Všechny

DÁREK: 43 vánočních receptů v exkluzivním e-booku jen pro premium členy

recepty na vánoce

Naše tradice posílat před Vánoci premium členům dárek v podobě e-booku s vánočními recepty sahá už do roku 2016. A my ji neporušíme ani letos. Opět jsme spojili síly s našimi redaktory, trenéry a odborníky na výživu a společně jsme připravili e-book se 43 recepty, které si můžeme připravit (nejen) přes svátky.

E-book najdeš v sekci ke stažení, v záložce Vánoční e-booky od 6. 12.

Jaké recepty v e-booku najdeš?

První v pořadí si ukážeme recepty na snídaně. Nebudou chybět vánoční variace oblíbených kaší, ale ani recept na sladký chlebíček nebo bábovku. K svačině si budeš moct připravit vánoční hřejivé pomerančové smoothie nebo zklidňující medové mléko. Dále si ukážeme až 5 receptů na chutné polévky, které skvěle poslouží během chladných zimních dnů.

pečeme na vánoce
vánoční peceni
vanoce jidlo

Nebudou chybět ani tipy na hlavní jídla, např. originální francouzské brambory s lososem (na které můžeš použít i zbytky ze štědrovečerní večeře), chutná treska na kari způsob nebo například tip na plněné houby portobello pro vegany. Největší část e-booku tvoří recepty na koláče, sušenky, kuličky apod. Je jich 17 a máš z čeho vybírat 😉.

vanocni kolace
nejlepší vánoční koláčky

Na závěr e-booku je připravených i 8 receptů vhodných na oslavy Nového roku. Můžeš vyzkoušet některou z chutných pomazánek, plněné tortilly, košíčky nebo si připravit některý z našich drinků pro dospělé 😉.

silvestr recepty

Věříme, že dárek potěší a minimálně jeden z receptů během těchto svátků vyzkoušíš. Budeme se moc těšit i na tvoji zpětnou vazbu, který z receptů ti chutnal. Přejeme ti pohodový prosinec a krásné svátky! 🎄

Členství ve Fitshakeru můžeš darovat sobě, ale i blízkým. Vždyť kromě přístupu ke všem našim videím, programům a výzvám přinášíme i další benefity, například takové dárky, jako je vánoční e-book:

Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru
Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Všeobecné