Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Všechny svoje OBLÍBENÉ články a videa můžeš mít pohromadě. Jak na to?

oblibene

Ráda se touláš po našem Fitshaker blogu a hledáš inspirace ať už na zdravé vaření, nebo zajímavé články, díky nimž se můžeš dostat na „zdravější vlnu“? Jenže se ti stává, že občas najdeš skvělý recept nebo zajímavý článek, ale když se k němu chceš vrátit, nemůžeš ho ani za nic znovu najít?

Tak toto naše dnešní doporučení ti dokáže velmi ulehčit život.

Věděla jsi o tom, že články nebo cvičení si můžeš označit srdíčkem, a tak se dostanou mezi tvá Oblíbená? Tuto možnost najdeš v úvodu nebo závěru každého článku.

Ve svém profilu se k nim potom snadno kdykoliv proklikneš a můžeš si znovu přečíst, co tě zaujalo, a archivovat si to tak dlouho, jak jen potřebuješ. Klidně i navždy. 😊

To však není všechno. V sekci Oblíbené si můžeš zvlášť ukládat oblíbená cvičení, která tak už nikdy mezi tisíci dalšími neztratíš, ale i oblíbené články.

Vlastní kolekce oblíbených cvičení nebo článků

Úplně skvělé je, že si můžeš vytvářet i nové kolekce, aby ses ve svých oblíbených položkách dobře vyznala.

Tak si například můžeš vytvořit kolekci cvičení nebo receptů, které chceš vyzkoušet, případně podcastů, které tě nejvíc zaujaly, nebo článků, které si ráda přečteš ještě jednou.

Jak to můžeš udělat?

Je to nesmírně jednoduché. Pojďme si to vysvětlit krok za krokem.

  1. Proklikni se do sekce Oblíbené ve svém profilu.
  2. Na pravé straně najdeš možnost + Nová kolekce. Sem napiš název kolekce, např. Zdravé recepty, a klikni na Potvrdit. Tím máš kolekci vytvořenou.
  3. A když na Fitshaker blogu objevíš článek nebo recept, který by se ti sem hodil, klikni na srdíčko u něj a přímo na název kolekce, kam si ho chceš uložit. To samé platí i pro cvičení, videorecepty a archiv videí apod.
  4. Hotovo! Článek je uložený a ty si postupně můžeš vytvářet sbírku svých oblíbených článků, cvičení či jiných videí.

Nehodí se ti dané video nebo článek do žádné z tvých vytvořených kolekcí? To nic! Přímo při ukládání videjka nebo článku do oblíbených si můžeš novou kolekci snadno vytvořit. Podívej se, jak na to:

Byly pro tebe tyto informace užitečné, nebo jsi je už věděla? Případně využiješ? Doufáme, že ano a že si tak svůj profil hezky přizpůsobíš sobě, abys v něm našla všechno, co tě zajímá, na jednom místě. Hezky přehledně a zorganizovaně. Ať se ti v tom daří. 😊

Neváhej a přidej se k nám, i o tebe se takto postaráme.

Fotka autora
Romana Cibulková
Redaktorka ve Fitshakeru

Miluju poctivé věci, nechávám se inspirovat šikovnými lidmi a bavím se knížkami, vařením a dalšími maličkostmi, které přináší každý den. Dělám věci, které mi přinášejí radost a ty zbylé omezuju na minimum. Jsem velký fanoušek dobrého jídla, kvalitních potravin, pozitivního myšlení a všeho zdravého. A myšlenky z těchto oblastí s vámi budu ráda sdílet.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.