Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
43:43
Obtížnost
Střední obtížnost
SPÁLENÉ KALORIE
134 kcal
Hodnotení videa
4.9
Instruktor
Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Oblíbené
Instruktor
Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA

Najdi sílu, odvahu a stabilitu

informace o cvičení

Dnes nás se Zuzkou čeká lekce zaměřená na stimulaci tzv. vnitřního ohně. :-) Právě tento oheň nám přináší do života pocit odvahy a síly. Vnitřní oheň souvisí i s naším trávením, přičemž nejde jen o trávení potravy, ale i toho, co prožíváme, tedy celého života. Pokud máš pocit, že ti chybí dostatek odvahy a síly, toto cvičení je určené právě pro tebe. :-)

Vyčleň si na cvičení 40 minut. Jde sice o delší video, ale se Zuzkou ti uteče rychle a určitě se dozvíš i hodně nového a budeš z něj čerpat energii a sílu po zbytek dne. Jestli se ti zdá Zuzčina jóga náročná, klidně si klikni na alternativní jógové cvičení s Andrejkou. Najdeš ho na konci popisu.

Začneme dechovými cvičeními, která nás správně naladí na celou lekci. Pokračovat budeme různými jógovými pozicemi a ásanami, jejichž hlavním cílem je podpořit stabilitu, sílu a odvahu v sobě. Jednou z ásan, která nás čeká, je „pozdrav slunci“. Má velice mnoho benefitů, jako např.: zklidňuje myšlenky, přináší nám sílu a svobodu, zpevňuje tělo a zlepšuje celkově držení těla, podporuje trávení nebo zlepšuje koncentraci, ale i spánek.

Mimo jiné si posvítíme i na balanční pozice, které nám přinášejí pocit jistoty a stability, např. pozice „stromu“ a „bočního prkna“. Zjistíme, jakých chyb se při cvičení dopouštíme, a naučíme se je cvičit správně tak, abychom z nich vytěžili maximum.

Na závěr si dopřejeme příjemnou relaxaci, díky níž se nádherně uvolníme a můžeme si užívat další krásné momenty dne. :-)

Pomůcky: podložka na cvičení

Instruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Jsem spolumajitelka jógového studia v Praze a programovou ředitelkou Rezortu Svatá Kateřina. Vzdělání a licence: ATVS Palestra, Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) sportovní licence a osvědčení z různých sportovních odvětví - zdravotní tělesná výchova, potápění, plavání, fitness, výživa a masáže Věnovala jsem se studiu mnoha stylů jógy, a to: hatha jóga power jóga jógová terapie tantra jóga kundalini jóga jóga pro těhotné a po porodu vin jóga fly jóga restorative jóga v současné době se hlouběji věnuji tantrickým tradicím v józe a kriya józe (para a ishta jóga) Věřím, že prostřednictvím jógy poznáváme nejen sami sebe – Om namo narayanaya.
Přečíst více

Zapojené partie

SHOULDERSCHESTBICEPSTRICEPSFOREARMABSQUADSCALVESGLUTESLATS
Celé tělo

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty