Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Délka videa
06:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.2
Instruktor
Lucia Švaral
Lucia ŠvaralLOCA DANCE

Video o stravování č. 1

Informace o cvičení

Lucka Švaral (trenérka a výživová poradkyně) ti ve videu poví o nejlepší otázce, kterou by sis měla položit před každým jídlem. Neboj, nebude to otázka typu „Musíš tolik žrát? Jsi snad kyselina?“ ;-) Bude to otázka, kterou doporučujeme hned začít používat. Poskytne ti mnoho klíčových odpovědí, které možná úplně změní pohled na tvoje stravování.

Proč ti neřekneme přesný jídelníček? Na to, abychom ti mohli sestavit jídelníček, bychom o tobě museli vědět aspoň 20 údajů typu: kde pracuješ, kdy vstáváš, co děláš po práci, kolik měříš... a vypracovat ti ho na míru. Na tvoji individualitu! Na to ale nemáme nejen časové kapacity, ale ani to dělat nechceme a neděláme.

Protože jak se budeš stravovat další týden, kdy už jídelníček nebudeš mít? A právě proto je mnohem rozumnější porozumět zásadám správného stravování než se držet jídelníčků. Navíc, jídelníčky způsobují stres. A my si myslíme, že ten navíc určitě nepotřebuješ. ;-)

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Lucia Švaral
Lucia ŠvaralLOCA DANCE
Ahoj, jmenuju se Lucia a ráda bych se ti trošku představila. V první řadě musíš vědět, že tanec tvoří kus mého já. Něco, bez čeho si tento svět neumím představit, a něco, díky čemu tento svět zbožňuji. Odmalička se věnuji tanci a prošla jsem si různými styly, až dokud jsem neobjevila svoji srdcovku - latinsko-americké tance. Jsem velmi ráda, že svoji vášeň můžu posouvat dál, a proto vím, že začít s předcvičováním byla ta nejlepší věc na světě, ke které mě můj přítel přemluvil. Začala jsem s předcvičováním Zumby, později i s jinými druhy Zumby, jako je Zumba Toning nebo Aqua Zumba. Věnuji se i předcvičování pro děti ve školkách a školách. Je úžasné pozorovat dětskou radost z cvičení. Snažím se neustále vzdělávat, zlepšovat, a proto jsem své vzdělání doplnila o další certifikáty. Už teď se těším na všechny odtancované hodiny s tebou a doufám, že si je budeš užívat minimálně stejně jako já :-) Dosažené vzdělání: oficiální instruktor Zumba basic, Zumba basic 2, Aqua Zumba, Zumba Toning instruktor aerobiku I. kvalifikačního stupně instruktor Body Work instruktor Kid Fit instruktor Integrated Power Stretch výživový poradce osobní trenér ve fitness centru
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249.00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599.00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na míru od Michala Páleníka

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP