Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Délka videa
24:00
Obtížnost
Lehká obtížnost
Spálené kalorie
3
Hodnotení videa
4.4
Instruktor
Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA

Dýchání je základ

Informace o cvičení

Náš dech je při cvičení mimořádně důležitý. A ještě důležitější při gravid józe – józe pro těhotné. Proto jsme mu věnovali jedno celé cvičení. V tomto videu se moc nezapotíš. ;-)

Dáme si nácvik plného jógového dechu – izolované vnímání hrudního, bráničního a podklíčkového dýchání. Nácvik střídavého dýchání nádí šódhana – pročištění nervových drah, krevního a dýchacího systému.

Pomůcky: podložka na cvičení

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA
Józe se věnuji přibližně od března roku 2010. Začínala jsem cvičením power jógy v Trnavě u své první učitelky Janky Jančovičové. Power jógu jsem víc než 2 roky i předcvičovala. Touha po pokroku a posouvání mých fyzicko-psychických hranic mě přivedla k ashtanga józe a mému současnému učiteli Jarkovi Pávkovi. Ashtanga je pro mě ideální formou jógy, je aktivní, dynamická, systematická a ozdravná. V roce 2014 jsem si u J. Pávka udělala svoji první certifikaci v rozsahu 100 hodin a tento rok mě čeká učitelský tréning s Nancy Gilgoff, první západní ženou ashtangy. Zároveň se věnuji učení a předcvičování v oblasti gravid jógy – jógy pro těhotné. Na svých hodinách pro těhulky se kromě tělesného pohybu věnuji i relaxačním technikám a nácviku správného dýchání. Jóga je v mém životě velkým darem, děkuji jí za radost a harmonii, kterou mi do života přináší a učí mě být lepším člověkem na podložce i mimo ni. DOSAŽENÉ VZDĚLÁNÍ: instruktorka jógy – specializace na power jógu I. a II. stupně (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2011 certifikát Vinyasa flow powerjoga (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2010 vzdělávací program jógy pro těhotné (D. Beierová), 2011 odborný seminář „Jóga pro specifickou skupinu těhotné ženy“ (Akadémia Powerjoga Slovensko – E. Čupka, D. Beierová), 2014 učitelský tréning ashtanga jógy (1yoga.sk – J. Pávek), 2014 Ashtanga Yoga Teacher Training (Nancy Gilgoff, J. Pávek), 2015 ÚČASŤ NA AKCÍCH: Ashtanga Conference, Trnava, březen 2015 Prague Spirit Festival, březen 2015 Reebok Yoga Sensation, Praha, květen 2014 a mnoho dalších...
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249.00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599.00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na míru od Michala Páleníka

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP