Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
18:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
4.8
Instruktor
Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVEK 2023
Oblíbené
Instruktor
Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVEK 2023

VÝZVA DO PLAVEK 2023 - Praktické tipy na závěr - jak si udržet zvyky ve stravě dlouhodobě

informace o cvičení

Vítej u posledního stravovacího videa této výzvy!

Je to neuvěřitelné, ale jdeme do finále.

2 měsíce utekly jako voda, že? Jak jsi na tom teď?

Cítíš změny na svém těle? Máš víc energie? Naučila ses připravovat si trochu zdravější jídla?

Z celého srdce doufáme, že říkáš hlasité ANO. 😊 Protože o to nám celou dobu šlo.

Aby ses naučila základy zdravého životního stylu, zamilovala si pohyb a svůj nový jídelníček a aplikovala některé ze zásad, o kterých jsme ti poslední týdny povídali.

Děvčata z Ne hladu, Andy a Verča, se s tebou v dnešním videu rozloučí.

Ale neboj se, i na závěr pro tebe mají pár praktických tipů, které můžeš zařadit do svého života, a také pěkné příklady přímo od klientů z praxe.

Dozvíš se i to, co všechno může mít vliv na tvoje hubnutí a že není nutné mít výčitky, když se nebudeš držet zdravého jídelníčku na 100 %. Důležité je, aby sis nastavila svůj denní režim tak, aby byl pro tebe udržitelný dlouhodobě. A aby sis svůj život uměla plnohodnotně užít.

Tak si pusť ještě toto video a užívej si nádherné dny! 😊

P.S. 1: Zařadila ses do soutěže? Tak se na konci výzvy vyfoť ještě jednou a fotku nahraj do svého profilu. Všechny informace zjistíš kliknutím SEM.

P.S. 2: Jestli se ti tato videa o stravování líbí, máme jich v našem portfoliu desítky. V každé naší výzvě jsme se setkávali s jinými nutričními specialisty, tak si klidně najdi toho, kdo ti bude vyhovovat. Na všechna vzdělávací videa se můžeš podívat TADY. 😊

Instruktor

Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVEK 2023
Projekt Ne hladu založily nutriční terapeutky Andrea Jakešová a Veronika Pourová v roce 2012. Celé to začalo blogem, který reagoval na nepravdivé informace a mýty ve výživě, které se šířily internetem. Blog www.nehladu.cz pomáhal, a dodnes pomáhá, lidem zorientovat se ve světě výživy a vyznat se v nepřeberném množství často protichůdných informací, a to na základě aktuálních poznatků vědy. V roce 2019 vyšla kniha O výživě , která srozumitelným způsobem předává informace o zdravém stravování široké laické veřejnosti. Věnuje se vysvětlení základních pojmů ve výživě, popisu jednotlivých živin a celkové energetické potřeby jedince, vyvracení výživových mýtů i populárních diet. Její součástí je několik vyvážených receptů a vzorové jídelníčky propočítané na různou energetickou hodnotu. V roce 2022 vyšla kuchařka Vyváženě, na které se podílelo 5 nutričních terapeutek, a která přináší 108 receptů sestavených tak, aby byly vyvážené. Najdete v ní mezinárodní kuchyni i české klasiky, jídla s masem, vegetariánská i veganská a označené jsou také recepty bez lepku a bez mléka, aby se v ní dobře orientovali i jedinci s různými výživovými omezeními. Jídla jsou v kuchařce rozdělena do tří kategorií, a to na snídaně, svačiny a hlavní jídla. Informace o výživě i aktuality z poradny sdílíme na našem webu www.nehladu.cz a na našich sociálních sítích Instagram a Facebook. Od roku 2021 pravidelně vychází podcast O výživě, který se věnuje jak osvětě ve zdravé výživě, tak rozhovorům se sportovci a zajímavými osobnostmi, které mají co do činění s výživou. Vyšla také série nahrávek přímo z naší poradny, kdy jsme se souhlasem klientů nahrávaly průběh celé spolupráce. Tým Ne hladu má na kontě i nespočet výstupů v nejrůznějších televizních i online pořadech, jako je DVTV, Dobré ráno s ČT, Sama doma nebo Prima NEWS. Rozhovory s nutričními terapeutkami vyšly například v magazínech Dieta, Apetit, Forbes, MF Dnes nebo Květy. Veškerou aktivitu Ne hladu propojuje snaha o co nejširší osvětu ve zdravé výživě na základě vědecky podložených informací zbavených mýtů.
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty