Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Ztišení a napojení na sebe prostřednictvím meditace

Andrea Peniaková
Andrea PeniakováPILATES a GRAVID YOGA
Lehká obtížnost
0 kcal
4.9
10 min
0 vidění

Informace o cvičení

Naše životy jsou přeplněné povinnostmi, úkoly a činnostmi, které nám nedají klidně dýchat, ani když je dokončíme. Uspěchaná doba a všechno má být rychle a hned. Dopřej si ztišení a nauč se v klidu nejen meditovat, ale i žít. Vypni telefon a nechej ho tak co nejčastěji. Nejkrásnější věci se dějí ve skutečném životě, ne virtuálním. Jsme však příliš nuceni být stále k dispozici druhým.

Věnujeme tolik pozornost i sami sobě? Svoji práci a povinnosti zrušit nedokážeme. Co ale můžeme změnit, je jejich prožívání, a právě meditace je jednou z cest, po kterých se doporučuje kráčet. Je mnohem příjemnější žít v poklidném režimu a rozdávat ho vůkol. Ukážeš tak sobě i druhým, že to je určitě lepší forma zvládání a prožívání než stresy a pocit tlaku.

Užij si tuto meditaci a klidně se k ní časem znovu vrať. Nevzdávej se v hledání ztišení a klidu. Tato vnitřní praxe, jak jí také říkáme, je výborným pomocníkem v duševním procvičování.

Pomůcky: podložka na cvičení

Pomůcky

Deka / polštář

Vhodné

Instruktor

Andrea Peniaková
Andrea PeniakováPILATES a GRAVID YOGA
Těším se, že si spolu zacvičíme! Pilates , Yoga a Gravid Yoga . V těchto cvičeních se spolu uvidíme. Zlepšíme držení těla, sílu i ohybnost, dýchání a také uvolníme mysl a zlepšíme vztah k sobě sama. Cílem mých cvičení je nejen vypadat dobře, ale hlavně cítit se dobře! Být vděčná za to, co mám, zatímco pracuji na tom, co chci změnit a zlepšit. Přidáš se? Těším se na tebe online na Fitshakeru nebo osobně na hodinách v Bratislavě. Můj rozvrh a informace o mně najdeš na těchto stránkách: FB: www.fb.com/cviceniaba IG: andrea_mindfulflow WEB: www.peniakova.com Dosažené vzdělání: specializační kurz Pilates instruktor (FACE CZECH academy), Brno, 2013 IYN certificate – Mindfulness Yoga Instructor (měsíční kurz ve Španělsku), BodhiYoga School, 2016 výcvik jógové terapie pod vedením M. Ďuriše, Bratislava, červenec 2017 Gravid Yoga specializace, Akadémia Power Joga Slovensko, Piešťany, 2018 instruktor aerobiku, step aerobiku, cvičení s pomůckami (FACE CZECH academy), Trnava, 2004 kurz taneční a pohybové terapie (OZ Arte trenérka BabyBalance od roku 2014 Poznej mě blíž a poslechni si podcast , ve kterém mě vyzpovídala Adri Špronglová.
Přečíst více

Zapojené partie

Celé tělo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP