Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

MASTER PACK – Silová jóga jako výzva k překonání sebe sama

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Těžká obtížnost
137 kcal
4.5
44 min
0 vidění

Informace o cvičení

Pojďme si dnes společně se Zuzkou a Deniskou vychutnat pocity síly, energie a vitality. :-) Čeká na tebe lekce jógy, která bude obsahovat duchovní a očistné techniky. Můžeš se těšit na pozice, které ti pomůžou stimulovat oblast třetí čakry, tedy trávicí oheň. :-) Vyčleň si 44 minutek a pusť se do toho!

V úvodu videa tě čekají dechová cvičení a očistná mantra Óm, která harmonizuje a zklidňuje naše tělo.

Nezapomeneme ani na cvičení střídavého dechu a dech kapalabháti, který masíruje vnitřní orgány v oblasti břicha a podporuje jejich činnost.

Během lekce budeme provádět vícero pozic a ásan, jež nám pomůžou vnímat sílu svalů našich dolních končetin, probudí svaly našeho břicha a probudí naši sílu. Čeká nás například pozice židle nebo pozice bojovníka I či ryby. Zacvičíme si také ásanu, která přináší pocity síly a energie, takže nás dokáže nabudit energií, když jsme unavení. Nezapomeň, cvič jen do té polohy, jakou ti tvoje tělo umožní. Každá je správná. :-)

Na konec si dopřejeme relaxaci, při níž se příjemně zregenerujeme a uvolníme. Ponoříme se do svého vnitřního světa a naladíme se na své emoce.

Pomůcky: podložka na cvičení

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Jsem spolumajitelka jógového studia v Praze a programovou ředitelkou Rezortu Svatá Kateřina. Vzdělání a licence: ATVS Palestra, Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) sportovní licence a osvědčení z různých sportovních odvětví - zdravotní tělesná výchova, potápění, plavání, fitness, výživa a masáže Věnovala jsem se studiu mnoha stylů jógy, a to: hatha jóga power jóga jógová terapie tantra jóga kundalini jóga jóga pro těhotné a po porodu vin jóga fly jóga restorative jóga v současné době se hlouběji věnuji tantrickým tradicím v józe a kriya józe (para a ishta jóga) Věřím, že prostřednictvím jógy poznáváme nejen sami sebe – Om namo narayanaya.
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP