Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Aktivuj si členství a získej tak přístup k videím a mnoho dalšího...

Video o stravování 3

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVEK 2017
Náučné video
4.5
23 min
0 vidění

Informace o cvičení

V dnešním videu se s Jankou podíváme na téma „Jak si udělat pořádek ve stravě?“ Janka ti zodpoví vícero klíčových otázek týkajících se stravování, a to: – Jak nás strava ovlivňuje a jaké emoce v nás vyvolává? – Jak na nás působí kofein? Pít, nebo nepít kávu? – Co s častými chutěmi na sladké? – Co je to junk food a jaký má vliv na naše tělo? – Jak se zbavit závislosti na sladkém? – Jak nás ovlivňuje pestrost stravy? – Co dělat, když vám ostatní nabízejí nezdravé jídlo? ... a jasnačka, dáme si další cíl v stravování na následující týden. Pozorně sleduj, můžeš si zapisovat a hlavně během sledování videa nic jiného nedělej, aby ses dokázala na video a informace v něm co nejlíp soustředit. Zdravému životnímu stylu zdar! :-) Kdybys měla na Janku otázky ohledně stravování, napiš jí otázku do komentářů níže nebo (pokud je to osobnější otázka) přímo na e-mail: jana@janaearl.com.

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVEK 2017
Celý život jsem jsem sportovala, jako teenagerka jsem dokonce soutěžně běhala. V té době se všechno zdálo velmi jednoduché, hlavně co a kolik sníst. Bohužel později ve svém životě jsem „to“ ztratila. Když jsem přestala se soutěžním během, sportovala jsem dál i kvůli zbavování se stresu, protože moje práce byla příliš hektická a stresující. A tehdy se začalo všechno kazit. Cvičívala jsem 5–6krát do týdne, a to vždy aspoň 2 hodiny denně, a jedla jsem velmi málo, vyzkoušela jsem téměř všechny novodobé diety, vyloučila jsem sacharidy, tuky, ovoce – cokoliv, co mělo být jakože účinné a „moderní“. Ale ani jedna z diet nefungovala, místo toho jsem se cítila permanentně unavená, bez energie, slabá, ztratila jsem skoro všechno svalstvo a sílu, jež jsem roky budovala, a položila mě každá nemoc, která se v mém okolí objevila. Tenkrát jsem se rozhodla, že přestanu držet diety a poslouchat všechny ty, kdo slibovali neuvěřitelné výsledky za 4 týdny, když budu dodržovat jejich nový plán. Místo toho jsem se rozhodla najít si svoji vlastní cestu, vyhledat a nastudovat si odpovědi na své otázky a podložit je fakty. Díky tomu jsem zjistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičení je životní styl a ne krátkodobá záležitost, že se to musí udržovat a že to není něco, co převrátí váš život naruby. Konečně jsem pochopila, co se týká cvičení, že někdy méně znamená víc a že hladovění může být stejně nebezpečné jako přejídání se. Najednou jsem měla víc energie, cítila jsem se zdravěji, šťastněji a všimla jsem si změn i na těle. Postupně jsem nabírala sílu, moje tělo se zpevňovalo, bylo vytónované a výkony při cvičení mě začaly překvapovat. Tak jsem se rozhodla podělit se o tyto vědomosti a zkušenosti s těmi, kteří to potřebují, aby se mohli poučit z mých chyb. A proto chci pomoct lidem, aby nemuseli procházet tím, čím jsem si prošla já, a i proto, aby žili šťastným a zdravým životním stylem, kterým momentálně žiju já! Budete se cítit skvěle! Kontakt: Jana Earl Fitness na Facebooku WEB:  www.janaearl.com
Přečíst více

Má poznámka

Vyber si své členství

Členství si můžeš zrušit kdykoli stisknutím tlačítka Ukončit členství. Navíc máš u nás 100% garanci vrácení peněz, pokud nebudeš spokojena.

Free

0,00 Kč / měsíc
 • Živé přenosy bez archivu

Vybrat Free

Premium

249,00 Kč / měsíc
 • Více než 1 100 cvičebních videí

 • Více než 150 naučných videí o stravě

 • Archiv videí z živých přenosů

 • Slevové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Dárek v části Ke stažení

 • Notifikace motivující ke cvičení

 • Statistiky cvičení a přehledný kalendář

Vybrat Premium

VIP

Uváděcí cena
599,00 Kč / měsíc
 • Plný obsah PREMIUM členství

 • Jídelníčky na hubnutí s porcemi na míru

 • Rozšíření jídelníčku o 10 receptů každý měsíc

 • Zodpovězení otázek o zdravé stravě e-mailem

Vybrat VIP