Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
34:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.5
Instruktor
Mark Dzirasa
Mark DzirasaNOVOROČNÍ VÝZVA 2023
Oblíbené
Instruktor
Mark Dzirasa
Mark DzirasaNOVOROČNÍ VÝZVA 2023

Na začátku cesty je důležitý CÍL. Jak si jej určit?

informace o cvičení

Vítej u 1. motivačního videa této výzvy!

Protože motivace je na tvé cestě za zdravějším JÁ nesmírně důležitá, rozhodli jsme se, že se jí budeme věnovat každý pátek. Připravili jsme pro tebe „nadupaná“ videa plná skvělých tipů, jak uspět a dosáhnout toho, co si přejeme, v podání jednoho z nejlepších motivačních koučů – Marka Dzirasy.

Neexistuje nic běžnějšího než nedodržené novoroční předsevzetí. Jak zajistit, aby se to tobě tentokrát nestalo? Nechej si poradit v dnešním videu. 😊

Dozvíš se v něm např.:

  • Proč je důležité stanovit si cíl?
  • Jak ho správně naformulovat?
  • Proč bychom si ho měli napsat rukou na viditelné místo?
  • Čeho se držet při jeho tvorbě, aby byl pro nás udržitelný?
  • A mnoho dalšího.

Víme, že není úplně snadné začít dělat něco nového. A to ani tehdy, když je evidentní, že to má pro naše zdraví přínos. Proto, pokud jsi doteď necvičil/a, bude ti chvilku trvat, než si vytvoříš návyk. Než se dostaneš z bodu, že se ti nechce, až do bodu, že se nemůžeš dočkat. 😊 Ale jde to a Mark ti dá návod, který zafungoval už mnoha lidem.

A teď se pohodlně usaď a věnuj si půlhodinku času, díky které tentokrát dokážeš svoje předsevzetí i uskutečnit. Moc ti držíme palce a přejeme příjemné sledování. 😊

P.S.: Mark ve videu zmiňoval i Fitness diář 2023, který je skvělým místem na psaní tvých úspěchů, cílů a plánů. Ještě stále si ho můžeš objednat přes náš e-shop. Velmi doporučujeme. :-)

Vhodné

Instruktor

Mark Dzirasa
Mark DzirasaNOVOROČNÍ VÝZVA 2023
Jsem spisovatel, firemní trenér, korporátní kouč, motivační speaker, duchovní mentor, umělec a podnikatel. Za 25 let v oboru profesního a osobního rozvoje a psychologie úspěchu jsem přednášel pro více než sto tisíc posluchačů. Pro širokou veřejnost pořádám několikrát ročně otevřené semináře především v Čechách a na Slovensku. Pro firemní klientelu školím i v mnoha evropských zemích. V interaktivních workshopech, seminářích a přednáškách vyučuju mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, koncentrační, relaxační, meditační a vizualizační techniky. Ve firemním světě pak navíc leadership, time-management a osobní efektivitu, vyjednávání či team building a také konzultuju tvorbu firemních kultur. Na seminářích pro veřejnost zase navíc rozšiřuju o témata týkající se například rodičovství, finančního hospodaření, kariérního vzestupu, nacházení partnerů, zdravého životního stylu či nacházení životního smyslu a jeho naplnění.  Jsem častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow, spoluautorem dvou knižních bestsellerů “MARK DZIRASA 21 DNŮ” a “MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ”, a pořadatelem “MARK DZIRASA SPIRITUAL CAMP”.
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty