Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

PLAVKOVÁ VÝZVA 2020 - Mléko jako nepřítel našeho hubnutí

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020
Náučné video
4.4
29 min
0 vidění

Informace o cvičení

Dnešní video je věnováno mléku a mléčným výrobkům. Podle Evky Cikrytové z Jíme Jinak může být právě mléko jedním z blokátorů našeho hubnutí. Evka vychází ze svých zkušeností az praxe s tisíci klienty, kterým právě informace, které sdílí pomohly zlepšit svůj zdravotní stav či zhubnout. Pokud však nemáš zdravotní problémy, cítíš se dobře a hubnutí ti jde přesně, jak si představuješ, není nutné, abys své stravovací zvyklosti měnila. Každý člověk je jedinečný, a proto mu vyhovuje něco jiného. Pokud se však rozhodneš Evčina doporučení vyzkoušet, věříme, že ti pomohou přesně v tom, co bys potřebovala upravit.

Ve videu se dozvíš spoustu zajímavých informací, např.:

 • Proč není mléko ideální potravinou pro denní konzumaci?
 • Čím bychom jej mohli nahradit?
 • Které mléčné výrobky jsou pro naše tělo vhodnější?
 • Kdy bychom je měli konzumovat?

A hodně dalšího. Tak si dopřej půl hodinku času a zjistíš možná pro tebe nové poznatky a zkušenosti, jak by ses mohla cítit ještě o kus lépe. Rozhodně to nemusí být jednoduché, ani se takto nemusíš stravovat do konce života, ale možná právě teď ti tento styl stravování může být nápomocný. Ať se rozhodneš jakkoli, držíme ti všechny prsty, ať dosáhneš svých cílů a cítíš se skvěle.

V případě, že tě tento výživový směr zaujal, můžeš mrknout na tento článek. Pokud ses rozhodla, že jsi mléčné produkty v jídelníčku ponecháš, protože s nimi problém nemáš, tak mysli na to, abys kupovala kvalitní produkty a doporučujeme ideální mléko od farmáře, kterému důvěřuješ.

...

Na závěr ještě pár důležitých informací:

 1. Poslechni si Meditaci vděčnosti. Ideální, když ji budeš poslouchat každý den, například. jako tvůj nový ranní rituál. Budeme v ní děkovat za své dokonalé tělo, které už nyní máme a podporovat sebelásku – tak důležitou esenci (nejen) při hubnutí. Můžeš si ji prohlédnout ZDE. Ale můžeš si ji STÁHNOUT ve formátu MP3 ZDE.
 2. Nefunguje Ti video plynule? Sniž si kvalitu videa v pravém dolním rohu klepnutím na ozubené kolečko a vyber nejnižší hodnotu. Další rady, tipy a odpovědi na Tvé otázky NAJDEŠ ZDE.

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020
Narodila jsem se s vrozenými vadami ledvin a močových cest. Svoje první narozeniny jsem oslavila na operačním stole. Následovaly další operace, narkózy, léky. Chronickou rýmou, akné, angínami, záněty močových cest, bolestí zad a podbřišku, pískáním v uších a mnoha dalšími už ne tak vážnými potížemi jsem trpěla přes 30 let. Klasická medicína mi neuměla pomoci a potíže a operace přibývaly. Prekanceróza na děložním čípku, plicní embolie, šílená únava, smutek, chronická nevyspalost. Trvalo dvacet let, než jsem pročetla všechny možné knihy o zdraví a výživě, než jsem vyzkoušela všechny výživové směry, diety a našla svoji cestu, po které od té doby kráčím a beru s sebou všechny, kdo chtějí mít normální váhu, chtějí se uzdravit a získat životní energii. Po změně jídelníčku se můj život zásadně změnil. Shodila jsem 20 kg, přestala jsem se cítit jako chodící mrtvola. Začala jsem žít a navzdory genetice se zbavila léků, injekcí na ředění krve i nálezu na čípku. Je mi čím dál lépe, konečně mám své zdraví ve svých rukách a energie po čtyřicítce tolik, kolik jsem ani ve dvaceti neměla. Od roku 2009 vedu kurzy zdravého vaření a od roku 2011 projekt Jíme Jinak.cz, který začal z obrovské vášně k dobrému jídlu a radosti z uzdravení jako obyčejný blog s recepty pro kamarádky. Časem se na něj začali přidávat cizí lidé a web ožil. Lidé psali úžasné zprávy o tom, jak jim naše recepty pomohly upravit váhu a jak se změnilo jejich zdraví. Od roku 2012 vedu online kurzy, kterými už prošlo 15 tisíc lidí. Jejich výsledky jsou ohromující. Mizí únava, letité bolesti, chronické záněty, autoimunitní i onkologické onemocnění. Stále mě nepřestává fascinovat, jak se naše tělo dokáže rychle začít uzdravovat, když mu dáme dobrou výživu. O tom se ale nedá vyprávět, to se musí zažít. Takže konec výmluv, chopte se vařečky, už za pár dní může být lépe! autorka projektu jimejinak.cz
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP