Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
08:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.7
Instruktor
Markéta Gajdošová
Markéta GajdošováVÝZVA DO PLAVEK 2021
Oblíbené
Instruktor
Markéta Gajdošová
Markéta GajdošováVÝZVA DO PLAVEK 2021

VÝZVA DO PLAVEK 2021 – Problémy při hubnutí

informace o cvičení

Krásné ráno, den nebo večer :-) podle toho, kdy ses rozhodla pustit si toto předposlední stravovací video, ve kterém si popovídáme o nejčastějších problémech, se kterými se při hubnutí pravidelně setkáváme.

Řekneme si, co dělat, když:

• nemáš pevnou vůli nebo motivaci,

• hubnutí „nefunguje“, stagnuje, resp. nejde podle tvých představ,

• nemáš podporu v rodině a okolí,

• máš nesprávně nastavený příjem.

A zároveň ti Markétka prozradí, jak si poradit s nástrahami stravování v restauracích, na oslavách nebo letních grilovačkách. :-)

Připravili jsme si pro tebe i pár tipů na články, ve kterých se dozvíš další nové informace k uvedeným tématům. Nezapomeň si přečíst 10 tipů, jak si získat a udržet pěknou postavu, co si neobjednat v restauraci, když chceme jíst zdravě a bez výčitek, jak tě může selhání posunout v hubnutí vpřed a doporučujeme podívat se i na těchto 5 negativních věcí, s nimiž se můžeš při hubnutí setkat, ale nesmí tě za žádnou cenu odradit. :-)

Věříme, že video i články ti poskytnou dostatek zajímavých informací, a nezapomeň, že pokud máš jakoukoliv otázku, Markéta ti na ni odpoví v komentáři pod videem.

Užij si pohodový den plný úsměvu a dobré nálady! :-)

Instruktor

Markéta Gajdošová
Markéta GajdošováVÝZVA DO PLAVEK 2021
Jsem certifikovaná výživová poradkyně, nutriční koučka, spoluautorka bestselleru Cesta k opravdovému jídlu, autorka podcastů Marketa's Vibes a zakladatelka konceptu mg coaching ®, zajišťujícího vlastní tým a také vlastní značku produktů jídla založeného na filozofii kvalitní výživy. Lásce k výživě jsem podlehla v Los Angeles, kde jsem žila a studovala. Osobní vášeň, která původně nebyla kariérním záměrem, se díky kaskádě životních převratů a momentů, jež se staly v pravou chvíli, změnila na oblast, která udala můj směr a definovala náplň toho, co dnes vnímám jako svoje poslání a do čeho investuji veškerou svou energii, lásku a zanícení. Díky zahraničním zkušenostem a osobní cestě svoji praxi už od začátku zakládám na propojování souvislostí, celostním přístupu ke zdraví a k šíření myšlenky, že strava neovlivňuje jen to, jak vypadáme, ale především to, jak se cítíme a jak bez zveličování žijeme. V dnešní době, v níž jsme obklopeni extrémy, není jednoduché najít rovnováhu, porozumět potřebám svého těla a dospět do stádia, ve kterém člověk miluje sám sebe a je schopný žít šťastný a zdravý život. O to je to však důležitější. Sama na sobě jsem si vyzkoušela, nakolik může správně nastavený jídelníček změnit život k lepšímu. Po návratu do České republiky a po potvrzení si statusu certifikované výživové poradkyně akreditací MŠMT jsem si začala čím dál tím intenzivněji uvědomovat, na jaké úrovni se u nás služby podobného typu nacházejí, a nedokázala jsem se s tím ztotožnit. Právě impuls změnit tuto situaci stál za budováním filozofie, za níž stavím své jméno dnes. Protože mojí prioritou bylo vždy propojování smysluplného poslání ve výživě a osobních výzev, touha po dalším posunu na sebe nenechala dlouho čekat a přidala jsem i navazující studium klinické výživy na Florida International University v Miami, jehož jsem v současnosti frekventantkou. Na akademické půdě jsem díky předcházející několikaleté praxi v oboru dostala také možnost podílet se na výzkumu pod záštitou Robert Stempel College of Public Health, která byla prvním krokem k proměně mé dlouhodobé vize česko-americké působnosti na realitu. Instagram: @marketgajdosova Podcast: Marketa's Vibes Značka: MG (via https://shop.acupofstyle.com/mg/) Kontakt :  www.marketagajdosova.com marketa@marketagajdosova.com
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty