Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Délka videa
15:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.6
Instruktor
Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVEK 2023

VÝZVA DO PLAVEK 2023 - Stravou ke krásné postavě, ale hlavně ke zdravému tělu

Informace o cvičení

Vítej u prvního stravovacího videa této výzvy!

Každý týden se můžeš těšit na vydatnou porci informací, které tě dovedou ke krásnému, ale hlavně zdravému tělu. Protože zdraví je to, o co bychom měli usilovat v první řadě. 😊

Stravovacími videy tě v této výzvě budou provázet nutriční terapeutky z Ne hladu – Andrea Jakešová a Veronika Pourová. Obě mají dlouholeté zkušenosti s výživovým poradenstvím a jsme si jisti, že ti odevzdají mnoho užitečných rad a tipů ohledně stravování.

Jak to bude probíhat? Vždy v neděli (a dnes výjimečně i v úterý 😊) tě bude v kalendáři čekat stravovací video na určité téma. A abys mohla krok za krokem pracovat na svém zdravějším JÁ, připravený bude i úkol týdne. Díky němu si můžeš postupně budovat nové návyky. 😊

V úvodním videu se dozvíš odpovědi na tyto otázky:

 • Jak by měla vypadat tvoje hlavní jídla?
 • Jak si rozložit množství bílkovin, sacharidů a tuků na talíři?
 • Je nutné počítat kalorie?
 • Kolik porcí bychom měli denně sníst?
 • Opravdu potřebujeme mezi hlavními jídly i svačiny?
 • Na co nesmíme zapomínat při redukci?
 • A mnoho dalšího.

Připravených je pro tebe 15 minut výživného povídání. Tak se pohodlně posaď, vezmi si tužku a papír a užij si svoji dávku užitečných informací na téma zdravého stravování. A v neděli se na tebe těšíme u dalšího videa. 😊

Na závěr ještě pár důležitých informací:

 1. V e-mailové schránce tě čeká Manuál k výzvě, v němž najdeš všechno důležité o tom, jak výzva funguje a co tě v ní čeká.
 2. Pokud chceš vědět víc o energetickém příjmu a výdeji, nepřehlédni krátkéBONUSOVÉ VIDEO, které najdeš pod videem.
 3. V kategorii Ke stažení máš přístup k více vzorovým jídelníčkům nebo e-bookům. Můžeš vyzkoušet recepty, které tě osloví.
 4. Chceš si vypočítat svůj bazální metabolismus nebo potřebný kalorický deficit? Učinit tak můžeš prostřednictvím naší BMI kalkulačky.
 5. Přihlásit se k odběru informačních e-mailů k výzvě.
 6. Nefunguje ti video plynule? Sniž si kvalitu videa v pravém dolním rohu kliknutím na ozubené kolečko a vyber nejnižší hodnotu.
 7. Připojujeme další rady, tipy a odpovědi na tvoje otázky.

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVEK 2023
Projekt Ne hladu založily nutriční terapeutky Andrea Jakešová a Veronika Pourová v roce 2012. Celé to začalo blogem, který reagoval na nepravdivé informace a mýty ve výživě, které se šířily internetem. Blog www.nehladu.cz pomáhal, a dodnes pomáhá, lidem zorientovat se ve světě výživy a vyznat se v nepřeberném množství často protichůdných informací, a to na základě aktuálních poznatků vědy. V roce 2019 vyšla kniha O výživě , která srozumitelným způsobem předává informace o zdravém stravování široké laické veřejnosti. Věnuje se vysvětlení základních pojmů ve výživě, popisu jednotlivých živin a celkové energetické potřeby jedince, vyvracení výživových mýtů i populárních diet. Její součástí je několik vyvážených receptů a vzorové jídelníčky propočítané na různou energetickou hodnotu. V roce 2022 vyšla kuchařka Vyváženě, na které se podílelo 5 nutričních terapeutek, a která přináší 108 receptů sestavených tak, aby byly vyvážené. Najdete v ní mezinárodní kuchyni i české klasiky, jídla s masem, vegetariánská i veganská a označené jsou také recepty bez lepku a bez mléka, aby se v ní dobře orientovali i jedinci s různými výživovými omezeními. Jídla jsou v kuchařce rozdělena do tří kategorií, a to na snídaně, svačiny a hlavní jídla. Informace o výživě i aktuality z poradny sdílíme na našem webu www.nehladu.cz a na našich sociálních sítích Instagram a Facebook. Od roku 2021 pravidelně vychází podcast O výživě, který se věnuje jak osvětě ve zdravé výživě, tak rozhovorům se sportovci a zajímavými osobnostmi, které mají co do činění s výživou. Vyšla také série nahrávek přímo z naší poradny, kdy jsme se souhlasem klientů nahrávaly průběh celé spolupráce. Tým Ne hladu má na kontě i nespočet výstupů v nejrůznějších televizních i online pořadech, jako je DVTV, Dobré ráno s ČT, Sama doma nebo Prima NEWS. Rozhovory s nutričními terapeutkami vyšly například v magazínech Dieta, Apetit, Forbes, MF Dnes nebo Květy. Veškerou aktivitu Ne hladu propojuje snaha o co nejširší osvětu ve zdravé výživě na základě vědecky podložených informací zbavených mýtů.
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

/ měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na míru od Michala Páleníka

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP