Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
06:00
Obtížnost
Lehká obtížnost
SPÁLENÉ KALORIE
23 kcal
Hodnotení videa
4.4
Instruktor
Helena Ballová
Helena BallováPORT DE BRAS
Oblíbené
Instruktor
Helena Ballová
Helena BallováPORT DE BRAS

Ve dvou se to lépe táhne

informace o cvičení

Zavolej si na pomoc kolegu nebo kamarádku a dejte si parádní strečing celého těla ve dvojici. Protáhneme záda, ruce, nohy... prostě celé tělo. A ve dvou si určitě užijete spoustu srandy. :-)

Pomůcky: partner (příp. kamarádka)

Pomůcky

Vhodné

Instruktor

Helena Ballová
Helena BallováPORT DE BRAS
Aktivnímu cvičení jsem se začala věnovat během vysoké školy, začínala jsem jako instruktorka aerobiku. S přicházejícími novými formami cvičení jsem lety postupně prošla snad všemi druhy od body work, přes hi-low aerobic, step aerobic, fitball aerobic až po spinning. Později jsem vzhledem ke svému pracovnímu vytížení ve své profesi omezila předcvičování, ale jako aktivní cvičenec jsem se věnovala klasickému aerobiku a se zájmem jsem se zúčastňovala různých pohybově zaměřených kongresů. Tyto mě nadále posouvaly na fyzické a mentální úrovni, až mě v listopadu 2008 velmi zaujala nová forma cvičení – PortDeBras®, kterou prezentuje ruský tanečník a choreograf Vladimir Snezhik se svým kolegou – spolutvůrcem, španělským prezentérem a zároveň fyzioterapeutem Juliem Papim. PortDeBras® jsem se začala intenzivně věnovat a často jsem cestovala za tvůrci cvičení na jejich hodiny do zahraničí. U obou tvůrců jsem absolvovala certifikované workshopy, pracovně i lidsky jsme se sblížili, nadále navštěvuji jejich kurzy a připravujeme společné aktivity. V červenci 2013 jsem absolvovala nejvyšší stupeň ve vzdělávání PortDeBras® a stala jsem se International PortDeBras Presenter. Právě Vladimir Snezhik mě navedl k tomu, abych začala věnovat i pilates, a nikdy bych nevěřila, že mě pilates tak osloví. Základní vzdělání jsem absolvovala u Renaty Sabongui v Praze a následně jsem se vzdělávala u renomovaných zahraničních lektorů, a tak jsem měla možnost vyzkoušet různé přístupy k tomuto skvělému cvičení a moje chuť na další vědomosti stále roste. Doplňkově se věnuji i novince FlyFit, při níž využívám svoje zkušenosti jak z PortDeBras®, tak i pilates. Dosažené vzdělání: 2010 červen        workshop (3dny) Julio Papi a Vladimir Snezhik (Mallorca) říjen         certifikát PortDeBras – advance (Julio Papi, Bielsko Biala) listopad     certifikát PortDeBras – progression (Vladimir Snezhik, Budapešť) 2011 duben         certifikát PortDeBras – Floorwork + Pilates Fusion (Julio Papi, Praha) červen         pilates (Pilates Academy – Renata Sabongui) červen         Postural Dynamics (Julio Papi, Praha) červen         Integrated Power Stretch (Julio Papi, Praha) říjen         Pilates_Fletcher Teaser (Cinzia Galletto, Max Stohr, Praha) prosinec     certifikát Aerial Yoga – 1. stupeň (Denisa Šarmírová, Bratislava) 2013 červenec     certifikát PortDeBras Presenters International Team (Julio Papi, Vladimir Snezhik, Praha) srpen           certifikát AY Fly Pilates (Denisa Šarmírová, Prievidza) 2014 květen         certifikát PortDeBras – Floorwork + Pilates Fusion (Julio Papi, Praha) červenec     certifikát PortDeBras International Bronze Presenter (Julio Papi, Vladimir Snezhik, Pescara) červenec     100 hodin Teacher Training – Ashtanga Yoga (Jaroslav Pávek, Bratislava)
Přečíst více

Zapojené partie

SHOULDERSCHESTBICEPSTRICEPSFOREARMABSQUADSCALVESGLUTESLATS
Celé tělo

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty