Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Délka videa
27:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.7
Instruktor
Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020

PLAVKOVÁ VÝZVA 2020 - Zdravá snídaně a výživové doplňky

Informace o cvičení

Na e-mail jsme Ti posílali newsletter s bližším popisem k dnešnímu stravovacímu videu, proto doporučujeme zkontrolovat si schránku dříve než si video prohlédneš. (Pokud mailík nemáš v hlavní schránce, zkus pohledat v příčníku SPAM.) :-)

Vítej při druhém videu o stravování!

Budeme se v něm věnovat nejdůležitějšímu chodu dne - Snídani. Z jídelníčku, který jsme posílali na začátku výzvy možná už tušíš, jakou snídani bude Evka ve videu doporučovat. Ano, jsou to pro nás méně známé alternativy a přiznáváme, že i my ve Fitshakeru jsme jimi byli nejprve zaskočeni. Je však úžasné, jaké zdravotní benefity dokáží takovou snídani s sebou přinést, o čemž svědčí krásné příběhy klientů JimeJinak.cz.

Ale pokud se po tvé tradiční snídani cítíš dobře, nemáš problém s nadýmáním, alergiemi, ekzémy či jiným zdravotním problémem (jako i Evka bude ve videu vzpomínat), můžeš i nadále pokračovat ve své oblíbené snídani. Nejdeme ti nic zakazovat, ani přikazovat...je to jen doporučení, které můžeš na sobě otestovat. :-) Pokud si však ochotná jít i trošku za svou zónu komfortu a vyzkoušet něco nového, doporučujeme dát šanci snídani podle Evky z JimeJinak.cz. Sama uvidíš, jaká alternativa ti bude nejlépe vyhovovat. ;-)

Kromě toho, co snídat se ve videu dozvíš i odpovědi na tyto otázky:

 • Jak by měl vypadat náš pitný režim?
 • Je důležité zahrnout do našeho života i doplňky výživy?
 • Je třeba se trápit počítáním kalorií?

A opět máme pro tebe i Úkol týdne, který bude velmi jednoduchý a přitom možná i tak pro někoho náročný.

Udělej si chvilku jen pro sebe, vezmi si papír a pero a zkus si z tohoto videa vzít to, co bys uměla aplikovat do svého života, minimálně během této Výzvy do plavek. :-)

...

Na závěr ještě pár důležitých informací:

 1. Připomínáme, že do 15.5. je třeba nahrát míry a fotografii PŘED výzvou, pokud se chceš zapojit v rámci výzvy i do soutěže o skvělé ceny.
 2. Poslechni si Meditaci vděčnosti. Ideální, když ji budeš poslouchat každý den, například. jako tvůj nový ranní rituál. Budeme v ní děkovat za své dokonalé tělo, které už nyní máme a podporovat sebelásku – tak důležitou esenci (nejen) při hubnutí. Můžeš si ji prohlédnout ZDE. Ale můžeš si ji STÁHNOUT ve formátu MP3 ZDE.
 3. Nefunguje Ti video plynule? Sniž si kvalitu videa v pravém dolním rohu klepnutím na ozubené kolečko a vyber nejnižší hodnotu.

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020
Narodila jsem se s vrozenými vadami ledvin a močových cest. Svoje první narozeniny jsem oslavila na operačním stole. Následovaly další operace, narkózy, léky. Chronickou rýmou, akné, angínami, záněty močových cest, bolestí zad a podbřišku, pískáním v uších a mnoha dalšími už ne tak vážnými potížemi jsem trpěla přes 30 let. Klasická medicína mi neuměla pomoci a potíže a operace přibývaly. Prekanceróza na děložním čípku, plicní embolie, šílená únava, smutek, chronická nevyspalost. Trvalo dvacet let, než jsem pročetla všechny možné knihy o zdraví a výživě, než jsem vyzkoušela všechny výživové směry, diety a našla svoji cestu, po které od té doby kráčím a beru s sebou všechny, kdo chtějí mít normální váhu, chtějí se uzdravit a získat životní energii. Po změně jídelníčku se můj život zásadně změnil. Shodila jsem 20 kg, přestala jsem se cítit jako chodící mrtvola. Začala jsem žít a navzdory genetice se zbavila léků, injekcí na ředění krve i nálezu na čípku. Je mi čím dál lépe, konečně mám své zdraví ve svých rukách a energie po čtyřicítce tolik, kolik jsem ani ve dvaceti neměla. Od roku 2009 vedu kurzy zdravého vaření a od roku 2011 projekt Jíme Jinak.cz, který začal z obrovské vášně k dobrému jídlu a radosti z uzdravení jako obyčejný blog s recepty pro kamarádky. Časem se na něj začali přidávat cizí lidé a web ožil. Lidé psali úžasné zprávy o tom, jak jim naše recepty pomohly upravit váhu a jak se změnilo jejich zdraví. Od roku 2012 vedu online kurzy, kterými už prošlo 15 tisíc lidí. Jejich výsledky jsou ohromující. Mizí únava, letité bolesti, chronické záněty, autoimunitní i onkologické onemocnění. Stále mě nepřestává fascinovat, jak se naše tělo dokáže rychle začít uzdravovat, když mu dáme dobrou výživu. O tom se ale nedá vyprávět, to se musí zažít. Takže konec výmluv, chopte se vařečky, už za pár dní může být lépe! autorka projektu jimejinak.cz
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249.00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599.00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na míru od Michala Páleníka

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP