Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
26:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.5
Instruktor
Mark Dzirasa
Mark DzirasaNOVOROČNÍ VÝZVA 2023
Oblíbené
Instruktor
Mark Dzirasa
Mark DzirasaNOVOROČNÍ VÝZVA 2023

Jak si vytvořit ZVYK?

informace o cvičení

Je tu druhé motivační video od kouče Marka Dzirasy!

Úspěch nebo neúspěch jsou sérií rozhodnutí. Pokud budeme opakovat určitou aktivitu pravidelně každý den po dobu 3 týdnů až 3 měsíců, vytvoříme si zvyk. Pokud chceme, aby se cvičení stalo pevnou součástí našeho života, je nesmírně důležité, abychom se mu věnovali každý den. I když jen po úplně krátkou dobu. Pomůže nám to při vytvoření zvyku. A přesně to potřebujeme.

Jak říká Mark: „Vytvoření zvyku je umění.“ Abychom ti to co nejvíc ulehčili, ve videu ti poskytneme vícero praktických doporučení, která ti můžou v začátcích pomoct.

A i když tomu možná teď nevěříš, i pro tebe se může stát cvičení každodenní samozřejmostí a aktivitou, které se nebudeš moct dočkat. To ti slibujeme. 😊

A teď se už pohodlně usaď a věnuj půlhodinku svého času Markovu povídání. Doporučujeme vzít si i pero a papír a dělat si poznámky. Tak příjemné sledování. 😊

Vhodné

Instruktor

Mark Dzirasa
Mark DzirasaNOVOROČNÍ VÝZVA 2023
Jsem spisovatel, firemní trenér, korporátní kouč, motivační speaker, duchovní mentor, umělec a podnikatel. Za 25 let v oboru profesního a osobního rozvoje a psychologie úspěchu jsem přednášel pro více než sto tisíc posluchačů. Pro širokou veřejnost pořádám několikrát ročně otevřené semináře především v Čechách a na Slovensku. Pro firemní klientelu školím i v mnoha evropských zemích. V interaktivních workshopech, seminářích a přednáškách vyučuju mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, koncentrační, relaxační, meditační a vizualizační techniky. Ve firemním světě pak navíc leadership, time-management a osobní efektivitu, vyjednávání či team building a také konzultuju tvorbu firemních kultur. Na seminářích pro veřejnost zase navíc rozšiřuju o témata týkající se například rodičovství, finančního hospodaření, kariérního vzestupu, nacházení partnerů, zdravého životního stylu či nacházení životního smyslu a jeho naplnění.  Jsem častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow, spoluautorem dvou knižních bestsellerů “MARK DZIRASA 21 DNŮ” a “MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ”, a pořadatelem “MARK DZIRASA SPIRITUAL CAMP”.
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty