Gratulujeme! Máš už odcvičeno!

Video jsme ti právě připsali do tvého kalendáře

Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

Délka videa
23:00
Obtížnost
Náučné video
Hodnotení videa
5.0
Instruktor
Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVEK 2017

Video o stravování 3

Informace o cvičení

V dnešním videu se s Jankou podíváme na téma „Jak si udělat pořádek ve stravě?“ Janka ti zodpoví vícero klíčových otázek týkajících se stravování, a to: – Jak nás strava ovlivňuje a jaké emoce v nás vyvolává? – Jak na nás působí kofein? Pít, nebo nepít kávu? – Co s častými chutěmi na sladké? – Co je to junk food a jaký má vliv na naše tělo? – Jak se zbavit závislosti na sladkém? – Jak nás ovlivňuje pestrost stravy? – Co dělat, když vám ostatní nabízejí nezdravé jídlo? ... a jasnačka, dáme si další cíl v stravování na následující týden. Pozorně sleduj, můžeš si zapisovat a hlavně během sledování videa nic jiného nedělej, aby ses dokázala na video a informace v něm co nejlíp soustředit. Zdravému životnímu stylu zdar! :-) Kdybys měla na Janku otázky ohledně stravování, napiš jí otázku do komentářů níže nebo (pokud je to osobnější otázka) přímo na e-mail: jana@janaearl.com.

Pomůcky

Bez pomůcek

Instruktor

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVEK 2017
Celý život jsem jsem sportovala, jako teenagerka jsem dokonce soutěžně běhala. V té době se všechno zdálo velmi jednoduché, hlavně co a kolik sníst. Bohužel později ve svém životě jsem „to“ ztratila. Když jsem přestala se soutěžním během, sportovala jsem dál i kvůli zbavování se stresu, protože moje práce byla příliš hektická a stresující. A tehdy se začalo všechno kazit. Cvičívala jsem 5–6krát do týdne, a to vždy aspoň 2 hodiny denně, a jedla jsem velmi málo, vyzkoušela jsem téměř všechny novodobé diety, vyloučila jsem sacharidy, tuky, ovoce – cokoliv, co mělo být jakože účinné a „moderní“. Ale ani jedna z diet nefungovala, místo toho jsem se cítila permanentně unavená, bez energie, slabá, ztratila jsem skoro všechno svalstvo a sílu, jež jsem roky budovala, a položila mě každá nemoc, která se v mém okolí objevila. Tenkrát jsem se rozhodla, že přestanu držet diety a poslouchat všechny ty, kdo slibovali neuvěřitelné výsledky za 4 týdny, když budu dodržovat jejich nový plán. Místo toho jsem se rozhodla najít si svoji vlastní cestu, vyhledat a nastudovat si odpovědi na své otázky a podložit je fakty. Díky tomu jsem zjistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičení je životní styl a ne krátkodobá záležitost, že se to musí udržovat a že to není něco, co převrátí váš život naruby. Konečně jsem pochopila, co se týká cvičení, že někdy méně znamená víc a že hladovění může být stejně nebezpečné jako přejídání se. Najednou jsem měla víc energie, cítila jsem se zdravěji, šťastněji a všimla jsem si změn i na těle. Postupně jsem nabírala sílu, moje tělo se zpevňovalo, bylo vytónované a výkony při cvičení mě začaly překvapovat. Tak jsem se rozhodla podělit se o tyto vědomosti a zkušenosti s těmi, kteří to potřebují, aby se mohli poučit z mých chyb. A proto chci pomoct lidem, aby nemuseli procházet tím, čím jsem si prošla já, a i proto, aby žili šťastným a zdravým životním stylem, kterým momentálně žiju já! Budete se cítit skvěle! Kontakt: Jana Earl Fitness na Facebooku WEB:  www.janaearl.com
Přečíst více

Má poznámka

Stále váháš? Porovnej si fitko s Fitshakerem

Porovnej

Klasické fitko

 • Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti
 • Jedno místo, ti samí lidé
 • Zácpy přeplněná MHD, přeplněná parkoviště
 • Mnoho času stráveného mimo domov
 • Hledání chůvičky, nebo fitka s dětským koutkem
 • Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla
 • Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně
Cca 1900 CZK / měsíc

Fitshaker PREMIUM

 • Doma se na tebe nikdo nedívá
 • Cvič kdykoliv chceš
 • Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš
 • Víc času na rodinu a přátele
 • Během cvičení můžeš hlídat děti
 • Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená
 • Cvičení můžeš kdykoliv přerušit
Jen 0 Kč / měsícKoupit si členství
help

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš že to nestojí za 0 Kč měsíčně, ihned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoli otázek a připomínek.