Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Délka videa
20:00
Obtížnost
Lehká obtížnost
Spálené kalorie
47
Hodnotení videa
4.6
Instruktor
Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA

Pozice ve stoji

Informace o cvičení

Na dnešní lekci jsme si pozvali hostovat Mišku. Pokud jsi doteď necvičila Gravid Yogu, tak ses s Miškou na Fitshakeru asi ještě nesetkala. Dnešní video obsahuje modifikované varianty dynamických a energizujících pozic – tikonasana (trojúhelník), virabhadrasana II (bojovník II), parsvottanasana (pyramida) a dalších. Sekvence pozic zaměřených na procvičení páteře a svalů dolních končetin.

Cvičení si dáme ve společnosti krásných budoucích maminek. :-)

Pomůcky: podložka na cvičení

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA
Józe se věnuji přibližně od března roku 2010. Začínala jsem cvičením power jógy v Trnavě u své první učitelky Janky Jančovičové. Power jógu jsem víc než 2 roky i předcvičovala. Touha po pokroku a posouvání mých fyzicko-psychických hranic mě přivedla k ashtanga józe a mému současnému učiteli Jarkovi Pávkovi. Ashtanga je pro mě ideální formou jógy, je aktivní, dynamická, systematická a ozdravná. V roce 2014 jsem si u J. Pávka udělala svoji první certifikaci v rozsahu 100 hodin a tento rok mě čeká učitelský tréning s Nancy Gilgoff, první západní ženou ashtangy. Zároveň se věnuji učení a předcvičování v oblasti gravid jógy – jógy pro těhotné. Na svých hodinách pro těhulky se kromě tělesného pohybu věnuji i relaxačním technikám a nácviku správného dýchání. Jóga je v mém životě velkým darem, děkuji jí za radost a harmonii, kterou mi do života přináší a učí mě být lepším člověkem na podložce i mimo ni. DOSAŽENÉ VZDĚLÁNÍ: instruktorka jógy – specializace na power jógu I. a II. stupně (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2011 certifikát Vinyasa flow powerjoga (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2010 vzdělávací program jógy pro těhotné (D. Beierová), 2011 odborný seminář „Jóga pro specifickou skupinu těhotné ženy“ (Akadémia Powerjoga Slovensko – E. Čupka, D. Beierová), 2014 učitelský tréning ashtanga jógy (1yoga.sk – J. Pávek), 2014 Ashtanga Yoga Teacher Training (Nancy Gilgoff, J. Pávek), 2015 ÚČASŤ NA AKCÍCH: Ashtanga Conference, Trnava, březen 2015 Prague Spirit Festival, březen 2015 Reebok Yoga Sensation, Praha, květen 2014 a mnoho dalších...
Přečíst více

Zapojené partie

Ramena
Stehna
Lýtka
Zadek
Záda
Body background
Strokes
SHOULDERS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249.00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599.00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na míru od Michala Páleníka

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP