Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Samotestování funkce pánevního dna + cviky na aktivaci

Mgr. Zuzana Woleková
Mgr. Zuzana WolekováDIASTASIS
Lehká obtížnost
0 kcal
4.8
16 min
0 vidění

Informace o cvičení

Pánevní dno bývá (nejen) po porodu oslabené a v tomto videu Zuzka poukáže na funkci svalů pánevního dna jako součást optimální funkce celého trupového válce. Jde o ukázku samotestování a analytického cvičení těchto svalů. :-)

Pomůcky: podložka na cvičení

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Mgr. Zuzana Woleková
Mgr. Zuzana WolekováDIASTASIS
Jsem fyzioterapeutka specializující se na uro-gynekologickou fyzioterapii. Provázím ženy životním cyklem od první menstruace až po anebo i za menopauzu. Spolupracuji s nimi na obnově nebo udržování jejich zdraví, radím jim, vzdělávám je.       Vystudovala jsem fyzioterapii (magisterské studium) na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Získala jsem specializaci ve dvouletém specializačním studiu, zaměřeném na léčbu vybraných strukturálních a funkčních poruch pohybového systému na SZU v Bratislavě. Doplnila jsem si trenérské vzdělání 1. stupně pro vzpírání (fascinuje mě práce trupového válce v tomto sportu) na FTVŠ v Bratislavě. Během studia a po něm jsem získala praktické odborné vědomosti na zahraničních stážích v nemocnici specializované na respirační onemocnění v německém Solingenu a na rehabilitační klinice v Sydney v Austrálii. Jsem certifikovaná specialistka fyzioterapie svalů pánevního dna, inkontinence moči a diastázy na Slovensku ale i v Čechách. Jsem certifikovaná specialistka pro léčbu funkční ženské sterility metodou L. Mojžíšové, jsem držitelkou certifikátu v certifikované pracovní činnosti mobilizační techniky, absolventka kurzů lymfodrenáže, viscerální terapie, DNS, Redcordu, Pilates, jógy, funkčního tréningu, fyziotréningu a mnoha dalších.  Veškeré zmíněné vzdělání využívám ve své práci a přístupu, který je vysoce kauzální. Pracovala jsem ještě během studia s dětmi s DMO, v Dětské fakultní nemocnici v Bratislavě na onkologickém oddělení, zároveň v ProBios Bratislava, chvilku jsem se zastavila i ve Falck Healthcare, vytvořila jsem své vlastní Centrum Aktivní Fyzioterapie, které jsem provozovala 3 roky před nástupem na třetí mateřskou dovolenou. Momentálně mám vlastní praxi a spolupracuji s Fyziocentrem Zdravo a Fit, kde jsem i odbornou garantkou. Jsem máma 3 dětí, z nichž jsem první rodila císařským řezem a další dvě medicínsky vaginálně. Moje vlastní ženství, mateřství a také samotné ženy mi ukázaly, jaký je deficit odborných vědomostí v této problematice. Od roku 2018 školím fyzioterapeuty v SR a ČR. V SR se nám s kolegy z InkFora podařilo vytvořit akreditovaný kurz MZSR pro fyzioterapeuty v problematice dysfunkce svalů pánevního dna a inkontinence moči, ve kterém mám tu čest být lektorkou. Vedu diplomové práce a jsem také lektorkou kurzů www.zdravoafit.sk. Jsem zároveň autorkou celostního konceptu poporodní rehabilitace POSTNATAL . WEB: www.gynfyzio.sk
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP