Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

UKONČENO: Jako princezna se budeš cítit na víkendovém Fitshaker pobytu v Kaštelu Mojmírovce**** 22. – 24. 7. 2022

víkendový pobyt

Pamatuješ si na ten moment, kdy Popelka ztratila svůj střevíček a na konci pohádky si pro ni přišel princ? Na našem pohádkovém pobytu sice můžeš ztratit spíš tenisku než střevíček a princ si pro tebe nepřijde, ale čeká tě na něm něco lepšího. Tvoje šťastné, zdravé a sebevědomé JÁ, společnost úžasných žen, cvičení v parku pod korunami stromů a širým nebem či magické prostředí, kde se skutečně budeš cítit jako princezna 😊.

Kdy a kde se náš Fitshaker pobyt uskuteční?

Celý víkend strávíme v historickém a klidném Kaštelu Mojmírovce**** ve dnech 22. – 24. 7. 2022.

Areál je obklopený anglickým parkem s množstvím exotických stromů, křovin a rostlin, který patřil v minulosti mezi nejkrásnější parky Horních Uher.

V zámečku se nacházejí stovky malířských děl včetně chodby, kterou zdobí výjevy z Dobšinského lidových pohádek nebo nejznámější hrady a zámky Slovenska. Samozřejmě k zámečku neodmyslitelně patří i strašidla a strašidelné příběhy, ale nemusíte se bát. Ta budou maximálně tak cvičit s námi nebo nám závidět vysportované postavičky 😋!

V objektu najdete plavecký bazén, který byl dříve zimní zahradou a stále má příjemnou atmosféru s prosklenými okny, a kde si zacvičíme Aqua Zumbu, nebo například i takový vinný sklípek, který byl světově oceněný. Samozřejmě k dobrému pobytu patří i wellness 😊!

Jaké pokoje jsou v nabídce?

Takové jako pro princeznu, přesně jak si zasloužíš 😊 Na výběr budou jednolůžkové nebo dvojlůžkové pokoje v hlavní budově Kaštelu Mojmírovce **** nebo ve vedlejší nově zrekonstruované budově dependance ***.

Jednolůžkové pokoje, dvojlůžkové pokoje Standard nebo prostornější pokoje Comfort v hlavní budově Kaštelu Mojmírovce **** jsou upravené do nového, moderního vzhledu v harmonii se starobylým jádrem budovy. Výrazná barevná odlišnost tapisérií a vysoké stropy dodávají pokojům prostorný nádech a komorní atmosféru. Pokoje jsou vybaveny soukromou koupelnou s WC, TV a bezplatným Wi-Fi připojením, ale i výhledem do parku v případě dvojlůžkových pokojů Comfort.

jednolůžkový pokoj

dvojlůžkový pokoj Standard

dvojlůžkový pokoj Comfort

Jednolůžkové či dvojlůžkové pokoje Biznis ve vedlejší budově v dependance *** nabízí příjemné, komfortní podkrovní ubytování se soukromou koupelnou s WC, TV a bezplatným Wi-Fi připojením.

jednolůžkový pokoj Biznis

dvojlůžkový pokoj Biznis

Jaká strava bude zabezpečená?

Strava bude formou polopenze, to znamená, že začneme večeří v pátek a budeme končit snídaní v neděli. Jídlo se bude podávat formou švédských stolů. Samozřejmě na výběr bude i vegetariánská nabídka nebo zdravější saláty a jídla.

Kolik pobyt stojí?

* Suma do 20.6.2022

Ubytování v hlavní budově Kaštelu Mojmírovce****

• 209 €/dospělá osoba na základním lůžku v pokoji Standard

219 €/dospělá osoba na základním lůžku v pokoji Comfort

• 169 €/dítě na základním lůžku do 9,99 let

• **VYPRODÁNO jednolůžkový pokoj

Ubytování ve vedlejší budově v dependance ***

189 €/dospělá osoba na základním lůžku v pokoji Biznis

• 159 €/dítě na základním lůžku do 9,99 let

• **VYPRODÁNO jednolůžkový pokoj

** Jednotlivé zájemkyně budou přirazeny k někomu na dvojlůžkovém pokoji.

Co je zahrnuto v ceně pobytu?

✔️ ubytování v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích v krásném a klidném Kaštelu Mojmírovce ****,

✔️ stravování formou polopenze,

✔️ možnost vstupu do wellness (nutné rezervovat předem),

✔️ vstup do plaveckého bazénu,

✔️ parkování,

✔️ cvičení s profesionálními Fitshaker trenéry,

✔️ přednášky s výživovým poradcem Matúšem Špirkem,

✔️ skvělá parta 😉.

Storno podmínky:

Při zrušení rezervace 60 dnů před nástupem je storno poplatek 10 % z celkové částky.

Při zrušení rezervace méně než 60-30 dnů před nástupem je storno poplatek 25 % z celkové částky. Při zrušení rezervace méně než 30-10 dnů před nástupem je SP 35 % z celkové částky.

Při zrušení rezervace méně než 10 dnů-3 dny před nástupem je SP 50 % z celkové částky.

