Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Teď u nás můžeš cvičit přesně to, co ti vyhovuje. Namixuj si cvičení podle sebe

muj kalendar

Jestli s námi už cvičíš, určitě dobře víš, že když si vybereš z naší nabídky nějaký program nebo výzvu, automaticky se ti do tvého kalendáře nahrají cvičení na každý den. Potom přesně víš, co a v jakém pořadí ti doporučujeme cvičit, abys dosáhla co nejlepších výsledků.

Ale věděla jsi o tom, že toto není jediná možnost, jak si naplnit kalendář tréninky? Cvičení si totiž můžeš namixovat i podle sebe. Případně si změnit jen některé cvičení, které ti nevyhovuje (např. kvůli délce tréninku, druhu cvičení nebo trenérovi, který není úplně podle tvého gusta). Sama si tak tvůrcem svého tréninkového plánu přesně pole svojí preference.

I když se snažíme připravit programy tak, aby vyhovovaly co největší skupině lidí, je nám jasné, že každý z nás je jedinečný, a proto ti dáváme prostor, aby sis mohla vybrat a změnit, co uznáš za vhodné. Ať ti každé cvičko dělá co největší radost. 😊

Jak si sestavit vlastní harmonogram cvičení?

Pojďme si na konkrétním případu ukázat, jak výměna cvičení v kalendáři funguje. Je to opravdu jednoduché:

1. Otevři si svůj kalendář a klikni např. na datum 11. března.

2. Zobrazí se ti cvičko, které máš na tento den naplánované. Když ho chceš vyměnit za jiné, klikni vpravo na ikonku se třemi tečkami a text: „Vyměnit cvičení“.

plán na cvičení

3. Potom si najdi cvičení, které se ti líbí. Do vyhledávání můžeš dát konkrétní název preferovaného cvičení, ale můžeš využít i filtr nebo si vybrat z oblíbených tréninků či živých přenosů. Těch možností je hodně a všechno záleží jen na tvém vkusu.

cvičení doma

4. Nakonec jen klikni na vybrané cvičení, a když po něm zaškrtneš prázdné okénko vpravo nahoře, rozsvítí se tlačítko „Vyměnit cvičení“. Odklikni ho a máš hotovo. Cvičení v kalendáři máš vyměněné.

hubnutí

5. A takhle můžeš postupně upravit v kalendáři i další cvičení.

Namotivovali jsme tě, aby sis sestavila svůj vlastní kalendář, plný oblíbených cvičení? Tak se do toho s chutí pusť a užij si svoji dávku pohybu! 😊

online fitko
Fotka autora
Romana Cibulková
Redaktorka ve Fitshakeru

Miluju poctivé věci, nechávám se inspirovat šikovnými lidmi a bavím se knížkami, vařením a dalšími maličkostmi, které přináší každý den. Dělám věci, které mi přinášejí radost a ty zbylé omezuju na minimum. Jsem velký fanoušek dobrého jídla, kvalitních potravin, pozitivního myšlení a všeho zdravého. A myšlenky z těchto oblastí s vámi budu ráda sdílet.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.