Chceš si zacvičit toto video?

Nejprve si musíš aktivovat členství. Prohlédni si výhody, které získáš.

DÉLKA VIDEA
22:00
Obtížnost
Náučné video
Instruktor
Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVEK 2017
Oblíbené
Instruktor
Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVEK 2017

Video o stravování 8

informace o cvičení

V dnešním videu se s Jankou podíváme na téma „Jak je důležitý spánek?“ Janka ti zodpoví vícero klíčových otázek týkajících se stravování, a to: – Jak je důležitý spánek? – Jak na kvalitní spánek? – Jak nepodlehnout letním pokušením? ... a jasnačka, dáme si další cíl v stravování na následující týden. Pozorně sleduj, můžeš si zapisovat a hlavně během sledování videa nic jiného nedělej, aby ses dokázala na video a informace v něm co nejlíp soustředit. Zdravému životnímu stylu zdar! :-) Kdybys měla na Janku otázky ohledně stravování, napiš jí otázku do komentářů níže nebo (pokud je to osobnější otázka) přímo na e-mail: jana@janaearl.com.

Instruktor

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVEK 2017
Celý život jsem jsem sportovala, jako teenagerka jsem dokonce soutěžně běhala. V té době se všechno zdálo velmi jednoduché, hlavně co a kolik sníst. Bohužel později ve svém životě jsem „to“ ztratila. Když jsem přestala se soutěžním během, sportovala jsem dál i kvůli zbavování se stresu, protože moje práce byla příliš hektická a stresující. A tehdy se začalo všechno kazit. Cvičívala jsem 5–6krát do týdne, a to vždy aspoň 2 hodiny denně, a jedla jsem velmi málo, vyzkoušela jsem téměř všechny novodobé diety, vyloučila jsem sacharidy, tuky, ovoce – cokoliv, co mělo být jakože účinné a „moderní“. Ale ani jedna z diet nefungovala, místo toho jsem se cítila permanentně unavená, bez energie, slabá, ztratila jsem skoro všechno svalstvo a sílu, jež jsem roky budovala, a položila mě každá nemoc, která se v mém okolí objevila. Tenkrát jsem se rozhodla, že přestanu držet diety a poslouchat všechny ty, kdo slibovali neuvěřitelné výsledky za 4 týdny, když budu dodržovat jejich nový plán. Místo toho jsem se rozhodla najít si svoji vlastní cestu, vyhledat a nastudovat si odpovědi na své otázky a podložit je fakty. Díky tomu jsem zjistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičení je životní styl a ne krátkodobá záležitost, že se to musí udržovat a že to není něco, co převrátí váš život naruby. Konečně jsem pochopila, co se týká cvičení, že někdy méně znamená víc a že hladovění může být stejně nebezpečné jako přejídání se. Najednou jsem měla víc energie, cítila jsem se zdravěji, šťastněji a všimla jsem si změn i na těle. Postupně jsem nabírala sílu, moje tělo se zpevňovalo, bylo vytónované a výkony při cvičení mě začaly překvapovat. Tak jsem se rozhodla podělit se o tyto vědomosti a zkušenosti s těmi, kteří to potřebují, aby se mohli poučit z mých chyb. A proto chci pomoct lidem, aby nemuseli procházet tím, čím jsem si prošla já, a i proto, aby žili šťastným a zdravým životním stylem, kterým momentálně žiju já! Budete se cítit skvěle! Kontakt: Jana Earl Fitness na Facebooku WEB:  www.janaearl.com
Přečíst více

Má poznámka

Líbí se ti tento program? Než si ho zacvičíš, musíš aktivovat členství

Klasické fitko

Svoje křivky vystavuješ na veřejnosti

Jedno místo, ti samí lidé

Zácpy, přeplněná MHD, přeplněná parkoviště

Mnoho času stráveného mimo domov

Hledání hlídání nebo fitka s dětským koutkem

Musíš si obléct drahé trendy oblečení, abys zapadla

Když odejdeš z hodiny dřív, cítíš se trapně

Cca 2000 Kč/měsíc

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma se na tebe nikdo nedívá

Cvič kdykoliv chceš

Stačí přijít k zařízení s internetem a cvičíš

Víc času na rodinu a přátele

Během cvičení můžeš hlídat děti

Cvič v klidu i v pyžamu a nenalíčená

Cvičení můžeš kdykoliv přerušit

Jen nullKč/ měsíčně

info icon

100% záruka vrácení peněz. Vyzkoušej PREMIUM členství na 2 měsíce. Pokud si myslíš, že to nestojí za Kč měsíčně, hned ti vrátíme peníze a zrušíme účet bez jakýchkoliv otázek a připomínek.

warranty