Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Skutečná MOTIVACE tě udrží na cestě

Mark Dzirasa
Mark DzirasaNOVOROČNÍ VÝZVA 2023
Náučné video
4.6
15 min
0 vidění

Informace o cvičení

Vítej u dalšího motivačního videa!

Dnes se budeme s Markem Dzirasou bavit o motivaci. Co tě vedlo k tomu, abys byl/a dnes v této výzvě? Co bylo tím spouštěčem? Jaká byla tvoje skutečná motivace?

Při poslouchání tohoto videa se nad tím můžeš zamyslet.

Protože je nesmírně důležité, aby tvoje motivace vycházela z tvého nitra. A abys to nedělal/a kvůli nějakým vnějším faktorům, např. proto, aby ses zalíbil/a partnerovi/partnerce, nebo proto, že to bude dobře vypadat na fotce na Instagramu... Abys to dělal/a kvůli SOBĚ.

Mark ti také ukáže, jak v sobě budovat trvalé uvědomění své velké vize, proč ses vydal/a na tuto cestu. Když ji v sobě budeš mít ukotvenou, bude pro tebe jednodušší odolávat nástrahám, které na tebe budou číhat v běžném životě.

Ať je pro tebe toto video užitečné a daří se ti pracovat na sobě i nadále. 😊

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Mark Dzirasa
Mark DzirasaNOVOROČNÍ VÝZVA 2023
Jsem spisovatel, firemní trenér, korporátní kouč, motivační speaker, duchovní mentor, umělec a podnikatel. Za 25 let v oboru profesního a osobního rozvoje a psychologie úspěchu jsem přednášel pro více než sto tisíc posluchačů. Pro širokou veřejnost pořádám několikrát ročně otevřené semináře především v Čechách a na Slovensku. Pro firemní klientelu školím i v mnoha evropských zemích. V interaktivních workshopech, seminářích a přednáškách vyučuju mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, koncentrační, relaxační, meditační a vizualizační techniky. Ve firemním světě pak navíc leadership, time-management a osobní efektivitu, vyjednávání či team building a také konzultuju tvorbu firemních kultur. Na seminářích pro veřejnost zase navíc rozšiřuju o témata týkající se například rodičovství, finančního hospodaření, kariérního vzestupu, nacházení partnerů, zdravého životního stylu či nacházení životního smyslu a jeho naplnění.  Jsem častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow, spoluautorem dvou knižních bestsellerů “MARK DZIRASA 21 DNŮ” a “MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ”, a pořadatelem “MARK DZIRASA SPIRITUAL CAMP”.
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP