Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
23:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.9
Instruktor
Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020
Oblíbené
Instruktor
Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020

PLAVKOVÁ VÝZVA 2020 - Zdravý oběd a jak zvládnout stagnaci

informace o cvičení

V tomto videu o stravování nám Evka Cikrytová z Jimejinak.cz řekne vše o tom, jak si sestavit zdravý oběd. Kdy bychom ho měli jíst a proč je dobré dát si na oběd polévku i hlavní jídlo, i když chceme zhubnout?

Evka doporučuje komplexní talíř, tedy složený z obiloviny, tepelně upravené zeleniny a luštěniny. Jídlo si můžeme posypat klíčky, zelenou drobenkou a také semínky, která jsou skvělý zdroj tuku. Množství inspirací na recepty najdeš ve vzorovém rostlinném jídelníčku, který jsme posílali na začátku výzvy. Případně můžeš vyzkoušet některý z těchto tipů:

5x hlavní jídla bez masa

Zeleninové kari s kokosovým mlékem

Letní quinotto s cuketou a fazolemi

Pokud takový rostlinný oběd není vůbec pro tebe, tak právě na oběd je skvělý čas, aby sis naložila na talíř libové masíčko, případně rybu. Jelikož maso více zatíží naše trávení, je lepší, pokud ho konzumujeme spíše v době oběda než na večeři. Pro lepší trávení je naprosto nejideálnější, pokud jej kombinujeme se zeleninou. Pokud se však cítíš dobře a nemáš žádné trávicí potíže, tak pokračuj dále v přílohách, tak jak jsi zvyklá. Zelenina by však na talíři neměla nikdy chybět. ;-)

Skvělé jsou například tyto recepty:

Květák rizoto s krůtím masem

Kuřecí salát s pečenou dýní

Kuřecí prsa s hrachovou kaší

Kromě toho, co si připravit na oběd se dozvíš také, co dělat, když přijde krize a když tě okolí nepodporuje na tvé cestě. Udělej si dnes volný den, načerpej energii a ať ti tyto infošky padnou vhod. Velice ti držíme palce!

...

Na závěr ještě pár důležitých informací:

  1. Poslechni si Meditaci vděčnosti. Ideální, když ji budeš poslouchat každý den, například. jako tvůj nový ranní rituál. Budeme v ní děkovat za své dokonalé tělo, které už nyní máme a podporovat sebelásku – tak důležitou esenci (nejen) při hubnutí. Můžeš si ji prohlédnout ZDE. Ale můžeš si ji STÁHNOUT ve formátu MP3 ZDE.
  2. Nefunguje Ti video plynule? Sniž si kvalitu videa v pravém dolním rohu klepnutím na ozubené kolečko a vyber nejnižší hodnotu. Další rady, tipy a odpovědi na Tvé otázky NAJDEŠ ZDE.
  3. Nechodí Ti naše e-maily a nemáš je ani v propagační poště, nebo ve SPAMĚ? Vlož svůj e-mail do tohoto FORMULÁŘE.

Instruktor

Eva Cikrytová
Eva CikrytováVÝZVA DO PLAVEK 2020
Narodila jsem se s vrozenými vadami ledvin a močových cest. Svoje první narozeniny jsem oslavila na operačním stole. Následovaly další operace, narkózy, léky. Chronickou rýmou, akné, angínami, záněty močových cest, bolestí zad a podbřišku, pískáním v uších a mnoha dalšími už ne tak vážnými potížemi jsem trpěla přes 30 let. Klasická medicína mi neuměla pomoci a potíže a operace přibývaly. Prekanceróza na děložním čípku, plicní embolie, šílená únava, smutek, chronická nevyspalost. Trvalo dvacet let, než jsem pročetla všechny možné knihy o zdraví a výživě, než jsem vyzkoušela všechny výživové směry, diety a našla svoji cestu, po které od té doby kráčím a beru s sebou všechny, kdo chtějí mít normální váhu, chtějí se uzdravit a získat životní energii. Po změně jídelníčku se můj život zásadně změnil. Shodila jsem 20 kg, přestala jsem se cítit jako chodící mrtvola. Začala jsem žít a navzdory genetice se zbavila léků, injekcí na ředění krve i nálezu na čípku. Je mi čím dál lépe, konečně mám své zdraví ve svých rukách a energie po čtyřicítce tolik, kolik jsem ani ve dvaceti neměla. Od roku 2009 vedu kurzy zdravého vaření a od roku 2011 projekt Jíme Jinak.cz, který začal z obrovské vášně k dobrému jídlu a radosti z uzdravení jako obyčejný blog s recepty pro kamarádky. Časem se na něj začali přidávat cizí lidé a web ožil. Lidé psali úžasné zprávy o tom, jak jim naše recepty pomohly upravit váhu a jak se změnilo jejich zdraví. Od roku 2012 vedu online kurzy, kterými už prošlo 15 tisíc lidí. Jejich výsledky jsou ohromující. Mizí únava, letité bolesti, chronické záněty, autoimunitní i onkologické onemocnění. Stále mě nepřestává fascinovat, jak se naše tělo dokáže rychle začít uzdravovat, když mu dáme dobrou výživu. O tom se ale nedá vyprávět, to se musí zažít. Takže konec výmluv, chopte se vařečky, už za pár dní může být lépe! autorka projektu jimejinak.cz
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty