Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
19:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.8
Instruktor
Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020
Oblíbené
Instruktor
Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020

PLAVKOVÁ VÝZVA 2020 - Jak začít a jak upravit stravu na jaře?

informace o cvičení

Vítej při prvním videu o stravování s lektorkou a zakladatelkou projektu Jíme jinak – Evou Cikrytovou. Evce se podařilo zhubnout a udržet si fit postavu zejména díky vyváženému stravování as hubnutím pomohla už tisícům žen. V dnešním videu nám představí svůj příběh, ukáže chyby, kterých se na své cestě k vytoužené postavě dopustila a co se jí osvědčilo.

A také prozradí:

  • Jak by měl vypadat náš jídelníček právě na jaře,
  • kterým potravinám se vyhnout a které naopak zařadit na svůj talíř,
  • čím začít, chceme-li hubnout,
  • a také úkol na tento týden.

Ať je její příběh pro tebe skvělou motivací a její rady parádní inspirací! :-)

...

PODÍVALA SI SI UŽ VIDEO? Tady je ještě pár linků, o kterých Evka ve videu říká:

  • O receptu na fermentovanou zeleninu. Můžeš si ho prohlédnout ZDE.
  • O Fitness diáři, můžeš ho najít v CZ verzi v našem e-shopu, nebo v každém dobrém knihkupectví. ;-) V češtině ho najdeš např. ještě v Panta Rhei. Bohužel český Fitness diář je již víceméně vyprodán :( .
  • Pokud se chceš zapojit do soutěže o hodnotné ceny, tak podmínky najdeš ZDE.

Na závěr ještě pár důležitých informací:

  1. E-book: Zdravý jídelníček na celý týden a manuál k Výzvě do plavek 2020. Manuál si můžeš STÁHNOUT I ZDE a E-book si můžeš v slovenské verzi STÁHNOUT ZDE, českou verzi STÁHNEŠ ZDE (kliknout pravým tlačítkem myši a Uložit odkaz jako).
  2. Poslechni si Meditaci vděčnosti. Ideální, když ji budeš poslouchat každý den, například. jako tvůj nový ranní rituál. Budeme v ní děkovat za své dokonalé tělo, které už nyní máme a podporovat sebelásku – tak důležitou esenci (nejen) při hubnutí. Můžeš si ji prohlédnout ZDE. Ale můžeš si ji STÁHNOUT ve formátu MP3 ZDE.
  3. Nefunguje Ti video plynule? Sniž si kvalitu videa v pravém dolním rohu klepnutím na ozubené kolečko a vyber nejnižší hodnotu. Další rady, tipy a odpovědi na Tvé otázky NAJDEŠ ZDE.

Instruktor

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020
Narodila jsem se s vrozenými vadami ledvin a močových cest. Svoje první narozeniny jsem oslavila na operačním stole. Následovaly další operace, narkózy, léky. Chronickou rýmou, akné, angínami, záněty močových cest, bolestí zad a podbřišku, pískáním v uších a mnoha dalšími už ne tak vážnými potížemi jsem trpěla přes 30 let. Klasická medicína mi neuměla pomoci a potíže a operace přibývaly. Prekanceróza na děložním čípku, plicní embolie, šílená únava, smutek, chronická nevyspalost. Trvalo dvacet let, než jsem pročetla všechny možné knihy o zdraví a výživě, než jsem vyzkoušela všechny výživové směry, diety a našla svoji cestu, po které od té doby kráčím a beru s sebou všechny, kdo chtějí mít normální váhu, chtějí se uzdravit a získat životní energii. Po změně jídelníčku se můj život zásadně změnil. Shodila jsem 20 kg, přestala jsem se cítit jako chodící mrtvola. Začala jsem žít a navzdory genetice se zbavila léků, injekcí na ředění krve i nálezu na čípku. Je mi čím dál lépe, konečně mám své zdraví ve svých rukách a energie po čtyřicítce tolik, kolik jsem ani ve dvaceti neměla. Od roku 2009 vedu kurzy zdravého vaření a od roku 2011 projekt Jíme Jinak.cz, který začal z obrovské vášně k dobrému jídlu a radosti z uzdravení jako obyčejný blog s recepty pro kamarádky. Časem se na něj začali přidávat cizí lidé a web ožil. Lidé psali úžasné zprávy o tom, jak jim naše recepty pomohly upravit váhu a jak se změnilo jejich zdraví. Od roku 2012 vedu online kurzy, kterými už prošlo 15 tisíc lidí. Jejich výsledky jsou ohromující. Mizí únava, letité bolesti, chronické záněty, autoimunitní i onkologické onemocnění. Stále mě nepřestává fascinovat, jak se naše tělo dokáže rychle začít uzdravovat, když mu dáme dobrou výživu. O tom se ale nedá vyprávět, to se musí zažít. Takže konec výmluv, chopte se vařečky, už za pár dní může být lépe! autorka projektu jimejinak.cz
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty