Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Harmonie těla a duše 2022: Připravili jsme ceny ve výši 3 000 € pro 35 výherkyň

Harmónia tela a duše 2022

Věříme, že výhrou, po které každá účastnice harmonické výzvy touží nejvíce, je najít si čas na sebe, vnést do náročných dnů více klidu a zpomalit tehdy, když se zdá, že se celý svět "zbláznil". Kromě nás to vědí i naši partneři a kamarádi v jednom, kteří do výzvy jako motivaci věnovali krásné a hodnotné ceny.

Všechny účastnice, které splní podmínky soutěže, mohou získat některou z cen. A opravdu, opět je na co se těšit 😊.

Zážitková cena: Víkendový pobyt pro 2 osoby ve Wellness hotelu Patince

Zážitkovým partnerem této výzvy je Wellness hotel Patince. A když píšeme, že zážitkovým, tak to tak opravdu myslíme! Jak tvrdí v Patincích, tento hotel je cílem všech, kteří hledají útočiště před uspěchaným světem.

Výherkyně si bude moct užít pobyt, v rámci kterého bude ubytovaná (spolu s někým, koho vezme s sebou:) ) na dvojlůžkovém pokoji. V rámci pobytu má k dispozici polopenzi – snídani a večeři.

Kromě skvělé stravy a nádherného prostředí si užije neomezené vstupy do vnitřního bazénového světa s termální vodou, do saunového světa a fitness centra.

Cena je připravená pro jednu výherkyni a její hodnota je 330€.

Barefoot boty od BeLenka nebo Barebarics dle vlastního výběru

Boty tak pohodlné a přirozené, že máš pocit, jako bys kráčela naboso? Přesně takové jsou boty od Be Lenka a Barebarics. A kdyby jen to. Barefoot boty ti pomůžou chodit zdravě. Tak, aby sis zlepšila držení těla či balanc.

Navíc jsou krásné, moderní a kvalitní. Ušité z prémiové kůže a u zimních modelů zateplené merino vlnou. Vhodné na běžné nošení, cvičení doma i turistiku. Šťastné to Fitshakeračky, které je vyhrají! :) Budou si totiž moct vybrat model dle svého výběru z dámské, pánské či dětské kolekce.

Ceny jsou připravené pro 3 výherkyně a jejich celková hodnota je až do 600€.

Balíček přírodní kosmetiky nové řady Exclusive linie Natuint od Dulcia

Dopřej si péči o pokožku s přírodní luxusní kosmetikou. Dulcia si pro Fitshakeračky připravila balíčky nové řady Exclusive linie Natuint, která obsahuje 5 produktů.

Je určená pro zralou pleť. Produkty jsou navržené tak, aby cílily na všechny projevy stárnutí pleti. Citlivě a přitom mimořádně efektivně, s dlouhodobým omlazujícím účinkem. Obsahuje aktivní látky, které navrátí pokožce pevnost a pružnost.

Ceny jsou připravené pro 3 výherkyně a jejich celková hodnota je až do 420€.

Fitstream mixér od společnosti Fitstream

Připrav si svoje oblíbené zdravé smoothiečko, proťák nebo nápoj kdekoliv a kdykoliv. Práce, výlet, turistika... Fitstream je pomocníkem každé aktivní ženy. 😊 Navíc je dostupný v 9 krásných barvách.

Ceny jsou připravené pro 11 výherkyň a jejich celková hodnota je 384€.

Balíček medu Manuka MGO 250 a medových Manuka bonbonů

Slyšela jsi už o Manuka medu? Pochází z Nového Zélandu a vyrábí se z nektaru rostliny manuka. Zaujal mnoho vědců a oceníš ho doma jako pomocníka (nejen) v sychravém období "rýmiček". Navíc je vzácný, neboť se vyrábí pouze několik dnů v roce. V balíčku výherkyně najdou kromě medu i bonbony dle svého výběru.

Ceny jsou připravené pro 4 výherkyně a jejich celková hodnota je 200€.

Hygge balíček krásného norského svetru a 5 párů ponožek od hyggestyl.sk

Hygge je životní styl. Je to recept na šťastný život. 😊 Různými formami můžeš do svých běžných dnů přinést pohodlí, útulnost a klid.

Díky balíčku od značky Hygge štýl se takto můžeš cítit každý den! Zabalit se do měkoučkého svetru a stylových teplých ponožek prostě dokáže zvednout náladu. I v práci se tak budeš moct cítit jako u hřejivého krbu na horské chatě. Navíc s pocitem, že každý kousek je vyrobený s citem pro ekologii, design a vydrží roky.

Cena je připravená pro jednu výherkyni a její hodnota je 170€.

Balíček tří velkých zdravých svíček + 30€ poukaz na nákup od Jemnô

Jemnô je láska koncentrovaná do sójového vosku a přírodních silic, ze kterých vznikají skutečně zdravé svíčky.

Každá je odlévaná ručně. Vůně jsou namíchané majitelkou Barborkou, která je vymýšlí, kombinuje a sama i vyrábí. V balíčku výherkyně najdou kombinaci tří svíček, které jsme společně vybrali pro toto zimní období. Navíc i poukaz na další nákup. Neboť jsme si jistí, že se do vůní zamiluješ. 😊

Ceny jsou připravené pro 2 výherkyně a jejich celková hodnota je 150€.

Osobní kuchař Luli Chef od společnosti Mamigo

Pamatuješ si na pohádku "Hrnečku, vař"? Kamarádům z Mamigo se podařilo pohádku proměnit na skutečnost ve formě Luli Chef. Je to osobní kuchař, který navaří porci přesně pro vás. Zvládne připravit polévky, kaše, rostlinná mléka či dětské příkrmy.

Stačí vložit ingredience, zapnout, počkat a servírovat. Svojí velikostí bude vyhovovat studentům, seniorům i rodinám s dětmi.

Cena je připravená pro jednu výherkyni a její hodnota je 129€.

Balíček protiskluzové podložky a dlouhých a krátkých expanderů od fitshaker.cz

I v této výzvě jsme si pro výherkyně připravili ceny od nás z Fitshakeru. 😊 První je balíček oblíbené protiskluzové kvalitní podložky, kterou si aktuálně pochvalují už stovky žen v Česku a na Slovensku. Taktéž sady dlouhých a krátkých expanderů na posílení celého těla.

Cena je připravená pro jednu výherkyni a její hodnota je 114€.

6 lahví nealkoholické alternativy šumivého vína Cidrani Cranberry Sparkling Rose

Dokonalý balíček pro přicházející svátky neexist.... počkat! Existuje! Do výzvy ho věnoval Bonumos.

Cidrani Cranberry Sparkling Rose je nealkoholická alternativa růžového šumivého vína bohatá na postbiotika a obohacená o brusinkový džus. Jinak řečeno - balíček, který si během Vánoc a oslav Nového roku skutečně užiješ. A nejen ty, ale i tvoji blízcí. Neboť výherkyně dostane celý karton. 😊

Cena je připravená pro jednu výherkyni a její hodnota je 96€.

Balíček 3 knih Z fitka do kuchyne Špeciál I. - III. od fitshaker.cz

Aby ti inspirace v kuchyni nikdy nedošla, vsadili jsme touto cenou na jistotu! Balíček tří Speciálů, které obsahují ty nejoblíbenější recepty z Fitshaker blogu, bude tím nejlepším kamarádem v kuchyni. 😊

Cena je připravená pro jednu výherkyni a její hodnota je 93€.

Set termo legín a termo čelenky dle vlastního výběru od Abraka

Nádherné a udržitelné kousky z dílny Abraka zdobí během celého roku mnohé ženy. Díky této výzvě můžeš rozšířit svoji sbírku (nebo založit novou) i ty! Víme, o čem mluvíme. Radost nosit originální a funkční legíny je zkrátka návyková. 😊 Vyhrát můžeš termo legíny a čelenku.

Fantazii se meze nekladou. Vyber si, kombinuj. Je to jen na tobě (a aktuální nabídce na e-shopu 😊).

Cena je připravená pro jednu výherkyní a její hodnota je 70€.

Balíček dárkových kazet čajů od Agrokarpaty

Kvalitní bylinkové čaje jsou na podzim a v zimě přítelem na zahřátí i léčení. V Agrokarpatech je pěstují a vyrábějí už téměř 30 let.

Nabídka je tak široká a zajímavá, že jsme se výběrem ceny rozhodli usnadnit ti výběr a ochutnávání. 😊 Výherkyně dostanou zásobu čajů v krásných dárkových kazetách. Možná i na celou zimu.

Ceny jsou připravené pro 2 výherkyně a jejich celková hodnota je 60€.

Balíček dvou her Človečina ve verzi Spolu k sebelásce a Pro páry

Dlouhé podzimní a zimní večery jsou jako stvořené pro společenské hry. Díky hrám od ČLOVEčina se nejen zabavíš, ale poznáš se blíže s přáteli, rodinou či polovičkou.

Do Harmonické výzvy jsme vybrali dvě speciální hry – Společně k sebelásce a Pro páry. Obě edice ti pomůžou otevřít sondu do tvojí duše nebo do duše nejbližších. Jsou pro odvážné a laskavé lidí.

Cena je připravená pro jednu výherkyni a její hodnota je 50€.

Balíčky knih a ročního předplatného časopisu FIT štýl a MAMA a ja

Balíčky knih, které ocení (nejen) během zimních večerů každá fit žena a fit maminka od Fit štýl a Mama a ja. A aby sis užila zajímavé čtení, inspiraci a vzdělávání během celého roku, vyhrát můžeš i předplatné na celý rok 2023. 😊

Ceny jsou připravené pro 2 výherkyně a jejich celková hodnota je 100€.

Děkujeme všem Fitshaker kamarádům a partnerům. 😊

Zapoj se i ty a možná získáš kromě zdravějšího a spokojenějšího JÁ i hodnotnou cenu.

harmonická výzva
Fotka autora
Baška Línek
Redaktor ve Fitshaker

Neznám nudu a stereotyp. Snažím se vždy „bojovat na vícero frontách“, přičemž jejich společným znakem je pocit spokojenosti, naplnění a lásky. Svoji nekončící zvědavost přenáším do zajímavých rozhovorů, kreativitu do zdravých alternativních receptů a lásku do každé činnosti, kterou dělám. Čas chci trávit smysluplně a prospěšně pro sebe i svoje blízké.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.