Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Kristínka (- 5 kg): „Chtěla jsem zjistit, co dokážu a kam se můžu pravidelným cvičením a dobrou stravou posunout, a to nejen fyzicky“

legíny na cvičení

Kristínko, řekni nám něco o sobě, co máš ráda, jaké máš hobby a jaký jsi měla odmala vztah ke sportu 😊.

Ahoj fitshakeráci! Jsem takový běžný člověk, většinu dne trávím v práci a potom se věnuju domácnosti, rodině a pejskovi. Tyto běžné dny jsem si chtěla zpestřit a přesně tehdy jsem objevila Fitshaker a cvičení s vámi, které dnes považuju za svůj koníček.

Odmala mě lákal tanec a pár let jsem se mu věnovala. Dodnes cítím při tanci a hudbě neskutečný příval energie a radosti 😊.

aerobní cvičení

leden 2023

cvičení

leden 2023

Hodně lidí si u tvojí fotky před proměnou řekne, proč ses do projektu proměna přihlásila, protože máš krásnou postavu 😊. Řekni nám, jaký byl tvůj cíl?

Moc děkuju za kompliment. Myslím si, že my ženy jsme dost sebekritické, a i já osobně jsem viděla a vidím místa, na kterých se dá vždy pracovat. Musím zmínit, že před tímto projektem jsem s vámi cvičila pravidelně už 4 měsíce a právě během nich se mi podařilo shodit nejvíc kil.

V prvním momentu, kdy jsem viděla dotazník na projekt proměna, jsem si pomyslela: „Proč ne? Stejně mě nevyberou.“ Jednoho dne v práci, takto před rokem, mi zazvonil telefon a byl to Fitshaker. V tom momentu jsem zapomněla i svoje jméno 😄. Do té doby jsem neuvažovala nad důvodem, proč jsem se přihlásila – jen jsem to udělala.

Později jsem si uvědomila, že je to obrovská příležitost, a brala jsem ji jako svoji vlastní výzvu.

Chtěla jsem zjistit, co dokážu a kam se můžu posunout pravidelným cvičením a dobrou stravou, a to nejen fyzicky.
cviceni doma

leden 2023

pomůcky na cvičení doma

červen 2023

Podařilo se ti splnit svůj cíl během dvou výzev s Fitshakerem 😊?

Mým jediným cílem od začátku proměny bylo dodržovat cvičení na 100 % a opravdu dbát na vyváženou, zdravou stravu. Zaměřila jsem se spíš na trénink sebedisciplíny než na úbytek kilogramů a centimetrů a sama jsem byla na foceních zvědavá, jestli uvidím rozdíl před a po.

Takže ano, podařilo – cvičila jsem poctivě a v jídle jsem sice měla pár přešlapů, ale brala jsem to tak, že jsem taky jen člověk.

cvičení doma plán

leden 2023

každodenní cvičení doma

červen 2023

Zajímá nás i tvoje stravování, změnila jsi ho nějak nebo ses nechala inspirovat například stravovacími videi 😊?

Od začátku svojí cesty jsem pozorně poslouchala každého hosta v jednotlivých výzvách a stravovacích videích. Zkoušela jsem hodně receptů z Fitshaker blogu i z vašich knih.

Poprvé v životě jsem vlastně začala přemýšlet nad tím, co si dávám na talíř, a nebylo mi to jedno. Celkově jsem zvýšila příjem ovoce a zeleniny, omezila sladkosti a junk food (což pro mě bylo nejtěžší, protože jsem milovnice pizzy a hamburgerů).

Na snídani jsem pečivo vyměnila za různé kaše a bílé jogurty. Na oběd jsem přidala zeleninovou přílohu místo těch běžných. Nebyla to žádná věda, ale myslím, že i takovéto malé kroky mi pomohly.

každodenní cvičení doma

červen 2023

Jak sis celý projekt, focení, cvičení a jiné užila? Líbil se ti půlrok s námi 😊?

Jsem velmi vděčná, že jste si mě vybrali. Poznala jsem skvělé lidi, od mých spolubojovnic, se kterými jsme se postupně sblížily, až po Fitshaker tým – lidi, kteří svoji práci opravdu milují, a je to i vidět.

Focení pro mě byla výzvou, jelikož patřím spíš ke stydlivějším, nenápadným lidem 😄. Samozřejmě, byly to i náročné časy. Věděla jsem, že to nemůžu vzdát a že chci sama vidět nějaký pokrok. Že je to úžasná příležitost, díky které můžu i jiné ženy motivovat a být důkazem toho, že to jde zvládnout. Mockrát jsem musela zatnout zuby a jednoduše makat a makat...

hiit cvičení doma

leden 2023

cvičení doma s činkami

leden 2023

Motivacie a správné nastavení je něco, co mají mnohé ženy jen chvilku, a z různých důvodů je potom ztrácejí. Jak je však neztratit? Jak se to podařilo tobě 😊?

Jsem člověk, který se do něčeho pustí buď naplno, nebo vůbec. Ke všemu odjakživa přistupuju velmi zodpovědně. K mojí motivaci v proměně samozřejmě přispělo i to, že jsem byla „na očích“ a že jsem v celém procesu nebyla sama a cítila jsem podporu okolí.

Na otázku, jak neztratit motivaci, odpověď bohužel nemám, a ráda bych ji měla. Sama se musím běžně restartovat, připomínat si svoje důvody a tu motivaci hledat. Pro mě je to dlouhodobý proces, kdy nestačí jen zhubnout kila a můžu se vrátit ke starým zvykům. Snažím se to brát tak, že i když sejdu z cesty, je třeba se vrátit co nejdřív zpět a není třeba si to vyčítat 😊.

silové cvičení doma

červen 2023

cvičení doma ženy

červen 2023

Jelikož se blíží novoroční výzva, zajíma nás, jestli budeš její součástí i ty 😊.

Budu upřímná, po skončení projektu jsem zvolnila tempo a moje postava není úplně taková, jak ji vidíte na fotkách. I proto se chci zapojit do novoroční výzvy. Těším se na nová cvičicí i stravovací videa, super komunitu lidí a extrémní dávku motivace od vás všech 😊.

Už 8. ledna startujeme NOVOROČNÍ VÝZVU 🤩!

Čeká na tebe nejen nadílka nových tréninků, ale i motivační a stravovací rozhovory s odborníky. Tato výzva tě ihned od začátku roku pořádně nakopne a rozpumpuje tvoji energii. Začni si plnit svůj sen o zdravém těle hned na začátku roku .😊👇

Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktorka ve Fitshakeru

Úsměv na tváři, vařečka v ruce a stále nové nápady. Tak nějak bych se charakterizovala. Baví mě vymýšlet nové zdravé a hlavně bezlepkové recepty, na kterých si pochutná skutečně každý. Toho, že jsem komunikativní a ráda si povídám s lidmi, si můžete všimnout v rozhovorech, které pravidelně přibývají na našem blogu. Proto, jestli ti chybí motivace, rychle si nějaký přečti.

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.