Všechny
Recepty
Stravování
Zdraví
Cvičení
Všeobecné
Hubnutí
Fitshaker podcasty
Proměny
Seberozvoj a motivace
Pro fit maminky
Fit pobyty a dovolené
Myslíme ekologicky!
Těhotenství

Kika: „Chci se zaměřit na zpevnění těla a zformování břicha.“

cvičenie na formovanie

Patříš k těm, které se do cvičení nemusí nutit? Nepotřebuješ hubnout, s postavou jsi spokojená, ale víš, že pravidelný pohyb jednoduše patří k tomu, abychom byli zdraví a fit?

Potom jsi na tom stejně jako Kika, která cvičí s Fitshakerem, má za sebou Novoroční výzvu 2023, a než začne Výzva do plavek 2023, neplánuje nejbližší 2 měsíce na cvičení zanevřít. Přidej se ke Kice i ty a cvič pro radost 😊.

Kdo je Kika?

Jak hodnotíš Novoroční výzvu 2023?

V první řadě je mi líto, že už je na konci 😊. Výzva byla propracovaná na jedničku a člověk se s vámi opravdu nenudil.

Pestrý výběr cvičení na různé partie těla, skvělí trenéři, dobrá kvalita videa a praktické propojení i přes aplikaci přímo v TV.

Všechno je doopravdy vždy připravené na to, abychom mohli bez problémů makat na svém novém JÁ.

Novoroční výzva 2023 však byla i fyzicky náročná, nejednou jsem se musela překonat, zatnout zuby a dostat ze sebe maximum – ale přesně o tom to je.

Velmi oceňuju i Markova motivační videa, která se dají aplikovat nejen na cvičení, ale i na běžný život, a, samozřejmě, stravovací videa od Ivky plná praktických informací, které mi ukázaly, že „zdravá strava“ není žádný strašák a je dosažitelná opravdu pro všechny.

cviky na formování postavy

začátek ledna 2023

cvičení na formování postavy

konec února 2023

Prozraď, čeho se ti za dva měsíce podařilo dosáhnout?

Zvyk cvičit jsem si vytvořila už díky předešlým výzvám. V této výzvě jsem však získala lepší pohled na zdravé stravování. Na váze jsem klesla cca 2 kg a pár cm (1-2) šlo dolů v pase, na stehnech, lýtkách a zadku. Takže největší změnu vidím zejména na nohách (musím kupovat menší rifle 😄).

formování postavy doma

začátek ledna 2023

formování postavy pro ženy

konec února 2023

Jak plánuješ po výzvě pokračovat dál?

V nejbližších měsících se chci zaměřit zejména na zpevnění těla, zformování břicha a, samozřejmě, chci ještě více zkvalitnit svoje stravování. Hlavním programem po novoroční výzvě pro mě bude kruhový trénink s Verčou, Sabinou a Janem.

Vedle toho si určitě pustím Dianku (Sexy Body), Maggie (Six Pack), tabatu s Matejem a HIIT s Honzou 😊.

O Circuit training

Program Circuit training, tedy kruhové tréninky, je náš nejmladší základní program. Obsahuje cvičení s trenéry jako Verča Jandová, Sabina Vašáková a Jan Caha. Kromě toho, že tam najdeš cviky na vršek těla, zadek, bříško či makačku na celé tělo, můžeš si zacvičit i speciální animal workout.

I ty si můžeš vedle tohoto programu pustit pro změnu videa z našich jiných programů. Někdy možná budeš mít chuť na skvělý trénink na zdravá záda, který najdeš v programu Pilates, nebo budeš chtít dát zabrat svému bříšku, s čímž ti pomůže Maggie s jejími tréninky ze Six Packu, nebo se budeš chtít vybít u Matejovy tabaty či Honzově HIIT.

I ty to můžeš střídat podle aktuální síly a nálady 😉.

Vyzkoušej kruhové tréninky na Fitshakeru i ty.

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Šéfredaktorka ve Fitshakeru

Moje tělo je to jediné, s kým musím prožít celý život. Není to jen klišé fráze, ale něco, podle čeho se snažím žít. Ráda objevuju nové zdravé recepty, obklopuju se pozitivními věcmi a zbožňuju pohyb. Tato trojkombinace je pro mě důvod, proč jsem i já součástí Fitshakeru :-)

Kategorie

Líbí se ti náš článek? Sdílej ho na sociálních sítích.