Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

VÝZVA DO PLAVEK 2023 - Praktické tipy na závěr - jak si udržet zvyky ve stravě dlouhodobě

Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVEK 2023
Náučné video
4.8
18 min
0 vidění

Informace o cvičení

Vítej u posledního stravovacího videa této výzvy!

Je to neuvěřitelné, ale jdeme do finále.

2 měsíce utekly jako voda, že? Jak jsi na tom teď?

Cítíš změny na svém těle? Máš víc energie? Naučila ses připravovat si trochu zdravější jídla?

Z celého srdce doufáme, že říkáš hlasité ANO. 😊 Protože o to nám celou dobu šlo.

Aby ses naučila základy zdravého životního stylu, zamilovala si pohyb a svůj nový jídelníček a aplikovala některé ze zásad, o kterých jsme ti poslední týdny povídali.

Děvčata z Ne hladu, Andy a Verča, se s tebou v dnešním videu rozloučí.

Ale neboj se, i na závěr pro tebe mají pár praktických tipů, které můžeš zařadit do svého života, a také pěkné příklady přímo od klientů z praxe.

Dozvíš se i to, co všechno může mít vliv na tvoje hubnutí a že není nutné mít výčitky, když se nebudeš držet zdravého jídelníčku na 100 %. Důležité je, aby sis nastavila svůj denní režim tak, aby byl pro tebe udržitelný dlouhodobě. A aby sis svůj život uměla plnohodnotně užít.

Tak si pusť ještě toto video a užívej si nádherné dny! 😊

P.S.: Jestli se ti tato videa o stravování líbí, máme jich v našem portfoliu desítky. V každé naší výzvě jsme se setkávali s jinými nutričními specialisty, tak si klidně najdi toho, kdo ti bude vyhovovat. Na všechna vzdělávací videa se můžeš podívat TADY. 😊

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVEK 2023
Projekt Ne hladu založily nutriční terapeutky Andrea Jakešová a Veronika Pourová v roce 2012. Celé to začalo blogem, který reagoval na nepravdivé informace a mýty ve výživě, které se šířily internetem. Blog www.nehladu.cz pomáhal, a dodnes pomáhá, lidem zorientovat se ve světě výživy a vyznat se v nepřeberném množství často protichůdných informací, a to na základě aktuálních poznatků vědy. V roce 2019 vyšla kniha O výživě , která srozumitelným způsobem předává informace o zdravém stravování široké laické veřejnosti. Věnuje se vysvětlení základních pojmů ve výživě, popisu jednotlivých živin a celkové energetické potřeby jedince, vyvracení výživových mýtů i populárních diet. Její součástí je několik vyvážených receptů a vzorové jídelníčky propočítané na různou energetickou hodnotu. V roce 2022 vyšla kuchařka Vyváženě, na které se podílelo 5 nutričních terapeutek, a která přináší 108 receptů sestavených tak, aby byly vyvážené. Najdete v ní mezinárodní kuchyni i české klasiky, jídla s masem, vegetariánská i veganská a označené jsou také recepty bez lepku a bez mléka, aby se v ní dobře orientovali i jedinci s různými výživovými omezeními. Jídla jsou v kuchařce rozdělena do tří kategorií, a to na snídaně, svačiny a hlavní jídla. Informace o výživě i aktuality z poradny sdílíme na našem webu www.nehladu.cz a na našich sociálních sítích Instagram a Facebook. Od roku 2021 pravidelně vychází podcast O výživě, který se věnuje jak osvětě ve zdravé výživě, tak rozhovorům se sportovci a zajímavými osobnostmi, které mají co do činění s výživou. Vyšla také série nahrávek přímo z naší poradny, kdy jsme se souhlasem klientů nahrávaly průběh celé spolupráce. Tým Ne hladu má na kontě i nespočet výstupů v nejrůznějších televizních i online pořadech, jako je DVTV, Dobré ráno s ČT, Sama doma nebo Prima NEWS. Rozhovory s nutričními terapeutkami vyšly například v magazínech Dieta, Apetit, Forbes, MF Dnes nebo Květy. Veškerou aktivitu Ne hladu propojuje snaha o co nejširší osvětu ve zdravé výživě na základě vědecky podložených informací zbavených mýtů.
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP