Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Meditace smíření

Andrea Peniaková
Andrea PeniakováPILATES a GRAVID YOGA
Lehká obtížnost
0 kcal
4.8
10 min
0 vidění

Informace o cvičení

Pohodlně se usaď, jestli máš možnost, opři se o stěnu. Vypni si mobil a všechny starosti života nechej zavřené za dveřmi. Jsi tu jen ty a příležitost nabrat novou energii. Zhluboka se nadechni a zaposlouchej se do meditace vedené Andrejkou v absolutně poklidném duchu.

Slyšel/a jsi už o tom, jak naše dětství a minulost ovlivňují náš život v dospělosti? A nejen to. Vraťme se v čase ještě víc zpátky. I naše matky, babičky a stejně tak i dědečkové a pradědečkové už během svého života dláždili cestu osudu nám. I když platí, že se vždy a za všech okolností snažíme žít co nejlépe, ani jim se nevyhnuly křivdy, zranění a podvody. Ani je na cestě neobešla zrada a špatné kroky. Tato meditace slouží k odpoutání od rozhodnutí a činů našich předků a uvolnění lidskosti v naší mysli a duši. Využij tyto chvíle na nastavení svých hodnost a cesty tak, jak ji chceš prožívat. Zbav se svázaných rukou a vychutnej si pocit duševní volnosti.

Pomůcky: podložka na cvičení

Jestli tě toto téma zaujalo, mnohem víc se o něm můžeš dočíst v knize „Alchýmia ženy“ od autorky Mab Junga, která nám ji představovala v Harmonické výzvě 2022.

Pomůcky

Deka / polštář

Vhodné

Instruktor

Andrea Peniaková
Andrea PeniakováPILATES a GRAVID YOGA
Těším se, že si spolu zacvičíme! Pilates , Yoga a Gravid Yoga . V těchto cvičeních se spolu uvidíme. Zlepšíme držení těla, sílu i ohybnost, dýchání a také uvolníme mysl a zlepšíme vztah k sobě sama. Cílem mých cvičení je nejen vypadat dobře, ale hlavně cítit se dobře! Být vděčná za to, co mám, zatímco pracuji na tom, co chci změnit a zlepšit. Přidáš se? Těším se na tebe online na Fitshakeru nebo osobně na hodinách v Bratislavě. Můj rozvrh a informace o mně najdeš na těchto stránkách: FB: www.fb.com/cviceniaba IG: andrea_mindfulflow WEB: www.peniakova.com Dosažené vzdělání: specializační kurz Pilates instruktor (FACE CZECH academy), Brno, 2013 IYN certificate – Mindfulness Yoga Instructor (měsíční kurz ve Španělsku), BodhiYoga School, 2016 výcvik jógové terapie pod vedením M. Ďuriše, Bratislava, červenec 2017 Gravid Yoga specializace, Akadémia Power Joga Slovensko, Piešťany, 2018 instruktor aerobiku, step aerobiku, cvičení s pomůckami (FACE CZECH academy), Trnava, 2004 kurz taneční a pohybové terapie (OZ Arte trenérka BabyBalance od roku 2014 Poznej mě blíž a poslechni si podcast , ve kterém mě vyzpovídala Adri Špronglová.
Přečíst více

Zapojené partie

Celé tělo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP