Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Nový DÁREK jen pro premium členy: 30 aktivit pro tvoje nové JÁ

well being

Na konci roku hodně z nás nějak víc pospíchá. Možná toho právě máme v práci nejvíc nebo prostě teď, když kvůli nepříznivému počasí trávíme víc času doma, chceme stihnout hodně věcí uklidit, konečně zařídit apod. Přitom příroda je na tom opačně, dny jsou kratší, rostliny a zvířata se pomalu chystají k zimnímu odpočinku a všechno kolem nám naznačuje, abychom my zpomalily.

A protože my ti moc přejeme, aby sis dokázala najít čas i pro sebe při aktivitách, které vyživí tvoje tělo, duši a mysl, kromě toho, že ti přinášíme už popáté za sebou oblíbenou harmonickou výzvu, zároveň jsme si do sekce ke stažení připravili takovou velmi příjemnou „hru“.

Jde o checklist s 30 aktivitami pro tvoje spokojenější JÁ.

Dárek najdeš v části ke stažení od pondělí 7. 11. 2022. 😉

Můžeš si ho vytisknout a dát někam na nástěnku nebo např. na lednici a škrtat si po dobu 30 dní vždy jednu milou aktivitu. Můžeš jít popořádku, nebo si vybírat pořadí podle sebe. Důležité je, abys z aktivit měla radost, oddechla si při nich a načerpala úsměv na tváři.

Jestli ještě nejsi naší členkou, podívej se, proč vyplatí přidat se k nám:

Pojď objevit oázu klidu a lásky ve svém srdci nejen díky našemu checklistu, ale i do harmonické výzvy:

harmonická výzva
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.