness, body fitness)
Přečíst více

Zapojené partie

SHOULDERSCHESTBICEPSTRICEPSFOREARMABSQUADSCALVESGLUTESLATS
Celé tělo

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty