Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Exkluzivní DÁREK pouze pro premium členy. E-book s 30 zdravými recepty (nejen) na Velikonoce

dárek

Už od roku 2016 přinášíme našim PREMIUM členům vždy před velikonočními svátky a před Vánocemi speciální dárek. E-book s recepty, které se nikde jinde neobjevily. A tuto naši tradici neporušíme ani letos.

V úterý 12. 4. pošleme PREMIUM členům e-mailem e-book ke stažení.

Co bude e-book obsahovat?

V e-booku najdeš 30 chutných receptů. Začneme inspirací na snídaně, kralovat jim budou hlavně vaječné pokrmy.

Ukážeme si až 11 receptů na hlavní jídla. Některá budou rychlá, některá budou ideální pro odlehčení jídelníčku a některá budou mít slavnostní charakter. Dobrá zpráva je, že všechna jsou vhodná nejen pro sváteční dny, ale i pro ty všední. Ukážeme si např. recept na chutné špenátové palačinky, řepové rizoto z ječmene s pečenou mrkví, slaný koláč quiche se špenátem, tresku v barbecue omáčce či maso v řepové omáčce.

Ve druhé polovině e-booku si ukážeme 8 receptů na zdravé sladkosti a uzavřeme to 4 zajímavými recepty na slané pohoštění. Ze sladkostí zmiňme např. 2 veganské dezerty od trenérky Veroniky Jandové, tvarohový koláček od výživové specialistky Ivky Maheľové či mrkvový perník od redaktorky Julky, ze slaných nás čekají 2 chutné pomazánky a 2 verze slaných muffinů.

Věříme, že tě tento dárek potěší a přinese ti novou inspiraci pro vaření či pečení nejen přes svátky. A abychom nezapomněli, každý recept obsahuje i vypočítané kalorické údaje a označení, od kolika let je pro děti vhodný.

Ještě nejsi naším členem? Možná je teď ten správný čas se k nám přidat 😉.

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.