Při zrušení rezervaci 1-2 dny před akcí je SP 100 % z celkové částky.

Na jaké trenéry a cvičení se můžeš těšit

Můžeš se těšit na cvičení s trenérkami:

Luckou Švaral, která se svým úsměvem postará o naši náladu v rytmu LATINO hudby,

Jankou Kopačovou Jánošíkovou, která nám posílí a zpevní celé tělo,

Nikol Chovancovou, u které nebude chybět klid, pohodlí a utišení mysli od běžných starostí při józe a meditacích.

Třešničkou na dortu bude výživový poradce a zkušený trenér Matúš Špirko! 😊

Lucka Švaral

Lucka Švaral

je spoluzakladatelkou Fitshakeru, certifikovaná zumba instruktorka s více než 9letými zkušenostmi, osobní trenérka a lektorka skupinových cvičení, instruktorka intervalových cvičení HIIT, Aqua Zumby a cvičení pro děti, výživová poradkyně. Zároveň je i hlavní autorkou knih Z fitka do kuchyně, spoluautorkou knihy Zdraví papkáči, Fitness diářů nebo kalendářů.

Janka Kopačová Jánošíková

Janka Kopačová Jánošíková

vystudovala na katedře tělesné výchovy obor management sportu a volného času, později i učitelství tělesné výchovy a zdravé výživy. Sport je její vášní a prací zároveň. Pracuje jako kondiční trenérka, vede skupinové sporty pro ženy, ale i pro muže, je instruktorkou aerobikou, power jógy, lyžování. Věnuje se kondičním tréninkům pro budování svalstva, ale svoje hodiny věnuje i těhotným ženám a ženám trpícím diastázou. Můžeš se těšit na její část programu a věř, že se pořádně zapotíš 😊!

Nikol Chovancová

Nikol Chovancová

se od dětství věnovala různým druhům pohybu, zejména tanci, při kterém cítila svobodu a radost. Později se soustředila na aerobní cvičení a zdravou výživu, dokud nenatrefila na jógu. V ní našla všechno: radost z pohybu, uvolnění těla i mysli, spojení se sebou a odpovědi na hlubší otázky. Józe se aktivně věnuje od roku 2008. Největší odměnou pro ni je učit lidi a vidět, jak dělají pokroky a jak jim jóga pomáhá zlepšit kvalitu života. Na její hodině společně protáhneme celé tělo a uvolníme mysl. A ještě coo? No přece milión endorfinů 😊!

Matúš Špirko

Matúš Špirko

je zkušený trenér, autor publikací a zakladatel společnosti COACH OF PEOPLE, jejímž smyslem jsou proměny lidí podle jejich přání a snů – přibírání váhy, její redukce, formování postavy, budování kondice a změna osobnosti. Svou práci bere jako životní poslání. Aby lépe pochopil své klienty nejen po fyzické stránce, ale hlavně po té psychické, pustil se dobrovolně do procesu přibírání a následného hubnutí, o kterém natočil film PROMENA. Na našem pobytu povede motivační přednášky rozdělené do dvou bloků. První se bude nést v duchu, jak si splnit cíle a sny v oblasti hubnutí. Potom se hlouběji podíváme na stravu, cvičení a myšlení, zaměřené na maximální dosahování výsledků v hubnutí. Věř tomu, že po takovémto čase se vrhneš namotivovaná do plnění si vysněné postavy o to snadněji 😊!

Program cvičení bude zaručeně pestrý (Sexy Body, Tabata, Aqua Zumba, Power jóga, harmonizační jóga, meditace, motivační koučink, přednáška o stravě a hubnutí a mnoho dalšího).

Jak to na našich fitness dovolených vypadá?

Zaujalo mě to, ale potřebuju ještě více informací

Pokud máš nějaké otázky, samozřejmě ti na ně rádi odpovíme. Podle toho, čeho se týkají, nás prosím kontaktuj ZDE:

Nemůžeš se zúčastnit? Nevadí! 😊

Stále je před námi hromada příležitostí, kdy se spolu můžeme vidět. Například už první zářijový týden se bude konat naše nezapomenutelná Fitshaker dovolená na Kypru, na kterou stále zbývají volná místa. Pro více info klikni na odkaz níže 😊.

My už se velmi těšíme na odpočinek spojený s cvičením opět v parádní sestavě. Těšíme se, že poznáme možná právě tebe 😉!

Fotka autora
Dominika Hriňáková
Redaktorka ve Fitshakeru

Jmenuju se Domi. Kdybych se měla v zkratce popsat, jsem malá žena s velkou chutí jak do života, tak i k jídlu. Miluju lidi, zvířata, přírodu a ráda cestuju. Také jsem trenérkou jumpingu v Bratislavě a na své cestě za zdravím a fit postavou jsem pochopila dvě věci. Zaprvé, že žena musí být spokojená hlavně uvnitř, aby mohla být spokojená navenek, a zadruhé, že mlsat se dá i zdravě. Jsem asi třetí rok na rostlinné stravě a ráda vám ukážu, že to není jen o salátu. :-) Najdete mě na IG: @svetbaj_mi

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.