Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Délka videa
34:00
Obtížnost
Střední obtížnost
Spálené kalorie
124
Hodnotení videa
4.7
Instruktor
Nikol Chovancová
Nikol ChovancováYOGA

Uvolňuji napětí a hněv s jógou

Informace o cvičení

Shodit 2 kilečka jedním cvičením jógy? To se nám těžko podaří. Ale co se nám podařit rozhodně může, je uvolnit ze sebe veškerý nahromaděný hněv či napětí a tím se cítit mnohem lépe a dokonce i snáze.

V začátku cvičení se naladíme na své tělo a to tou nejlepší technikou - hlubokými nádechy a výdechy. Následně nás čeká úžasné dechové cvičení "Kapalabháti". ohnivý dech, který nám pomůže dostat veškerý hněv ze sebe ven. Toto cvičení je nejen očistné pro naši mysl, ale také pro plíce, nosní dutiny a také dokáže rozproudit energii v těle. Ve videu nás také čeká Pozdrav slunce, který je výborný nejen na rozproudění energie, ale i pro zdravá záda či skvělé trávení. Vnitřní sílu nám dodá praktikování pozice bojovníka a na závěr jemným třesením ze sebe vytřeseme vše co již dosloužilo, zrelaxujeme v jógové pozici "mrvola" a pak takto krásné odpočatí můžeme s úsměvem pokračovat v našem dni :-).

Pzn.: Pozdrav slunce pojedeme v rychlejším tempu, proto toto video není vhodné pro úplné začátečníky v józe.

Pomůcky: podložka na cvičení

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Nikol Chovancová
Nikol ChovancováYOGA
Namaste, moje jméno je Nikol a mám radost, že tě můžu na těchto stránkách provázet jógou. Nejdřív něco o mně. Od dětství jsem se věnovala různým druhům pohybu, zejména tanci, při němž jsem cítila svobodu a radost. Později jsem cvičila aerobní cvičení a věnovala se zdravé výživě, až jsem narazila na jógu. V józe jsem našla všechno: radost z pohybu, uvolnění těla a mysli, spojení se sebou a odpovědi na hlubší otázky. Józe se aktivně věnuji od roku 2008. Největší odměnou je pro mě učit lidi a vidět, jak dělají pokroky a jak jim jóga pomáhá zlepšit kvalitu jejich života. Jóga je pro mě cestou k sebepoznání, vnitřní harmonii a zdravému fyzickému tělu. Pomáhá mi nahlédnout do svého nitra a zároveň otevřít srdce a mysl vnějšímu světu. Díky ní je můj život krásnější, lepší a plnohodnotnější. Víc informací o mně a józe najdete na mojí stránce nikolchovancova.sk Dosažené vzdělání: instruktor power jógy, stupeň 1 a 2  – Powerjoga Akadémia Slovensko – lektoři:  Bc. Michaela Hluchová (SR), Václav Krejčík (ČR) intenzívní odborný seminář gravid jógy  – lektor  Ing. Dana Beierová (ČR)
Přečíst více

Zapojené partie

Celé tělo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

/ měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na míru od Michala Páleníka

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP