Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Délka videa
33:00
Obtížnost
Střední obtížnost
Spálené kalorie
114
Hodnotení videa
4.7
Instruktor
Nikol Chovancová
Nikol ChovancováYOGA

Radost z pohybu i ze života s jógou

Informace o cvičení

Víš o tom, že jóga je víc než cvičení? Pokud si to zatím ještě nemyslíš, po této lekci jógy ten pocit určitě nabudeš. Protože při józe si nejen dobře zacvičíme, ale dokáže nás i propojit se sebou samým. Častokrát během dne máme spoustu aktivit, nabitý program a málo času na zastavení se a vnímání sebe. Právě jóga nám otevírá tento prostor a právě i proto můžeme při józe zpomalit a naslouchat svému tělu.

Dnešní lekce jógy bude právě o tom, abychom zpomalili, navnímali jak se cítíme a pustili vše, co nám už neslouží. V úvodu nás čeká příjemná relaxace a následně na to "střídavý dech" (Nádi Šódhana), který uklidňuje, harmonizuje a také vyrovnává mužskou a ženskou energii v nás. Dále si projedeme pozicemi jako je např. holub, který nám pomůže uvolnit napětí z beder, ale také se spojit s našimi emocemi, vztahy, kreativitou a přiblížit se k našemu vnitřnímu klidu. Na závěr nás čeká příjemná harmonizační relaxace, po které se budeme cítit jako znovuzrození. Do toho všeho nám bude hrát hudebník Javor, díky kterému zažijeme během cvičení také úžasnou zvukoterapii. Ať se ti příjemně cvičí! :-)

Pomůcky: podložka na cvičení

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Nikol Chovancová
Nikol ChovancováYOGA
Namaste, moje jméno je Nikol a mám radost, že tě můžu na těchto stránkách provázet jógou. Nejdřív něco o mně. Od dětství jsem se věnovala různým druhům pohybu, zejména tanci, při němž jsem cítila svobodu a radost. Později jsem cvičila aerobní cvičení a věnovala se zdravé výživě, až jsem narazila na jógu. V józe jsem našla všechno: radost z pohybu, uvolnění těla a mysli, spojení se sebou a odpovědi na hlubší otázky. Józe se aktivně věnuji od roku 2008. Největší odměnou je pro mě učit lidi a vidět, jak dělají pokroky a jak jim jóga pomáhá zlepšit kvalitu jejich života. Jóga je pro mě cestou k sebepoznání, vnitřní harmonii a zdravému fyzickému tělu. Pomáhá mi nahlédnout do svého nitra a zároveň otevřít srdce a mysl vnějšímu světu. Díky ní je můj život krásnější, lepší a plnohodnotnější. Víc informací o mně a józe najdete na mojí stránce nikolchovancova.sk Dosažené vzdělání: instruktor power jógy, stupeň 1 a 2  – Powerjoga Akadémia Slovensko – lektoři:  Bc. Michaela Hluchová (SR), Václav Krejčík (ČR) intenzívní odborný seminář gravid jógy  – lektor  Ing. Dana Beierová (ČR)
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

/ měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na míru od Michala Páleníka

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP